Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Zakaj je vsem neprijetno ob poroki Tine in Goloba?

Zakaj je vsem neprijetno ob poroki Tine in Goloba?

Meni ni neprijetno. Če bi me povabila, bi se udeležila.

Meeh, meni ni nič neprijetno ..zakaj že…če -določenim stricem iz ozadja ni …ob vsem tem…in oni imajo palico odločanja – aja, mogoč so celo oni določili ,da tak mora bit…-

Kako se bo ta ljubezen obnesa bo cajt pokazal, ko se poliže med ugodnosti pv.ja, varovanja in pozornosti, to se bo pokazalo, ko ga dol vržete…v dobrem in slabem …

Ker kak se je prej kazal kot družinski , garač tam na Geniju…- da je raja nasedla kak bo laufalo gospodarstvo in prosperiteta za vse …ahah, aha …se je zdaj pokazal kot – uživač, nič delat, dopusti, potovanjca , afne guncat na spletu– se je pokazala –labilnost, da je njega not v lagodje potegnilo … …dolgoročno tak ne bo šlo …aja še medeni tedni bodo …do decembra ga ni …No, potem pa …

Odgovor na objavo uporabnika
mariaa, 06.09.2025 ob 15:32

Ker je neokusno, bizarno. Ko je kandidiral, se je predstavljal kot družinski mož in oče, njo smo poznali kot starleto dvomljive preteklosti.

Ve se, da tu ni ljubezni. Ona ljubi denar, on nihče ne ve, kaj mu je.

Ljudje zaznajo vrednote in tu ne bo pomagalo nič, tu manjka vse, kar ljudje spoštujejo. Zato poroke še pogledam ne, me vse nekako odbije.

ENA KRETENKA JE V XY TEMI I TEJ POROKI NAPISALA DA ZAKAJ SE VSI DRŽAVLJANI UKVARJAMO S TINO KURBO IN PLAOMARJEM PEDROM.

KLJUČNO JE NASLEDNJE. MI DA SE VSI KO NORI UKVARJAMO Z NJIMA MEDTEM KO ONADVA ŠE POMISLITA NE NA NAS.

IN TO JE KLJUČ SO UGANKE.

GOLOB NAME, NATE, NA VSE NAS NE MISLI NIČ. MISLI SAMO NASE IN NA PLUS TOČKE IZ BRUSLJA PRI UVOZU MIGRANTOV KI PRI NAS DOBIJO VSE, DA Magistri znanosti selajo6za štiri stopnje nižjo izobrazbo za manj kot minimalca.

Medtem pa zaposluje, kadrira svoje prijtalejcke geje in Tininoe kokainske razcapanke ex escort z ali brez diplome FDV sociologije. 

TO JE PROBLEM. TAKO JANŠO KOT GOLOBA JE TREBA SKRAJŠAT ZA GlAVO da nam nehata krasti sedanjost in prihodnost. Tebi meni Vašim otrokom!!!

Točno, to …,ko se ga vrže dol , se bo pokazalo iz kakega testa je , ali bo jada, jada ali bo spet začel že končno spet delat kaj pametnega …ja , v G-eniju je bil deloven ali pač …

ima pa mišljenje , da bo kar ostal -sončni kralj s svojo konku.binno- + še njo za poslanko v parlament zrinit ,  …forever …

yep, je ni večje naivnosti , ki jo ima, da meni, da ima Slovensko rajo naštudirano …

Nepristranskemu zunanjemu opazovalcu je pri vsem skupaj najbolj smešno to, da se ljudje iz plemena Goloba, Musarce in Jankoviča, razglašajo za “levičarje”, kao na strani malega človeka so, socialno čuteči, a vsi ne samo, da so milijonarji, ki moralizirajo iz Šelenburga in Rolsrojsov, ampak so vsi tako ali drugače obogateli iz javnih sredstev, s parazitiranjem drugih.

Noben od njih ni self-made man kot npr. Aleš Štrancar, Boscarol, Pečečnik, dr. Jure Knez ipd., ki se niso rodili s srebrno žlico v ustih, ampak so se s talentom in trdim delom prebili na prostem trgu, v razmerah zdrave konkurence, niso parazitsko na grbi davkoplačevalcev cel lajf pili kri navadnih ljudi kot GMJ, in kdo bi si mislil, tudi nimajo misterioznih firm in tajnih računov v tujini, in nimajo se potrebe kazati in izstopati z luksuzom in močjo, ostali so navadni ljudje, ki razumejo navadne ljudi.

