Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Vprašanje za moške, prave moške :)

Vprašanje za moške, prave moške :)


ko že misliš ,da si prebral vse neumnosti…se najde nova….totalno neumno razmišljanje pandora, še huj, ne sam da je neumno ,debilno razmišljanje….da jesamski moški pri 40 letih blago z okvaro…da je lahko ločen, da je lahko vdov, da je lahko x možnosti….ampak najhujše je pa psihološko profiliranje iz kobajagi ameriških nadaljevank, citiranje blesavega Housa, ki je lahko všeč samo nedojebanim ženskam…..[/quote]

Glej, zelo iskreno. Če človek, ki se je ločil, nima nobene “okvare”, pol se meni ne zdi vreden niti tega, da grem z njim na pijačo, kaj šele kaj drugega. Ker bi to pomenilo, da na njemu razdrtje enega resnega razmerja (kot je poroka) ni pustilo nobene posledice (kakršnekoli – žalost, razočaranje, nezaupanje, bolečina, občutek nesposobnosti in tega, da “ni dovolj dober”, strah pred ponovnim neuspehom, strah pred ponovno vezo,…). Vse, kar pravim je, da če greš v razmerje s takšnim človekom, moraš vzeti v zakup še vse to.
In nekdo, ki do 32 ni najdel svojega “idealnega” partnerja – kar se očitno dogaja avtorici – morda tega ne upošteva v dovolj veliki meri in naivno misli, da bodo moški pri 42 tudi nepopisan list, ko so morda bili njeni potencialni partnerji 10 let pred tem.

Zdaj pa vas pustim in vam ne bom “kvarila” vzdušja.

Točno tako. Nisem rekla, da je slab. Ampak ločen moški ni nepopisan list, kot je lahko nekdo pri 20…. In to je treba vzeti v zakup.[/quote]Ma pri štiridesetih je že vsak mal popisan, kakšen tudi samo počečkan…. in traja nekaj časa, da se čečkarije poradirajo, da se obrne nov list.

Imam prijatelja ki je 40 in ne najde in ne najde… pa načeloma ni nič narobe z njim. Ravno sedaj se razhaja z eno, ki ni bila za to, da bi se preselila k njemu, pustila svoje samsko življenje za sabo, on pa tudi ne more nikamor ker si je tako “postlal”….
Pri teh letih ima že vasak nekaj svojega, je drugač kot pa pri 20ih ko greš iz nule….[/quote]

No, lepo je videt, da me tale vedno razume … 🙂

Saj govorimo o tem kaj je napisala, ne o tem kaj je mislila.
Dejstvo zapisanega ostaja. In v tem je vsa poanta..


Saj si zelo lepo napisal ampak kot vedno pri tebi pogrešam tisti tip moških, ki se le želijo živeti z žensko eno normalno sproščeno življenje.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Mucek, kaj se razburjaš? Kaj te žuli? A to, da nisi več star 20 ali da si popisan…???[/quote]

Nič od tega, podganca… le dejstvo, da širiš traparije. 🙂 POSPLOŠEVANJE me muči… tega ne maram..[/quote]

Pa bi te presentilo, koliko posploševanja se da znanstveno dokazat …

Nihče ni rad v predalčku. Danes bi bili radi vsi posebni. Pa dvomim, da s(m)o.


ko že misliš ,da si prebral vse neumnosti…se najde nova….totalno neumno razmišljanje pandora, še huj, ne sam da je neumno ,debilno razmišljanje….da jesamski moški pri 40 letih blago z okvaro…da je lahko ločen, da je lahko vdov, da je lahko x možnosti….ampak najhujše je pa psihološko profiliranje iz kobajagi ameriških nadaljevank, citiranje blesavega Housa, ki je lahko všeč samo nedojebanim ženskam…..[/quote]

Glej, zelo iskreno. Če človek, ki se je ločil, nima nobene “okvare”, pol se meni ne zdi vreden niti tega, da grem z njim na pijačo, kaj šele kaj drugega. Ker bi to pomenilo, da na njemu razdrtje enega resnega razmerja (kot je poroka) ni pustilo nobene posledice (kakršnekoli – žalost, razočaranje, nezaupanje, bolečina, občutek nesposobnosti in tega, da “ni dovolj dober”, strah pred ponovnim neuspehom, strah pred ponovno vezo,…). Vse, kar pravim je, da če greš v razmerje s takšnim človekom, moraš vzeti v zakup še vse to.
In nekdo, ki do 32 ni najdel svojega “idealnega” partnerja – kar se očitno dogaja avtorici – morda tega ne upošteva v dovolj veliki meri in naivno misli, da bodo moški pri 42 tudi nepopisan list, ko so morda bili njeni potencialni partnerji 10 let pred tem.

