Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Zakaj je vsem neprijetno ob poroki Tine in Goloba?

Zakaj je vsem neprijetno ob poroki Tine in Goloba?

Robi se brez potrebe pretvarja, vsi so vedeli, da se je pred volitvami izselil iz družinske hiše in začel živet s “prijateljem” v dvosobnem fletu v bloku, od tam se je javljal v predvolilne oddaje s tistimi slušalkami na glavi, pa ni nikogar motilo, potem so ga pa piarovci prepričali, da je slovensko volilno telo kar se teh stvari tiče še precej konzervativno in da rabi “žensko” ob sebi, da zatre govorice, da je gej, po možnosti mlado, privlačno, izobraženo, ampak ker take niso mogli najti, so potem iz nekje privlekli Gaberco in ju poslali na uradni obisk v Vatikan, kalkulirana piarovska poteza.

Dejansko bi komot denimo razkril, da se dobiva z Maljevcem, da se imata rada, valjda smo toliko tolerantna družba, da bi privoščili srečno ljubezen njemu in  Simonu.

Sam res. Ko pa kupite star (zgojen) nemški avto, se pa ne sekirate.

Odgovor na objavo uporabnika
Andrej loves Robi, 07.09.2025 ob 18:52

Odgovor na objavo uporabnika
kateri andrej, 07.09.2025 ob 14:00

Odgovor na objavo uporabnika
Koga podpira oz sploh VIDI Golob?, 07.09.2025 ob 10:31

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8119, 07.09.2025 ob 09:04

Mafija je svobodna, ostali pa še bolj zasužnjeni (obdavčeni) kot prej. Vse je narejeno proti malim ljudem, ki so pošteni in plačujejo davek v prid mafije, ki NE PLAČUJE davke, razen 10 % mafiji na oblasti.

Zato je logično, da je za zdravstvo čedalje manj denarja…. na drugi strani pa čedalje več ostane mafiji zato bo v tujini obsojeni prodajalec drog in pralec denarja, pri nas pa gradil LUKSUZNO naselje. Mlad par, skupaj z družino ne more dobiti dovolj kredita za NORMALNo stanovanje, kaj šele luksuzno.  In še bolj perverzno je, da zaradi daljših čakalnih dob umirajo ljudje,  znan primer človeka z metastazami, medtem ko mafija sploh ne plačuje davka in koristi te isti usluge zastonj, če pa plača PA PRESKOČI REVEŽE, KI JE POŠTEN, PLAČUJE DAVKE IN ZATO NE MORE KUPITI SPECIALISTA, DA BI PRESKOČIL VRSTO. In tako nepošten preskoči reveža, dobesedno, ker plača.

GOLOBNJAK JE UZAKONIL  MAFIJO.

Veseli se lahko samo in le mafija in njegovi palestinci in tistih nekaj prodanih, ki imajo koristi od ropanja države.
Tu se vidi ves razvrat mafije, ki nam je ugrabila državo.

Tinine pizde gotovo ne, ima že 20 let rad en in isti kurac, Andrejev, on pa Robijevo rit.

Ja v tej homosex zvezi je robi ženska….

Koga preferira R Golob?

Kadrira izključno SVOJE IN ZARAD MOŽNEGA IZSILJEVANJA TININE IZRODKE.

IZ SLOVENIJE je še bolj kot jj naredil državo MAFIJE, LGBTQ IN KORUPCIJE KI SMRDI DO BRUSLJA.

MEDTEM POŠTENI MALI SLO LJUDJE SLO NARODNOSTI P-OSTAJAMO 10-RAZREDNI DRŽAVLJANI.

Vsak muslič, vsak migrant se ima v tej državi stokrat bolj fajn kot Slovenec.

Sploh slo ki je verjel da če bo priden v šoli imel same petke 10ko na faksu in magisterij da bo lah pokazal znanje.

Namesto tega pa tezgari s to bleščečo izobrazbo za minimalca s IV. St. Izob.

