Zakaj je vsem neprijetno ob poroki Tine in Goloba?
Me zanima koliko ljudi, ki so bili povabljeni na poroko, so jima res dejansko iz srca želeli, da sta srečna in zaljubljena. Pomoje se jih od 1500 ali koliko jih je bilo na prste ene roke našteje in dva prsta sta Tina in njen mož. Ostalo pa je lizanje riti ki je neiskrena …. raje mam samo moža in priče na poroki ko pa tako sceno …
Anonimno 8119, 07.09.2025 ob 09:04
Mafija je svobodna, ostali pa še bolj zasužnjeni (obdavčeni) kot prej. Vse je narejeno proti malim ljudem, ki so pošteni in plačujejo davek v prid mafije, ki NE PLAČUJE davke, razen 10 % mafiji na oblasti.
Zato je logično, da je za zdravstvo čedalje manj denarja…. na drugi strani pa čedalje več ostane mafiji zato bo v tujini obsojeni prodajalec drog in pralec denarja, pri nas pa gradil LUKSUZNO naselje. Mlad par, skupaj z družino ne more dobiti dovolj kredita za NORMALNo stanovanje, kaj šele luksuzno. In še bolj perverzno je, da zaradi daljših čakalnih dob umirajo ljudje, znan primer človeka z metastazami, medtem ko mafija sploh ne plačuje davka in koristi te isti usluge zastonj, če pa plača PA PRESKOČI REVEŽE, KI JE POŠTEN, PLAČUJE DAVKE IN ZATO NE MORE KUPITI SPECIALISTA, DA BI PRESKOČIL VRSTO. In tako nepošten preskoči reveža, dobesedno, ker plača.
GOLOBNJAK JE UZAKONIL MAFIJO.
Veseli se lahko samo in le mafija in njegovi palestinci in tistih nekaj prodanih, ki imajo koristi od ropanja države.
Tu se vidi ves razvrat mafije, ki nam je ugrabila državo.
Tinine pizde gotovo ne, ima že 20 let rad en in isti kurac, Andrejev, on pa Robijevo rit.
Ja v tej homosex zvezi je robi ženska….
Koga preferira R Golob?
Kadrira izključno SVOJE IN ZARAD MOŽNEGA IZSILJEVANJA TININE IZRODKE.
IZ SLOVENIJE je še bolj kot jj naredil državo MAFIJE, LGBTQ IN KORUPCIJE KI SMRDI DO BRUSLJA.
MEDTEM POŠTENI MALI SLO LJUDJE SLO NARODNOSTI P-OSTAJAMO 10-RAZREDNI DRŽAVLJANI.
Vsak muslič, vsak migrant se ima v tej državi stokrat bolj fajn kot Slovenec.
Sploh slo ki je verjel da če bo priden v šoli imel same petke 10ko na faksu in magisterij da bo lah pokazal znanje.
Namesto tega pa tezgari s to bleščečo izobrazbo za minimalca s IV. St. Izob.
In ko pride do take anomalije na vsedržavnem. nivoju, ne le pri meni, MNOGIH, VSE VEČ NAS JE, bomo prerezali vratove tej golazni, na to se lahko zanesete.
Anonimno514, 07.09.2025 ob 11:00
Ne neprijetno, pomilovanja vredno, zapustil bolno zeno in otroke, mentalno bolnega otroka, sel zivet k nekemu ritopiku, za izboljsanje podobe pa si je najel statistko
Končno en ki razume.
Zdaj pa to razloži uni afni zgiraj ki je rekla, da je on itak eno iskal… Kako zalepljeni ste večina, tista blentava baba je ena od zabito črednic ki verjame v heteroseksualnega Goloba omg ??????
Imam sosedo v kampu, pavšalistka, od Jane Golob soseda…. Ja, Jana je zalotila Andreja in Robija med fukom v rit.
Vi pa kar verjemite da je Tina naključje.