Zdaj pa vas pustim in vam ne bom “kvarila” vzdušja.[/quote]

In zopet je uporabila napačno besedo. Ne glede na 100x “
Namesto okvara se lahko uporabi izkušnja ali kaj podobnega. Okvara je negativna beseda in pomeni samo eno in nič drugega. Zdaj je vsaj podala razlago. Brez razlage bi ta beseda pokvarila zapis in spet bi znorel 🙂
Kdor pač bere med vrsticami, naj bere ali kdor bere njene misli.. vsaka mu čast.

Pandora, brez zamere, ampak kvasiš neumnosti.
Glej. Zame je vseeno ali je bila poroka ali ne. Koruzništvo je zame eno in isto. In pri 40iih najti človeka, ki še ne bil v resni vezi, je čudno. Meni osebno so čudni, ki še niso bili v resni vezi v teh letih. Torej bi iskala samo tiste, ki so že bili.
V oglasu tudi ni nikjer navedeno, da moški še ni smel imeti resne veze. Mislim, da nobena 30+ ženska ne pričakuje nekega devičnika.
Saj smo tudi ženske že kaj dale skoz.

Saj govorimo o tem kaj je napisala, ne o tem kaj je mislila.
Dejstvo zapisanega ostaja. In v tem je vsa poanta..[/quote]

Potem si pa nadeni očala in začni brat:

ali je “damaged” /navednice nakazujejo posebno uporabo izraza/ v smislu, da ima za sabo kakšno slabo izkušnjo (slabo vezo ali razlog, da je še samski) /pojasnujem posebno rabo izraza v navednicah/….. In v tem drugem primeru bo treba kar nekaj dela, da bo to svojo negativno izkušnjo pozabil/predelal/premostil. /kje piše, da je slab, ne vem…/

Res ne pričakuje devičnika. Ampak to še ne pomeni, da se zaveda, kaj to pomeni….

Moški, ki so taki, ga pri 30+ že živijo. Razen, če niso ovdoveli ali ločeni.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -


Že v redu, saj noben ne pravi, koga naj kdo išče in koga ne. Samo to, da iskanje prvega partnerja pri 20-tih ni enako, kot iskanje partnerja pri 30-tih, ki že ima za sabo neko resno zvezo, ki ni šla po njegovih željah. Namreč, menim, da veliko ljudi svojega partnerja v 30-tih ne najde ravno zato, ker nimajo pravih pričakovanj, ker so ta še vedno podobna tistim iz njihovih 20-tih. Pa tudi slaba izkušnja doprinese k veliko večji previdnosti.
To pomeni, da lahko naletiš na moškega, ki mu boš strašno všeč, pa ti tega ne bo pokazal tako direktno in hitro, kot ti je to nekdo pri 20-tih, ko je bil še brez razočaranj in porazov. In tudi obratno, poljubno zamenjajte spole. Pa to spet ne velja za vse, da ne bo kdo rekel, da posplošujemo. Za veliko večino pa.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Moški, ki so taki, ga pri 30+ že živijo. Razen, če niso ovdoveli ali ločeni.[/quote]
kdo od vas trojice je pa mrknil DoSadni al Matkić — ali je šel kdo v samico v samostanu ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Saj govorimo o tem kaj je napisala, ne o tem kaj je mislila.
Dejstvo zapisanega ostaja. In v tem je vsa poanta..[/quote]

Potem si pa nadeni očala in začni brat:

ali je “damaged” /navednice nakazujejo posebno uporabo izraza/ v smislu, da ima za sabo kakšno slabo izkušnjo (slabo vezo ali razlog, da je še samski) /pojasnujem posebno rabo izraza v navednicah/….. In v tem drugem primeru bo treba kar nekaj dela, da bo to svojo negativno izkušnjo pozabil/predelal/premostil. /kje piše, da je slab, ne vem…/[/quote]
V glavi Entipa. Problem je, ker očitno ne loči tega, kar je napisano na forumu in kaj je v njegovi glavi. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Moški, ki so taki, ga pri 30+ že živijo. Razen, če niso ovdoveli ali ločeni.[/quote]
Hočeš rečt, da tisti, ki se ločijo ali pa vdovijo pri 30+, nikoli nimajo več želje po tem istem načinu življenja? Če misliš to, se motiš.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Marko in Pandora. V oglasu ni nikjer napisano, da se išče nepopisan list.
Dajte razumet, da smo ženske v teh letih dale marsikaj skoz in da preprosto nočemo nepopisanih listov. To kar Pandora imenuje damaged, je v resnici ok, to iščemo.
Res, dajta preberita oglas še enkrat in pokažita kje je napisano, da se išče nepopisan list?
In dojemeta, da samski v teh letih res ni veliko, res je tudi, da so eni čudni. Daleč od tega pa da bi bili vsi okvarjeni.