In ko pride do take anomalije na vsedržavnem. nivoju, ne le pri meni, MNOGIH, VSE VEČ NAS JE, bomo prerezali vratove tej golazni, na to se lahko zanesete.

 

Andrej?  Kateri?

 

Maljevec.

 

Maljevec ni Andrej.

 

No , eko… rožce iz ohceti , kako ooh in splooh cortkano , kakšna velecenjena gesta …,- predvidljiva za poznavalce delovanja takšnih …-  sta podarila v domove penzičev – kateri so najštevilčnejša volilna baza…In to siljenje v upokojence na raznorazne načine ,  za koristi pri volitvah se je šele začelo…Počakajte in boste videli šow…Kam sta podarila pa ostanke gostije in torte- brezdomcem ..? .Kokaina pa ni ostalo nič ?  Ne bit naivni, vse je šow …!

Odgovor na objavo uporabnika
maljevec, 08.09.2025 ob 12:56

 

Maljevec ni Andrej.

 

Mogoče mu je to umetniško ime, Simon Maljevac, po domače Andrej, tip je nagnjen k inštalacijam in performansom, rabi alter ego, da prestopa meje okusa.

ampak, če pogledamo pojavo, postavo tega Andreja– Simona in pogledamo postavo Roberta ..ni logike , .fizično ga potlači.., ker eden ni elastičen in gibljiv.je bolj debel …, kako se pa naštimata …in oba delujeta – z žensko energijo …ali ni pri geyih tko, da je en bolj ženski in en moški , kao en dajalec in  en sprejemnik…in je tko tud pri lezbijkah, da ena zavzema moško vlogo …? …recimo, če si predstavljate enega debeluharja v seks misijonarcu ,  kako se valja po trebuhu ene nežne, krhke ženske…jo kar potlači, zaduši skoraj…tko si tega Simona ne predstavljam v seksualnih pozah …z Robertom …ali pač …kamasutra pozicije…

Men je neprijetno samo takrat ko vidim tistga čelavega šiptarja s svojo konkubino in frocoma…….vsakemu, ki ne ve kdo so predstavljajo starga fotra, že konkretno staro hčerko z 2 frocoma na izletu

Odgovor na objavo uporabnika
fikefike, 08.09.2025 ob 18:33

ampak, če pogledamo pojavo, postavo tega Andreja– Simona in pogledamo postavo Roberta ..ni logike , .fizično ga potlači.., ker eden ni elastičen in gibljiv.je bolj debel …, kako se pa naštimata …in oba delujeta – z žensko energijo …ali ni pri geyih tko, da je en bolj ženski in en moški , kao en dajalec in  en sprejemnik…in je tko tud pri lezbijkah, da ena zavzema moško vlogo …? …recimo, če si predstavljate enega debeluharja v seks misijonarcu ,  kako se valja po trebuhu ene nežne, krhke ženske…jo kar potlači, zaduši skoraj…tko si tega Simona ne predstavljam v seksualnih pozah …z Robertom …ali pač …kamasutra pozicije…

Robi bi baje rad bil prožen za svoja leta, trenira da bi žensko špago naredil, tudi na drogu je baje veliko, ta vertikalnem, Maljevac stavi pa na šarm, šepeta Robiju komplimente na uho, mu reče, da je poseben. Se strinjam, da nista najbolj običajen par, ampak kater tak pa je?

Odgovor na objavo uporabnika
8409, 08.09.2025 ob 18:52

Robi bi baje rad bil prožen za svoja leta, trenira da bi žensko špago naredil, tudi na drogu je baje veliko, ta vertikalnem, Maljevac stavi pa na šarm, šepeta Robiju komplimente na uho, mu reče, da je poseben. Se strinjam, da nista najbolj običajen par, ampak kater tak pa je?

 

Od kje vam to, da sta Maljevec  in Golob par? Smešno.

 

Ker dela sramoto celemu narodu

Ker se je poročil z odsluženo prostitutko

Ker ne spoštuje svojih otrok

Ker krade državljanom, sebi pa polni žepe

Ker ni sposoben voditi države

Ker se vedno znova osmeši s svojimi izjavami

Itd

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close