Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Zakaj ravno Marko Juhant

Zakaj ravno Marko Juhant


[/quote]

Ali pa Dora, Zora in Svit?

Poznam tako Zarjo kot Svita.

imaš tudi naslednje: Brin, Bor, Gaber, Ruj, Svit
Deklice: Jelka, Tisa, Ajda, Pšenica, Zarja
Me zanima , če je že kdo poimenoval svojo hčerko in sina Zarja in Svit.

Poznam bratca in sestrico: Maj in Julija…
[/quote]

Vsa navedena imena so zelo lepa. In povečini slovenska.

Bravo Robi!
[/quote]

Se popravljam. On ni na čelu. On je le “stroka”, ki je ministru za alibij, da ne bi bilo treba spreminjati šolskega sistema. Šolski sistem je torej super, otroci so leni, starši pa helikopterski. Le da jaz takšnih otrok in staršev ne poznam. Vsi so zelo ok in nič razvajeni.

Ista fora na faksu. V skripta spremeni eno ali dve strani in učbenik ni več dober, je treba kupiti novega. Kupovanje rabljenih učbenikov zamira, ker so po enem, dveh letih že pase. Žalostno, da se gredo to tudi faksi.
In žalostno, da učitelji tako vneto podpirajo založbe pri njihovem izigravanju.
[/quote]

Taki učbeniki niso pase, saj v 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} vsebujejo isto snov kot najnovejše izdaje. Mirno jih lahko kupiš.

Zato, ker se njegovi predlogi in prijemi v praksi dobro obnesejo, za razliko od večine drugih teoretikov z doktorskimi nazivi, katerih metode v praksi sploh ne delujejo in so navadno dolgovezenje o metodah za katere vsi ti visoko izobraženi strokovnjaki samo predvidevajo da bi naj delovale.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close