Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Zašpehane najstnice

Zašpehane najstnice

Samo še hujš so pa zašpehane z majhnimi joški 🙂 Te tud, če shujšajo nimajo perspektive.

Samo še hujš so pa zašpehane z majhnimi joški 🙂 Te tud, če shujšajo nimajo perspektive.
[/quote]

Ja samo, da jaz nisem zašpehana… daleč od tega 😉

Ja samo, da jaz nisem zašpehana… daleč od tega 😉
[/quote]

Pa če že omejaš to… sem raje vitka in z majhnim oprsjem, kot pa debela in z velikimi.

Pa če že omejaš to… sem raje vitka in z majhnim oprsjem, kot pa debela in z velikimi.
[/quote]

Ja, samo najboljš je bit vitka z večjimi. Al pa debela z večjimi, ker pol lahko shujšaš in postaneš vitka z večjimi. Če pa si debela z majhnimi , še vedno lahko postaneš samo vitka z majhnimi. Sploh pa me ne zanima kakšna si ti, jaz sem govoril na splošno. Pač debata o tem kaj je še huje.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close