Zakaj ste ženske tako tečne?
EnTip, le kdo bi te razumel.
Calypso, če bi prebral, nisem tečna, ker imam ljubčeka, ženske smo takrat tečne (jaz zdaj nisem), kadar nimamo moškega, ki nas bi spolno zadovoljil. Sem že napisala zgoraj. Zanič seks, tečna ženska. Tako to je. Če si urediš tako, da imaš ok seks, potem ni tečnarjenja. Tako, da tipi zamislite se, če je vaša tečna, je z vajinim seksom nezadovoljna. Premalo kvalitete.
nevem zakaj ste sploh tečni jaz nikoli,sem poročena jaz mam svoj lajf on svoj, tako pač zmenjena
prosto pa prešerno, če me slučajno kaj nakuri, si rečem jebi se in naprej pozitivna,,nasmejana..delam na tem, da me ne vržejo s mojega tira,,,trpi želodec,,,brezveze,,,
glede sexsa, nikoli ga ne primankuje….za to pač poskrbiš odvisno kolg ga rabiš,,po pravici jaz ga rabim..pa če ga slučajno ni kakšen dan nisem zato tečna, črnogleda..
lep dan..
Točno tako, vsaj za ženske to velja :). Ne vem kako je s pivom.
Moški, veliko kvalitetnega seksa pa vaša ženska ne bo sitna :)))))))))))))))))))[/quote]
Takšno mišljenje je primitivno in plitko. Saj nismo fokusirani samo na paritvene plese in naše razpoloženje ne more biti odvisno le od tega kolikorat se kresneš.
A da smo?:))) Res je, da to spada pod osnovne fiziološke potrebe, ampak ali je isto če si žejen, lačen, nepotešen?:)[/quote]
V vsakem primeru si nepotešen, posledično tečen. :))
Forum je zaprt za komentiranje.