Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Vprašanje za moške, prave moške :)

Vprašanje za moške, prave moške :)

Hm, ja, glede na to, da moji dosedanji poskusi niso obradili sadov, sem pomislila, da delam kaj narobe :(.
Tako, da sem vesela Marko in On, da sta konstruktivna.

Terezica,
brez zamere, ampak glej:

Moški pri 42, ki je samski, ali ne ustreza tvojim pogojem ali je “damaged” (kot bi rekel dr. House…) v smislu, da ima za sabo kakšno slabo izkušnjo (slabo vezo ali razlog, da je še samski). In v tem drugem primeru bo treba kar nekaj dela, da bo to svojo negativno izkušnjo pozabil/predelal/premostil.

To pa ne bo držalo. Res je, da v tej starosti ni kaj veliko ok samskih moških. Tu se strinjam. Ne strinjam pa se, da so vsi slabi.
Če je ločen recimo, to ne pomeni, da je slab.


Ah, na to vsi še vedno kdaj pomislimo. No razen tistih, ki so nezmotljivi. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

To pa ne bo držalo. Res je, da v tej starosti ni kaj veliko ok samskih moških. Tu se strinjam. Ne strinjam pa se, da so vsi slabi.
Če je ločen recimo, to ne pomeni, da je slab.[/quote]
Saj Pandora ne pravi, da je slab. Pač pa, da bo najverjetneje potrebno nekaj časa, potrpljenja z njim, da neko izkušnjo predela.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

To pa ne bo držalo. Res je, da v tej starosti ni kaj veliko ok samskih moških. Tu se strinjam. Ne strinjam pa se, da so vsi slabi.
Če je ločen recimo, to ne pomeni, da je slab.[/quote]
Saj Pandora ne pravi, da je slab. Pač pa, da bo najverjetneje potrebno nekaj časa, potrpljenja z njim, da neko izkušnjo predela.[/quote]

Pandora govori floskule, ki jih je nekje prebrala…


ko že misliš ,da si prebral vse neumnosti…se najde nova….totalno neumno razmišljanje pandora, še huj, ne sam da je neumno ,debilno razmišljanje….da jesamski moški pri 40 letih blago z okvaro…da je lahko ločen, da je lahko vdov, da je lahko x možnosti….ampak najhujše je pa psihološko profiliranje iz kobajagi ameriških nadaljevank, citiranje blesavega Housa, ki je lahko všeč samo nedojebanim ženskam…..

To pa ne bo držalo. Res je, da v tej starosti ni kaj veliko ok samskih moških. Tu se strinjam. Ne strinjam pa se, da so vsi slabi.
Če je ločen recimo, to ne pomeni, da je slab.[/quote]
Saj Pandora ne pravi, da je slab. Pač pa, da bo najverjetneje potrebno nekaj časa, potrpljenja z njim, da neko izkušnjo predela.[/quote]

Točno tako. Nisem rekla, da je slab. Ampak ločen moški ni nepopisan list, kot je lahko nekdo pri 20…. In to je treba vzeti v zakup.

Pandora pa misliš, da bo 30, 40letnica, iskala moškega, ki je nepopisan list?
Mene osebno bi motilo dejstvo, da je moški pri 30ih, kaj šele pri 40ih nepopisan list. Ne bi me pa motilo, da je recimo ločen. Meni osebno je normalno, da je pri teh letih človek imel že kako resno vezo.
Saj menda tudi te 30, 40letnice, ki iščejo, niso nedolžne deklice?
Tudi moški bi potem lahko rekli, da so take samske ženske damaged.

pa nehate pisati blesarije no, marko in pandora1….kaj pa življenska zrelost, izkušenost…kaj pa lahko 20 letnik ponudi 32 letnici razen prazne karoteke..in denarnice?….


Saj Pandora ne pravi, da je slab. Pač pa, da bo najverjetneje potrebno nekaj časa, potrpljenja z njim, da neko izkušnjo predela.[/quote]

Točno tako. Nisem rekla, da je slab. Ampak ločen moški ni nepopisan list, kot je lahko nekdo pri 20…. In to je treba vzeti v zakup.[/quote]

Traparije od ženske, katero je X6 tako fenomenalno opisal….
Odvisno za kaj rabiš list papirja…
Če hočeš z njim brisat svojo rit, potem je res bolje nepopisan— reče se mu toaletni papir.
Če hočeš ostat na primitivnem nivoju kot si, vzameš prazen zvezek..
Če hočeš kaj novega izvedet pa vzameš knjigo, ki je POPISANA.