Saj govorimo o tem kaj je napisala, ne o tem kaj je mislila.
Dejstvo zapisanega ostaja. In v tem je vsa poanta..[/quote]

Potem si pa nadeni očala in začni brat:

ali je “damaged” /navednice nakazujejo posebno uporabo izraza/ v smislu, da ima za sabo kakšno slabo izkušnjo (slabo vezo ali razlog, da je še samski) /pojasnujem posebno rabo izraza v navednicah/….. In v tem drugem primeru bo treba kar nekaj dela, da bo to svojo negativno izkušnjo pozabil/predelal/premostil. /kje piše, da je slab, ne vem…/[/quote]

“damaged” je to kar pomeni, pojasnila si samo da je poškodovan zarid slabih izkušenj, vez…. in da bo potrebno popravilo.
Ni nujno da človek iz propadle veze pride poškodovan.. lahko je popravljen… ker se je v vezi nekaj naučil in ugotovil, da to ni to in je iz veze izstopil.
Ali res ne uvidiš razlike? In še Marko zraven…
Označila si vse kot POŠKODOVANE, z razlago pa nisi pojasnila vsega…

evo še eno vprašanje za prave moške:
kaj je boljša “naložba”
– zbiranje babjih gatk (kresnenih)
– zbiranje babjih zobnih krtačk (tistih, ki so pri tipu prespale)

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Jaz pišem isto, kot Pandora, le da z drugimi besedami, z njo se strinjaš, meni nasprotuješ. Sam s sabo se zmeni.

Nisem napisal, da nujno nimajo želje. Beri nazaj, ne da se mi ponavljati.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

nič od tega 🙂
raje zbiram junferje 🙂

Pandora govori floskule, ki jih je nekje prebrala…[/quote]
Pandora govori iz izkušenj, to vidim. Floskule pa pišejo ljudje vedno iz svojih izkušenj. Kako drugače bi jih? Floskule so le spoznanja določenih ljudi skozi življenje. Ljudje, ki teh spoznanj še nimajo, pa nanje gledajo le kot na floskule.[/quote]
marko, petki ti očitno slabo denejo, ker pišeš neumnosti….preberi še enkart kako bleasrijo si spacal skupj v želji , da pritrjuješ pandori….pandora govori iz izkušenj….kdaj je pandora pisala o svojih izkušnjah z samskimi 40 letniki?….in potem napišeš…floskule pa pišejo ljudje vedno iz izkušenj?….
se pravi pandora govori(piše) iz izkušenj floskule?…JA MARKO, TO PA IMAŠ PRAV…ČESTITAM

Potem si pa nadeni očala in začni brat:

ali je “damaged” /navednice nakazujejo posebno uporabo izraza/ v smislu, da ima za sabo kakšno slabo izkušnjo (slabo vezo ali razlog, da je še samski) /pojasnujem posebno rabo izraza v navednicah/….. In v tem drugem primeru bo treba kar nekaj dela, da bo to svojo negativno izkušnjo pozabil/predelal/premostil. /kje piše, da je slab, ne vem…/[/quote]
V glavi Entipa. Problem je, ker očitno ne loči tega, kar je napisano na forumu in kaj je v njegovi glavi. :))[/quote]

Problem je ker misliš, da si najpametnejši in da tisto kar ti vidiš v napisanem tudi enako vidijo drugi…

Kaj pri 40ih, marsikdo tudi pri 50ih, 60ih in še več letih najde ne-damaged partnerja/ko.
S kolegicami se dostirkat šalimo, da bo treba počakat na drugi krog. S tem je mišljeno, da je samskih bolj malo, da bo potrebno čakat, da se poročeni ločijo, da začnemo pecat ločence.


Ne vem čemu to vprašanje. Ti si očitno razumel, da so ločenci škart roba. Noben tega ne pravi.[/quote]
marko redko to napišem, ampak zdajle pa bom…si neumen in kar je še huje, tako neumen, da tega sploh ne zaznavaš…..


V glavi Entipa. Problem je, ker očitno ne loči tega, kar je napisano na forumu in kaj je v njegovi glavi. :))[/quote]

Problem je ker misliš, da si najpametnejši in da tisto kar ti vidiš v napisanem tudi enako vidijo drugi…[/quote]
Eh, malo te hecam, ne tako resno. 🙂 Saj vem, kaj si mislil v resnici. Samo tako oštro si zapel za tisto, kar si “videl”, da si skoraj prestaršil Pandoro.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Ne vem čemu to vprašanje. Ti si očitno razumel, da so ločenci škart roba. Noben tega ne pravi.[/quote]
marko redko to napišem, ampak zdajle pa bom…si neumen in kar je še huje, tako neumen, da tega sploh ne zaznavaš…..[/quote]
Včasih pa sem res. Če bi mi ti povedal, kaj neumnega sem naredil, bi lahko postal pametnejši. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close