Ker se vsi ukvarjamo samo s tem aje peder al ni a je gina Taber kurba al ne, seveda da je, nam vsem TOLE MINUTO GOLOBOVA PEDERSKA KOKAINSKA MAFIJA KRADE MILIJONE.
POROKA JE PONOVNO ODVRAČANJE POZORNOSTI.
ČE TA KEKEC ŠE ENKRAT KANDIDIRA, ORGANIZIRAM DRŽAVNI UDAR. PA JANŠO ENAKO PREZIRAM, A NJEGA 90%, GOLOBA PA 100%.
upanje nikoli ne umre, 07.09.2025 ob 10:30
Čeprav sta ostarela za naziv mladoporočenca, sta živ dokaz, da upanje nikoli ne umre.
Ona ima dovolj izkušenj kot vplivnica in ve, da koga boljšega ne bo ujela.
On pa je itak iskal žensko zase.
No, torej tisti, ki ste v njunih letih, lahko še vedno upate…
Zarad teb podobnih nam tako pofarbano levi kot pofarbano desni sploh v prvi vrsti lah Kradejo. Ker si zabita ko noč in takih vas je večina v tej državi. Zato se MATIJA GUBEC ŠE NI ZBUDIL. A SE KMALU BO. ZELO KMALU. Da vas zabito čredo povede v upor zoper izkoriščevalce in ŠKODLJIVCE.
Chuck Norris : Zahtevajte tehnično vlado, 07.09.2025 ob 12:40
Naj že en nevtralizira oba psihopata. Levega IN desnega. Dost je blo sranja.
Žal ne bo šlo. Narod je preveč apatičen. In vedno manj nas je tistih, ki nam je mar. Narod tudi vidi le dve možnosti, čeprav sta mu obe poznani. Ene in iste obraze z leve in desne, ki so nas že vsi razočarali. Nekaj možnosti vidim, če bi volili manj poznane stranke in obraze, seveda ne tiste prefarbane.
@Krota debilna
Poslus ti gams, te teme ne komentiram, zato prosim, da ne mazes mojega nicka❗
Koga podpira oz sploh VIDI Golob?, 07.09.2025 ob 10:31
Tinine pizde gotovo ne, ima že 20 let rad en in isti kurac, Andrejev, on pa Robijevo rit.
Ja v tej homosex zvezi je robi ženska….
Koga preferira R Golob?
Kadrira izključno SVOJE IN ZARAD MOŽNEGA IZSILJEVANJA TININE IZRODKE.
IZ SLOVENIJE je še bolj kot jj naredil državo MAFIJE, LGBTQ IN KORUPCIJE KI SMRDI DO BRUSLJA.
MEDTEM POŠTENI MALI SLO LJUDJE SLO NARODNOSTI P-OSTAJAMO 10-RAZREDNI DRŽAVLJANI.
Vsak muslič, vsak migrant se ima v tej državi stokrat bolj fajn kot Slovenec.
Sploh slo ki je verjel da če bo priden v šoli imel same petke 10ko na faksu in magisterij da bo lah pokazal znanje.
Namesto tega pa tezgari s to bleščečo izobrazbo za minimalca s IV. St. Izob.
In ko pride do take anomalije na vsedržavnem. nivoju, ne le pri meni, MNOGIH, VSE VEČ NAS JE, bomo prerezali vratove tej golazni, na to se lahko zanesete.
Andrej? Kateri?
