Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Zakaj je vsem neprijetno ob poroki Tine in Goloba?

Zakaj je vsem neprijetno ob poroki Tine in Goloba?

Ker je neokusno, bizarno. Ko je kandidiral, se je predstavljal kot družinski mož in oče, njo smo poznali kot starleto dvomljive preteklosti.

Ve se, da tu ni ljubezni. Ona ljubi denar, on nihče ne ve, kaj mu je.

Ljudje zaznajo vrednote in tu ne bo pomagalo nič, tu manjka vse, kar ljudje spoštujejo. Zato poroke še pogledam ne, me vse nekako odbije.

Meni ni prav nič neprijetno. Vesela sem zanju, naj traja, in prepričana sem, da sta vse zasebne zadeve uredila in razčistila, preden sta se odločila za ta korak. Tisti, ki morajo vedeti, že vedo, vseh ostalih se prav nič ne tiče.

Tu ni ravno neke znanosti.

Zanj je ona najeta spremkljevalka, se pravi profesionalka. Dobro plačana.

Ona pa je združila prijetno s koristnim in našla providerja, za zrela leta. Roko na srce, stara je 39 let in “njena leta” v smislu spremljevalke so že zdavnaj mimo.

Jankovič vodi to državo, to je verjetno vsakomur jasno….zna bit, da Golob še enkrat dobi volitve…?!

Odgovor na objavo uporabnika
mariaa, 06.09.2025 ob 15:32

Ker je neokusno, bizarno. Ko je kandidiral, se je predstavljal kot družinski mož in oče, njo smo poznali kot starleto dvomljive preteklosti.

Ve se, da tu ni ljubezni. Ona ljubi denar, on nihče ne ve, kaj mu je.

Ljudje zaznajo vrednote in tu ne bo pomagalo nič, tu manjka vse, kar ljudje spoštujejo. Zato poroke še pogledam ne, me vse nekako odbije.

Ampak vseeno se s to poroko zelo ukvarjaš. Te muči ljubosumje? Mladoporočencema želim srečen zakon, meni delujeta zelo zaljubljena in srečna.

Neprijetno? Ne!

Mi je vseeno? Ja. Njuna stvar, sta že razčistila, kar sta imela za se pogovorit. Ni moja stvar, da bi komentirala. Je pa dejstvo, da je njuna veza precej bolj normalna kot pa kaki zapisi tule na forumu.

manipulativne besede kot so vsem vse vedno itd res ne gre uporabljat. določit nekomu kaj čuti in koliko časa bo nekaj čutil je arogantno, vzvišeno, manipulativno.

meni dol visi za njiju dva.

ni mi pa okej, če se bo davkoplačevalski denar uporabil v te namene. kot mi ni okej, da nas tretira kot največjo smet in migrante kot zlato. kot mi ni okej, da je naredil totalno sranje nad nami. itd..

Zato, ker je to lažna poroke ene lažnive zveze. Ni občutljiv na ženske čare, ker pa mora eno imeti zraven, so mu najeli spremljevalko.

Kakšne vrednote pa ima potem Janša, ki se je cerkveno poročil, potem pa ločil?? Pa še na ustaški koncert je šel!

Ali pa Hoivik, ki je šel na streho in bi dol skočil, če bi ga “Ana” še malo dalj sekirala??

Ali pa SDSovc Černač, ki pretepa ženo??

Ali pa SDSovc Pukšič, ki je pretepal hčer??

Ali pa un poročeni SDSov župan, ki se je hotel dobiti s 14-letnikom, da bi se igrala z lulčki??

Odgovor na objavo uporabnika
No, pa naštej te tvoje vrednote, 06.09.2025 ob 16:17

Kakšne vrednote pa ima potem Janša, ki se je cerkveno poročil, potem pa ločil?? Pa še na ustaški koncert je šel!

Ali pa Hoivik, ki je šel na streho in bi dol skočil, če bi ga “Ana” še malo dalj sekirala??

Ali pa SDSovc Černač, ki pretepa ženo??

Ali pa SDSovc Pukšič, ki je pretepal hčer??

Ali pa un poročeni SDSov župan, ki se je hotel dobiti s 14-letnikom, da bi se igrala z lulčki??

Puklasti Janez s prvo partnerico (dva otroka) ni bil poročen, ampak je živel na koruzi!

Jo je pa varal z vsako pičko, ki je prišla mimo!

Sama smetana, škoda ker skisana. Vsi po vrsti, levi in desni. Ni kaj za volit. Ne zavedajo pa se, da si žagajo vejo ( domovino) na kateri sedijo ( živijo) in ves narod tlačijo in vse svoje otroke. Naj snamejo plašnice in se sprehodijo med ljudi. Na jahtah in izbranih lokacijah se ne vidi realnega stanja.

Ah, ljubezen … Kar se mene tiče, je veliko trpkega v vsakem zakonu. Začetki običajno lepi, kasneje pa v odnosu pogosto ni enostavno. Človek pa tako potrebuje nekoga, s katerim bi se srečal doma v miru, pomoči, empatiji, razumevanju … Ampak večina ljudi to pričakuje, zna dajati pa manj.
Jaz v današnjem času več ne verjamem v ljubezen.

kdo pa sta to?

Ampak niste srečni da JJ v vsako reč vtaknete, fuj. Danes je Golobček na tapeti in nihče drug.

Takele teme pa nastanejo, ko troli ne najdejo nič napačnega, pa jim žlehtnoba  in zloba vseeno ven sekata,  če ne bi odprli teme, bi jih obe zadavili verjetno…se zataknili v grlu….

…kar pravzaprav ne bi bila posebna škoda….

