Zakaj ste ženske tako tečne?
Če nisem nikoli tečen pomeni, da sem potešen.
Ker pa je zgoraj nekdo omenjal, da tečnemu moškemu manjka pivo.. in ker nisem tečen mi po tej logiki piva ne manjka.. sem izpostavil da ni v pivu point :).. kar pomeni da vsaj pr men ta logika pade.. še vedno se pa strinjam, da so ženske tečne če jim manjka sexa.
štekaš? 🙂
V vsakem primeru si nepotešen, posledično tečen. :))[/quote]
:))))
Po tej logiki bi bila skoz tečna, ker nimam nkol dost:)). A to je to:)).[/quote]
O maš, maš, samo ne priznaš. :))
Če bi tebi ženska dala… ti bi seveda ZAvrnil.. ja pa jade :)[/quote]
Odvisno katera. 🙂 Seveda bi, z veseljem ampak težkim srcem. 🙂
Kako ne, če ti ona da ji lahko ti to vrneš, če ne boš mogel takoj pa čez čas…. Lahko pa tudi kakega kolega prosiš, da ji vrne tisto kar je ona tebi dala…. Stavim, da bi ti kdo pomagal….. 😉
Samo ne vem…. ne bom razpredal dalje kako bi ti to kolegu vrnil….. 😀
No, jaz pa nobene take ne poznam, in tudi sama nisem takšna – kot si jo ti opisal. Moji nohti so kratki, a urejeni, včasih dolgi – poleti pač ne, ker sem veliko na vrtu, pa na morju moram včečt štrike – od barke:) Zelo rada sem aktivna izven telovadnice, v naravi, še raje pa z možem v postelji ….lika on, sesa roborski sesalnik, jaz in otroci pa ostalo počistimo:)
Skratka, ne vem kje najdeš te putke ….:)
Forum je zaprt za komentiranje.