In točno na te karte , teh starih upokojenk se bo igralo, ste vidli kak so mamke , ki so jih povprašali … aplavdirale na poroko, oooh in spooooh , kak cortkano …
To je ta zabloda…in počakte , ko bosta- iz vsepovsod ven skakljala …, po domovih penzičev hodila nabirat pike za volitve…ker penziči so najštevilčnejša volila baza…
Ne poštekate plana , ste bukovi ali kaj…, če se ne zrajtate bo tole naprej laufalo …še huje …
yup, yup… potencialne volilne mase…to bo še tak šow…pa recimo kako je ljubljanskemu Zoo.kyu vedno neka skrivnostna volilna masa pomagala do zmage za županovanje…čeprav so se kleni ljubljančani trudili, da bi imel šanso še kdo drug…ne gre in gre…zato , so bojazni , da se bo tudi tale naveza Rober..tto in Tiiina zasidrala na pozicijah za dlje časa. ker je zadaj isti vir. isti ptiči skup letijo in še denarne povezave, koristi, korupcije ,itd…gliha vkup štriha …
xlblbx, 07.09.2025 ob 15:53
yup, yup… potencialne volilne mase…to bo še tak šow…pa recimo kako je ljubljanskemu Zoo.kyu vedno neka skrivnostna volilna masa pomagala do zmage za županovanje…čeprav so se kleni ljubljančani trudili, da bi imel šanso še kdo drug…ne gre in gre…zato , so bojazni , da se bo tudi tale naveza Rober..tto in Tiiina zasidrala na pozicijah za dlje časa. ker je zadaj isti vir. isti ptiči skup letijo in še denarne povezave, koristi, korupcije ,itd…gliha vkup štriha …
Stalin je rekel, nima veze kdo voli, važno je kdo šteje glasove.
Znan politik je enkrat razlagal, kako so jih komunisti prinesli okoli, dogovor je bil, da opozicija nadzoruje volitve in dejansko so jim pustili, da so sedeli zraven, ko so ljudje oddajali glasove, potem so pa rekli, okej, volitve so končane, vaše delo je opravljeno, hvala, mi gremo pa zdaj štet glasove, ciao.
Golob in Janša sta oba lopova, 06.09.2025 ob 20:11
Je bela street, 06.09.2025 ob 20:02
Golob in Janša sta oba lopova, 06.09.2025 ob 19:57
Anonimna715, 06.09.2025 ob 16:39
Je pa Golobova bivša Jana lepotica proti tej Gabrovki. Pustil je še takrat vse tri otroke mladoletne, sineta z DS. Njegova družina je bila ugledna ( 58 let nazaj sem ga kot dojenčka včasih pestvala – bili sosedje)Škoda, da je tako zabredel, da ga 60% državljanov mrzi. Kaj vse naredi želja po oblasti. Za zjokat.
Sovraži ga 90 odstotkov ljudi še več kot Janšo.
Eni smo besni sami nase da smo mi nasedli in ga obkrožili.
Ker boli če si odsekam volilne prste, pač pljuvam po tem ni vrednežu ki nas je vse naplahtal.
Škoda da ga nisi kot dojenčka zadavila, bi zdaj ne delal škode.
In če si ga res pestovala pol6si domačinka. Domačini pa VSI VEDO DA JE. ŽENA JANA ROBIJA UKELA6NED. FUKOM V LASTNI ZAKONSKI POSTELJI – Z MALJEVCEM.
Ja, sovražimo ga, preziramo ga, še bolj kot Janšo ki vsaj nikoli ni skrival da je psihopat in lopov.
Zdaj naj te pa vrag vzame, da nisi bila daljmovidna ko si se imela priložnost rešiti vso državo tega drekača!
Podpišem.
nočna izmena, 06.09.2025 ob 20:07
se strinjam z Je belo cesto ?
Seveda se vsi strinjate z mano. Sem redka bela vrana ki si upa povedati, da je cesar gol.
Ker me je oblast ekonomsko za vedno onesposobila, da še kdaj delam v intelektualnih vodah, tako Janševa lopovska kot Golobova lopovska banda, PA SEM ČLOVEK KI NIMA ČESA IZGUBITI.
IN SAMO TAKI SMO RESNIČNO NEVARNI. KER SMO SPOSOBNI TO, KAR PIŠEMO, TUDI IZVRŠITI.
Zelo dobro te razumem. Nisi edini. S strinjam s tabo.
Forum je zaprt za komentiranje.