Je pa  Golobova bivša Jana lepotica proti tej Gabrovki. Pustil je še takrat vse tri otroke mladoletne, sineta z DS. Njegova družina je bila ugledna ( 58 let nazaj sem ga kot dojenčka  včasih pestvala – bili sosedje)Škoda, da je tako zabredel, da ga 60% državljanov mrzi. Kaj vse naredi želja po oblasti. Za zjokat.

Želim jima, da je to to. Srečno! Ne zdi se mi pa to pomembno za “narodov blagor”. Njuna zadeva.

Meni je neprijetno iz treh razlogov.

Prvi razlog je ta, da imamo premierja, ki se je poročil z medijsko znano osebo z zelo neprimernim obnašanjem (milo rečeno).

Drugi razlog je, da se je izkazalo, katere osebe sodijo v ta njun “ozek krog prijateljev” – z njegove strani nekaj politikov in tajkunskih kriminalcev, z njene pa samo bivše sodelavke s področja escorta.

Tretji razlog pa je ta, da je bilo na eni od fotk na MMC zaslediti znanega ljubljanskega dostavljaća kokaina, bivšega bodyguarda, ki sicer med drugim “ordinira” tudi v Sunny studiu (Škrabec), sicer pa dostavlja koko praktično večini ljubljanskega jet seta.  Ja, je bil tudi on povabljen, kaj pa drugega.

Samo upam, da kuzla ne bo rodila!

Odgovor na objavo uporabnika
SLO first, 06.09.2025 ob 15:46

Jankovič vodi to državo, to je verjetno vsakomur jasno….zna bit, da Golob še enkrat dobi volitve…?!

To sigurno, če vemo da ni pomembno za koga se voli, ampak kdo šteje glasovnice.

 

Golob ne bo se 1x izvoljen, je prevec sranja scopral, enako kot Jansa pred njim, oba gresta lahko v politicni penzijon.

Nehi srati ker vse vemo

Prej mu je bila krinka za pederstvo zdaj mu je krinka za pederstvo ki ga noče priznat čredi ki jo vodi.

Da bi odslovil dvoms se je zdaj še poročil z njo.

To meni nič ne hasne, ker vem da se poriva z Maljevcem.

Vi pa kar verjemite bučkam. Se na istem nalsoiv ne živita, mogoče bosta za Lady pokazala kakšno skupno “gnezdo”.

On aje bila dobro plačana kokainska cipa, zdaj bo še bolje plačana “žena”.

Golob pri tem brezplodno računa da je s tem dobil več simpatij v javnosti IN PDOPORO n naslednjih volitvah.

Jih ni.

In. Ne bo.

Po pošti prejme od mene kazalec in palec s katerima sem ga obkrožil, tepec, ki sem želel koga boljšega od Janše  v zameno pa  dobil še hujšega psihopata, lopova, lažnivca in za povrh še pedra ki dela vso možno sarado da prikrije da ima najraje moške riti in kurce.

Fej te bodi zlodi.

Odgovor na objavo uporabnika
Uradno blebetalo, 06.09.2025 ob 17:28

Nehi srati ker vse vemo

Prej mu je bila krinka za pederstvo zdaj mu je krinka za pederstvo ki ga noče priznat čredi ki jo vodi.

Da bi odslovil dvoms se je zdaj še poročil z njo.

To meni nič ne hasne, ker vem da se poriva z Maljevcem.

Vi pa kar verjemite bučkam. Se na istem nalsoiv ne živita, mogoče bosta za Lady pokazala kakšno skupno “gnezdo”.

On aje bila dobro plačana kokainska cipa, zdaj bo še bolje plačana “žena”.

Golob pri tem brezplodno računa da je s tem dobil več simpatij v javnosti IN PDOPORO n naslednjih volitvah.

Jih ni.

In. Ne bo.

Po pošti prejme od mene kazalec in palec s katerima sem ga obkrožil, tepec, ki sem želel koga boljšega od Janše  v zameno pa  dobil še hujšega psihopata, lopova, lažnivca in za povrh še pedra ki dela vso možno sarado da prikrije da ima najraje moške riti in kurce.

Fej te bodi zlodi.

Res, upanje, da nekdo iz gospodarstva pozna prioritete, pa…

Ne vem če bom šla na volitve, dokler ne bo etičnega, pametnega, preudarnega kandudata, ki mu je mar za njegovo deželo in ljudi.

Odgovor na objavo uporabnika
3 razlogi, 06.09.2025 ob 16:48

Meni je neprijetno iz treh razlogov.

Prvi razlog je ta, da imamo premierja, ki se je poročil z medijsko znano osebo z zelo neprimernim obnašanjem (milo rečeno).

Drugi razlog je, da se je izkazalo, katere osebe sodijo v ta njun “ozek krog prijateljev” – z njegove strani nekaj politikov in tajkunskih kriminalcev, z njene pa samo bivše sodelavke s področja escorta.

Tretji razlog pa je ta, da je bilo na eni od fotk na MMC zaslediti znanega ljubljanskega dostavljaća kokaina, bivšega bodyguarda, ki sicer med drugim “ordinira” tudi v Sunny studiu (Škrabec), sicer pa dostavlja koko praktično večini ljubljanskega jet seta.  Ja, je bil tudi on povabljen, kaj pa drugega.

No še tu smo državljani drugorazredno.

Snifat moramo svinjarijo po višji ceni, oni pa čistaka na pol zastonj.

Na odpadajo in gnijejo nosoovi, njim pa se zloraba dobre droge še pozna ne na obrazu.

Kar se tiče rojevanja težko da bo sto tisočkrat prodana vagina kaj dala od sebe je polna spolno prenosljivoh bolezni.

Tole je bolj fejk kot wonderbra!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close