Zakaj ženske po določenih letih skupnega življena prevzamejo vlogo samo mame
Pa kaj ti ne vidiš dobro? Je kalna voda al kako?
Saj se je vprašal.. sprašuje se non stop, celo tukaj je zastavil vprašanje in ti njemu naj se še enkrat vpraša!!! Pa kolk časa se naj samo moški sprašujemo za te stvari? A se ne bi morda enkrat ženskam utrnila misel.. Sam res zakaj se bolj posvečam otroku in zanemarjam moža????
Pa kaj ti ne vidiš dobro? Je kalna voda al kako?
Saj se je vprašal.. sprašuje se non stop, celo tukaj je zastavil vprašanje in ti njemu naj se še enkrat vpraša!!! Pa kolk časa se naj samo moški sprašujemo za te stvari? A se ne bi morda enkrat ženskam utrnila misel.. Sam res zakaj se bolj posvečam otroku in zanemarjam moža????[/quote]
Imaš skoraj prav. Pravzaprav bi se morala oba vprašati, vsak pri sebi, če jima je njun odnos kdaj kaj pomenil.
Pa kaj ti ne vidiš dobro? Je kalna voda al kako?
Saj se je vprašal.. sprašuje se non stop, celo tukaj je zastavil vprašanje in ti njemu naj se še enkrat vpraša!!! Pa kolk časa se naj samo moški sprašujemo za te stvari? A se ne bi morda enkrat ženskam utrnila misel.. Sam res zakaj se bolj posvečam otroku in zanemarjam moža????[/quote]
Imaš skoraj prav. Pravzaprav bi se morala oba vprašati, vsak pri sebi, če jima je njun odnos kdaj kaj pomenil.[/quote]
OBA. Ženska ni kar čez noč postala mama in tudi ni kar čez noč “pustila” funkcijo ljubice. Moški se radi postavite v vlogo žrtve, sami pa niste pripravljeni stopiti iz piedestala. Avtor posta, kdaj si nazadnje kaj naredil za svojo žensko, da bi se počutila kot prava ženska? Ji pomagaš doma ali samo čakaš, kdaj bo dala noge narazen? Zgodba ima vedno dve plati. Morda si pa ti postal dolgočasen nergač.
V večini primerov je tako, da mož ogromno postori… previja, hrani, sprehaja otroka, posesa flat, kaj skuha.. bla bla.. samo dojit ne more, ker pač so neke fiziološke omejitve in pa ja, rodil ni… ampak zarad teh dveh kao privilegijev se ženskam sfuzla. Kr mislijo da naenkrat pa je to in samo to. Da moški del dela ni nič vreden in rezultat je gornje vprašanje.
Ne mi vedno “kaj pa ti storiš zanjo???” VSE in še več je večni odgovor, če zanemarimo par pijančkov in depresivcev, ki svojo tugo utapljajo v bližnjem bifeju in požirajo z očmi kelnarco, namesto da bi se spokal domov ženi pomagat.
To moti tudi mene. Sploh si ne moreš predstavljati v kakšni nemilosti se znajdemo vse tiste, ki pa to nismo. Ko te “samo mame” prebadajo s pogledi, ker imaš v torbici rezervne najlonke in črtalo za ustnice namesto robčka, ki bi ga po njihovem morala imeti za primer, če bi otrok slučajno kihnil ali dedc bolj nerodno prdnil.
a zakaj?
– ker vi revcki morte jest orng vsaj enkrat na dan, ker nekdo mora pospravljat (sej vi tud sam se vseen bi rada vas vidla nonstop neke cunje zlagat in dajat prat :D),ob enem pa se furat fu.ka.bilno zeno 🙂 all in one. in seveda da se pol ta car izgubi… vi ste pa vse bolj za sankom in ugotavljate čare kelnarc. Redka je kera ki sfolga ob tem tempu celo zivljenje v druzbi dama, doma gospodinja in v postelji pra.sica. 🙂 no, jz upam da mi bo 🙂
da ne bo pomote, sam povzemam ugotovitve tega foruma 🙂 Morm pa priznat da je mojboce dalec od tega in je moz k bi si ga vsaka zelela. Ce je treba pomit stenge in vsak neki dela, ni problema.
Pravi moški ima zraven sebe pravo žensko. Če je pa ta moški otrok ima pa zraven sebe namesto prave ženske seveda mamo.
Poslušaš včasih parčke (otrok sploh ni bliz) pa ona njega kliče ati, on njo mami. Ja z mamo in atom pa seveda ne seksaš.
Ko moški začnete žensko klicat mama, je ziher seksa bolj malo.
Drugače pa še enrakt: kjer se delo deli, kjer se dva med sabo pogovarjata, je ona tudi kaj več kot mama.
Če se pa tip nosi kot otrok , ja potem pa mora biti ona mama.
Bodi dec pa ti ne bo igrala mame.
S tem se strinjam. To je en ekstrem, ta drugi je pa, ko je moški “dec”, ženska pa žrtev, plen, igračka. V nobenem esktremu od obeh pa ne gre za spoštovanje drug drugega kot odraslih oseb, ampak se igrajo opisane vloge.
Nekako je tako. Partner je v bistvu naša slika. Nekdo, ki je ves nebogljen, recimo ženska, ki se obnaša kot punčkica, bo imela za partnerja takega, ki bo v bistvu igral vlogo očeta.
Ali pa taka, ki pusti, da se jo ponižuje, pretepa, bo imela nasilneža. Nasilnež seveda ne bo skupaj s samostojno žensko z visoko samopodobo.
Se zgodi, da se človek zmoti, ampak potem greš narazen. Čez noč se nihče ne spremeni.
Če ima nekdo žensko, ki je samo mama, je on po vsej verjetnosti velik otrok.
Vsekakor nekega pravega razmerja ni.
To moti tudi mene. Sploh si ne moreš predstavljati v kakšni nemilosti se znajdemo vse tiste, ki pa to nismo. Ko te “samo mame” prebadajo s pogledi, ker imaš v torbici rezervne najlonke in črtalo za ustnice namesto robčka, ki bi ga po njihovem morala imeti za primer, če bi otrok slučajno kihnil ali dedc bolj nerodno prdnil.[/quote]
Margot ti si prava
Forum je zaprt za komentiranje.