GMJ so tako odtujeni od življenja navadnih ljudi, da tudi če bi hoteli, ne morejo razumeti realnosti navadnega človeka, razumejo in družijo se samo s sebi podobnimi, z drugimi degeneriranci in šelenburškimi paraziti, ki so obogateli s črpanjem davkoplačevalskega denarja in morajo ves čas gledati čez ramo, ki jim je politična funkcija eksistencialna nujnost, ščit pred kazenskimi ovadbami in zaporom.

Zato je za GMJ tako pomembno obvladovanje medijev, zato je npr. na Delu in RTV neuradna, ampak 100% učinkovita prepoved negativnega pisanja o GMJ, uradno seveda kao, češ, če pišemo po resnici, bo prišel Janša, da grejo novinarji sploh lahko mirno spat.

In to isto logiko so posvojili volilci, niso več sposobni kritično vrednotiti GMJ, ne da bi v enačbo vpletli Janšo zraven, niso več sposobni rečt, ej, tudi če Janša je majhne otroke za zajtrk, rabot GMJ ne morem tolerirat, to je do amena mafijsko, korumpirano in nesposobno.

To npr. z Jankovičem in farmacevtko, kakšen človek moraš biti, da ženski brez službe z majhnim otrokom rečeš, lahko ti pomagam in zrihtam službo, ampak mi ga moraš pofafat, kakšen bolnik moraš biti? Ampak kaj je narobe z ljudmi, da pogoltnejo tudi to in pogledajo stran, samo da ni Janša?

GMJ pleme nima veze z levičarstvom, strašenje z Janšo je samo paravan, da se odvrne pozornost od tega, kar delajo. Oz. ne delajo, ker čakalne vrste so vsak dan daljše, korupcije je vse več, pravosodje ostaja impotentno, Golob pa brezsramno podkupuje “neodvisne” medije, “nevladne” organizacije in svoje najbolj zveste volilce z denarjem navadnih ljudi in gradi Potemkinova sela.

pa imejte pamet za volitve… , da gre dol…pa računajte na to, da je -upokojenska – volilna baza najštevilčnejša in kako se bo pralo te upokojence …kako bosta hodila po domovih upokojencev in zdaj lepo uradno poročena lobirala za svobodo …tiste mamce in ateji tam pa kar aplavdirali, češ lej ga …ja,ja,ja, tak, tak …za naivne !!! zato je tak…

Mene pa zanima od koga točno so ti gostje oziroma prijatelji od Goloba ali od Tine, Pečečnik, Jankovič,pa še ostali ti ta bogati,…

Novi luksuzni davki sledijo ob neodprti nejavni poroki. Ķičasto. Za Diamantne dacke v naprej. ?

kam pa gresta na medene tedne? da bo še malo miru …preden…se bo skakljalo iz vsake paštete ven !

Poroka naj bi bila njuna zasebna stvar, pa nas že en teden mučijo s podrobnostmi. Ne verjamem, da gre za iskrena čustva. Fake!

Presrečni smo, da je Golob dobil tako pametno, delovno in zelo lepo ženo. Njegova žena je lahko vsem ženskam za zgled.

Veselimo se tudi dne, ko bo postala prvi obraz Svobode.

 

 

Lepše se sliši dama kit partnerica pred novim volitvam. Vem da dezavi ni podal rešitev zaobljub.

Odgovor na objavo uporabnika
koničiva, 06.09.2025 ob 18:25

kam pa gresta na medene tedne? da bo še malo miru …preden…se bo skakljalo iz vsake paštete ven !

V Strunjanu bo pa še preswrnov jan pel. Da bi vse v žlahti ????☺️☺️☺️☺️

V Dubai ali Monte Carlo sigurno ne.