Saj Pandora ne pravi, da je slab. Pač pa, da bo najverjetneje potrebno nekaj časa, potrpljenja z njim, da neko izkušnjo predela.[/quote]

Pandora govori floskule, ki jih je nekje prebrala…[/quote]
Pandora govori iz izkušenj, to vidim. Floskule pa pišejo ljudje vedno iz svojih izkušenj. Kako drugače bi jih? Floskule so le spoznanja določenih ljudi skozi življenje. Ljudje, ki teh spoznanj še nimajo, pa nanje gledajo le kot na floskule.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Pandora govori floskule, ki jih je nekje prebrala…[/quote]
Pandora govori iz izkušenj, to vidim. Floskule pa pišejo ljudje vedno iz svojih izkušenj. Kako drugače bi jih? Floskule so le spoznanja določenih ljudi skozi življenje. Ljudje, ki teh spoznanj še nimajo, pa nanje gledajo le kot na floskule.[/quote]

Marko, marsikje te toleriram, vendar v moške pogovore se pa ne spuščaj. Sploh ko imamo moški opravka z nedoraslo osebo, ki piše floskule in ponavlja za Housom…


ko že misliš ,da si prebral vse neumnosti…se najde nova….totalno neumno razmišljanje pandora, še huj, ne sam da je neumno ,debilno razmišljanje….da jesamski moški pri 40 letih blago z okvaro…da je lahko ločen, da je lahko vdov, da je lahko x možnosti….ampak najhujše je pa psihološko profiliranje iz kobajagi ameriških nadaljevank, citiranje blesavega Housa, ki je lahko všeč samo nedojebanim ženskam…..[/quote]
Ne jemlji tako dobesedno oziroma osebno. Pandora je dala “damaged” v narekovaje z razlogom. Včasih se lahko v tem skriva tudi neka prednost, če se je človek iz izkušnje nekaj naučil. Gotovo pa je tak človek bolj previden (po svoje pameten), kot pa nek 20 letnik brez izkušenj. In ta previdnost je lahko za drugega ovira, zato “damaged”.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Saj Pandora ne pravi, da je slab. Pač pa, da bo najverjetneje potrebno nekaj časa, potrpljenja z njim, da neko izkušnjo predela.[/quote]

Točno tako. Nisem rekla, da je slab. Ampak ločen moški ni nepopisan list, kot je lahko nekdo pri 20…. In to je treba vzeti v zakup.[/quote]Ma pri štiridesetih je že vsak mal popisan, kakšen tudi samo počečkan…. in traja nekaj časa, da se čečkarije poradirajo, da se obrne nov list.

Imam prijatelja ki je 40 in ne najde in ne najde… pa načeloma ni nič narobe z njim. Ravno sedaj se razhaja z eno, ki ni bila za to, da bi se preselila k njemu, pustila svoje samsko življenje za sabo, on pa tudi ne more nikamor ker si je tako “postlal”….
Pri teh letih ima že vasak nekaj svojega, je drugač kot pa pri 20ih ko greš iz nule….

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Ne bi jaz dala kaj veliko na te opise …
Jaz moram potipat, povohat, polizat … drgač ne gre.

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Točno tako. Nisem rekla, da je slab. Ampak ločen moški ni nepopisan list, kot je lahko nekdo pri 20…. In to je treba vzeti v zakup.[/quote]

Traparije od ženske, katero je X6 tako fenomenalno opisal….
Odvisno za kaj rabiš list papirja…
Če hočeš z njim brisat svojo rit, potem je res bolje nepopisan— reče se mu toaletni papir.
Če hočeš ostat na primitivnem nivoju kot si, vzameš prazen zvezek..
Če hočeš kaj novega izvedet pa vzameš knjigo, ki je POPISANA.[/quote]

Mucek, kaj se razburjaš? Kaj te žuli? A to, da nisi več star 20 ali da si popisan…???