Ker je lažna poroka.Gey se ženi s prostitutko.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimna715, 06.09.2025 ob 16:39

Je pa  Golobova bivša Jana lepotica proti tej Gabrovki. Pustil je še takrat vse tri otroke mladoletne, sineta z DS. Njegova družina je bila ugledna ( 58 let nazaj sem ga kot dojenčka  včasih pestvala – bili sosedje)Škoda, da je tako zabredel, da ga 60% državljanov mrzi. Kaj vse naredi želja po oblasti. Za zjokat.

Povej mi, če imam prav.  Žena ni želela, da zarine v politiko, ker je vedela kaj to pomeni.

In sta bila malo na bojni nogi. Preden sta uspela to doreči in se pogovoriti ter zglihati, se je preko svoje sestre začela po pisarni nastavljat ta Tina. Ga je omrežila, ločila in zdaj je kuhan!

Kaj misliš ti, ki ga  poznaš-imam prav?

Jaz imam občutek, da se bo enkrat še zelo bil po betici.

 

Ali vi samega sebe štejete pod vse?????

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno905, 06.09.2025 ob 18:20

Mene pa zanima od koga točno so ti gostje oziroma prijatelji od Goloba ali od Tine, Pečečnik, Jankovič,pa še ostali ti ta bogati,…

Tisti, za katere e Tina lobirala

To niso prijatli ampak poslovni partnerji.

Koga pa to sploh zanima

Nic nimamo od tega razen izgub

Kaj se vpletate v to ? Drugace itak ne gre, ker mediji  POSILJUEJJO s tema kretenoma

Odgovor na objavo uporabnika
imaš pa prav, 06.09.2025 ob 19:06

Povej mi, če imam prav.  Žena ni želela, da zarine v politiko, ker je vedela kaj to pomeni.

In sta bila malo na bojni nogi. Preden sta uspela to doreči in se pogovoriti ter zglihati, se je preko svoje sestre začela po pisarni nastavljat ta Tina. Ga je omrežila, ločila in zdaj je kuhan!

Kaj misliš ti, ki ga  poznaš-imam prav?

Jaz imam občutek, da se bo enkrat še zelo bil po betici.

 

Klasika. Narcise vedno dobiš na seks. Ni variante,  da bi se lahko temu uprli. Enačijo strast seks z ljubeznijo. Tina je pa zeloooo izkušena profesionalka.

 

 

Se je mar bal, da bo rekla ne, vesel je bil, da je rekla da, o Sloveniji pa nič.

    Neprijetno? Kje pa! Še nikoli se nismo tolk smejal…Živijo whcet??❤️

Sovraži ga 90 odstotkov ljudi še več kot Janšo.

Eni smo besni sami nase da smo mi nasedli in ga obkrožili.

Ker boli če si odsekam volilne prste, pač pljuvam po tem ni vrednežu ki nas je vse naplahtal.

Škoda da ga nisi kot dojenčka zadavila, bi zdaj ne delal škode.

In če si ga res pestovala pol6si domačinka. Domačini pa VSI VEDO DA JE. ŽENA JANA ROBIJA UKELA6NED. FUKOM V LASTNI ZAKONSKI POSTELJI – Z MALJEVCEM.

Ja, sovražimo ga, preziramo ga, še bolj kot Janšo ki vsaj nikoli ni skrival da je psihopat in lopov.

Zdaj naj te pa vrag vzame, da nisi bila daljmovidna ko si se imela priložnost rešiti vso državo tega drekača!

Odgovor na objavo uporabnika
Srce125, 06.09.2025 ob 18:30

Poroka naj bi bila njuna zasebna stvar, pa nas že en teden mučijo s podrobnostmi. Ne verjamem, da gre za iskrena čustva. Fake!

Mislim, da vsi, razen največjih gumpcev, dobro vemo, za kaj gre pri tej ‘poroki’.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimen15748292, 06.09.2025 ob 15:46

Tu ni ravno neke znanosti.

Zanj je ona najeta spremkljevalka, se pravi profesionalka. Dobro plačana.

Ona pa je združila prijetno s koristnim in našla providerja, za zrela leta. Roko na srce, stara je 39 let in “njena leta” v smislu spremljevalke so že zdavnaj mimo.

 

Bi se kar strinjala. Naj jima bo o.k.! Edino ta obleka bela, s tančicami res ni nikamor pasala;). saj bi lahko oblekla celo belo, le ne teh pajčolanasith zadev.

 

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close