Ne vem čemu to vprašanje. Ti si očitno razumel, da so ločenci škart roba. Noben tega ne pravi.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Poglej, ti si opazil floskulo, čeprav je nihče ni napisal. Pandora je le napisala, kaj se lahko zgodi, pričakuje od nekoga, ki je ločen. To ni nobena floskula, to je realna izkušnja nekoga. Saj to ne pomeni, da to velja za vse. Ti si tisti, ki je posplošil na vse in to vzel za floskulo.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Traparije od ženske, katero je X6 tako fenomenalno opisal….
Odvisno za kaj rabiš list papirja…
Če hočeš z njim brisat svojo rit, potem je res bolje nepopisan— reče se mu toaletni papir.
Če hočeš ostat na primitivnem nivoju kot si, vzameš prazen zvezek..
Če hočeš kaj novega izvedet pa vzameš knjigo, ki je POPISANA.[/quote]

Mucek, kaj se razburjaš? Kaj te žuli? A to, da nisi več star 20 ali da si popisan…???[/quote]

Nič od tega, podganca… le dejstvo, da širiš traparije. 🙂 POSPLOŠEVANJE me muči… tega ne maram..

Pandora ima prav in ne vem, zakaj ji nasprotujete. Le da bi se mogoče lahko drugače izrazila.

Človek, ki je pri 40 ali več samski, ima vsekakor neke zgodbe za sabo in razlog, zakaj je samski. Nemara mu samski stan celo ustreza. V takem primeru si ženske, ki iščejo resno zvezo, z njim nimajo kaj početi. Morda je ločenec ali vdov. V takem primeru ima za sabo neprijetno izkušnjo, zato bo pot do njegovega srca spet težka. Če je ločen, se postavlja vprašanje, zakaj je ločen. Če je ločitev ustrezala njemu, se verjetno v novi zvezi niti ne vidi. Če je ustrezala ženi, potem tak moški tudi za druge ženske ni ravno božji dar. Če pa je mamin sinček, pa ga ženske itak nočejo.

Sej poznam samske tipe, stare 40, ali tudi več, ki vredu zgledajo, so karierno uspešni in samski. Ampak vsi živijo svobodnjaško življenje srečnih samcev in ne kažejo nekih teženj, da bi to spremenili. Eni so ločeni, eni sploh v zvezi niso bili.

Za take, ki pri 40+ neskončno hrepenijo po zvezi, pa je velika verjetnost, da pripadajo kakšni skupini, ki s ejim ženske izogibajo kot hudič križa. tako to, je, kaj bi si lagali in pripovedovali pravljice.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -


Poglej, ti si opazil floskulo, čeprav je nihče ni napisal. Pandora je le napisala, kaj se lahko zgodi, pričakuje od nekoga, ki je ločen. To ni nobena floskula, to je realna izkušnja nekoga. Saj to ne pomeni, da to velja za vse. Ti si tisti, ki je posplošil na vse in to vzel za floskulo.[/quote]

Si pač nepismen, kaj ti naj. 🙂

Pravi moški?
Večina žensk bi si želele dedca, ki ne bi smel imeti ukrivljenega priveska s katerim ne more zadeti WC školjke, moral bi imeti tako dolgega in trdega, da bi z njim doma ometal pajčevine po stropih, da bi na njem lahko sušile perilo, da bi z njim trl orehe in zabijal žeblje. Ko bi iz sebe stisnil vetrič, bi moralo zadišati po vijolicah ali vsaj po sivki, med spanjem bi ubrano in prav potiho smrčal melodijo za Elizo, namesto po svojih prašnikih bi moral praskati po zlati Eurocard kartici.
Moral bi biti nežen, pozoren in vas ure in ure samo božati in vas poslušati, po drugi strani pa bi moral biti močan, da bi z eno potezo pokončal medveda in ga ročno odrl ter kosmat kožuh položil kot tepih pred vašo posteljo, na koncu pa vas prav na tej postelji živalsko poseksal…
Drage ženske…sanjate o princu na belem konju…na koncu pa vam tudi konj v smrtnem strahu pobegne in zdirja rezgetajoč v prerijo….

Torej, če eni smatrate, da so moški samski pri 30ih, 40ih kot so iskani v oglasu, damaged, velja tudi obratno. Tudi ženske v teh letih nismo nepopisan list. Smo zato slabe?
Mene bi reicmo pri mojih 20ih motilo, če je moški že ločen. Pri mojih letih pa mi to ni nobena ovira. Ovira bi mi bila, če bi bil moški 40 star in še nikoli v resni vezi.


Poglej, ti si opazil floskulo, čeprav je nihče ni napisal. Pandora je le napisala, kaj se lahko zgodi, pričakuje od nekoga, ki je ločen. To ni nobena floskula, to je realna izkušnja nekoga. Saj to ne pomeni, da to velja za vse. Ti si tisti, ki je posplošil na vse in to vzel za floskulo.[/quote]

Si pač nepismen, kaj ti naj. :)[/quote]
Samo, da ni “krivda” pri tebi. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close