Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Včasih pomislite, če bi se namesto da klofamo po tastaturi, raje srečali v živo?

Včasih pomislite, če bi se namesto da klofamo po tastaturi, raje srečali v živo?

Jah, potem pa jaz ne pridem, se je govorilo ,da bo Robi nekaj zrihtal. Dezinformacija? :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Pa takšne besede se tudi pustijo čez…

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Jaz lahko zrihtam domačo bio zelenjavo.

Kurbe so itak za tiste, ki si zaupanja ženske ne zmorejo dobit drugače. To srečanje pa nima takega namena, vsaj ne namenskega. :p

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Potem pa orgijo udarimo z 90-kilskimi 40-letnicami pod taktirko Sadnega. :))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Robi pa kurbe? Neko cenejšo varianto, da ne bo moškim dolgčas. :)))[/quote]

Kurbe? Idi si zaprat usta![/quote]Dejte sporočit naslov vam bom nekaj materiala kar po hitri pošti poslal. Saj ni važno kaj, tudi če bo gnilo bo ok za obmetavat… 🙁

Tebi Krivokljunka pa za dober namen pošljem po Ketjenki nekaj diščih, samo ne vem, če boš kaj dobila, če je Katka tako sestradana kot piše….. 😉 🙂

Potem pa orgijo udarimo z 90-kilskimi 40-letnicami pod taktirko Sadnega. :))[/quote]
Pa ja, orgijo ja, recimo, oralno. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ti pa sebe šteješ za privlačnega? :))
To si vsak moški misli, da je privlačen ženskemu spolu. ;)[/quote]

Ne, ti si edini, ki je kakšni privlačen, ali kaj bi rad povedal s svojim blebetanjem?

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -


Ring? Ne vem no, ne znam se braniti s pestmi niti nočem da me kdo v to sili, tako da…že maham z belo zastavico. Zaskrbljujoče, koliko nasilnih idej zadnje čase tu gor preberem, res se sprašujem ali vsi imate višek testosterona ali le iščete nove načine za sproščanje viška energije v smereh fizičnega spopada….še dobro, da je to le forum in nič več od tega.


Ne, nisem.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]


Vzeto na znanje. Pred tem pa sem ti bil še všeč? :)[/quote]

Všeč? Ne, ne bi se tako izrazila, toda ko si začel bluziti ono tezo, da ženske same prosimo za batine….too much za moj mozeg, ne bom se spuščala ali dvigala na tak nivo razmišljanja in ne toleriram tega, da me nekdo sili v takšna razmišljanja; zato so tvoji posti out.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Dobila malo prej ali dosti prej-je temna sila posegla vmes pa nisem mogla prej pisati- neko sporočilo pritožbene narave čez tvoje pisanje… kaj neki jemlješ ti za neke arcnije, moja mama bi rekla, da so te najbrž dobile ose, jaz sem pa preprosto očarana, kako terapijo nekateri potegnete iz pisanja po tem forumu… verjetno iz razloga, ker je družbeno bolj sprejemljiva oblika prepucavanja na počitnicah?
Ne bo to šlo tako prijateljica, kako je že s tistimi besedami, it might have been...?[/quote]

Ok Katenjka, nekomu se je mogla potožiti…a si jo potolažila?

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]


Ne morem verjeti, da si tisti stavek vzela za res…Pa čeprav je na koncu smeško.
Če bi me poznala, bi v meni videla milostnega človeka in bi midva kar hitro končala najin spor…Z objemom…Zastavico zato lahko pustiš kar doma..:)


Ne morem verjeti, da si tisti stavek vzela za res…Pa čeprav je na koncu smeško.
Če bi me poznala, bi v meni videla milostnega človeka in bi midva kar hitro končala najin spor…Z objemom…Zastavico zato lahko pustiš kar doma..:)[/quote]

V redu je Robi, že pozabljeno, se ne bo treba objemat 😉

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]


Vzeto na znanje. Pred tem pa sem ti bil še všeč? :)[/quote]

Všeč? Ne, ne bi se tako izrazila, toda ko si začel bluziti ono tezo, da ženske same prosimo za batine….too much za moj mozeg, ne bom se spuščala ali dvigala na tak nivo razmišljanja in ne toleriram tega, da me nekdo sili v takšna razmišljanja; zato so tvoji posti out.[/quote]
Saj se ti ni treba spuščat, ker sem dobil občutek, da si že tam, žal. Le, da seveda si tega ne moreš priznat, ker se tega ne zavedeš. Dal sem ti lep primer, ki je enako tvojemu razmišljanju.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Všeč? Ne, ne bi se tako izrazila, toda ko si začel bluziti ono tezo, da ženske same prosimo za batine….too much za moj mozeg, ne bom se spuščala ali dvigala na tak nivo razmišljanja in ne toleriram tega, da me nekdo sili v takšna razmišljanja; zato so tvoji posti out.[/quote]
Saj se ti ni treba spuščat, ker sem dobil občutek, da si že tam, žal. Le, da seveda si tega ne moreš priznat, ker se tega ne zavedeš. Dal sem ti lep primer, ki je enako tvojemu razmišljanju.[/quote]

Pravijo, da občutek vara in ti nisi nobena izjema, če se motim jaz pa je to tako ali tako moj problem in ti nisi zanj noben odrešenik, ne v mojem primeru niti v primeru koga drugega. Za začetek odreši vsaj sebe teh nubeloz, s katerimi si tam forum povsem naredil nezanimiv, enoličen in skrajno dlakocepski.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Saj veš Samica, da je ta občutek okrog nezanimivega foruma le tvoj in morda te celo vara. meni je precej zanimiv, zato sem tukaj. Zakaj si pa ti? Pa ne bit tolk resna. Če verjameš, da se motim, mi pač odpustiš a ne. Saj mi je dovoljeno motiti se? 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

A sta s punco že kupila jogi, sta ga sprobala?

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

A te res zanima odgovor na to vprašanje? Jogi se sproba preden se kupi, ja to sva naredila, medtem pa vztrajno uničujeva starega. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ne, le spomnila sem se kam preusmeriti pozornost od tvojega enoličnega nakladanja o mojih whatsoever.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Pa si mislila, da se boš izgonila, čemu? 🙂 Ne želiš razmišljat o sebi?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Želi. Le na bolj prijazen način.
Marko…Deluješ preveč agresivno za nekatere ženske.
Mislim..Lahko pa se motim.

Vem, Robi. Se zavedam tega. In delam na tem. Hvala vseeno.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Sem sebe prepoznal v tebi. Ko sem delal isto in hkrati imel veliko pritožb s strani ženskega spola..:)
Za moške pa moj pristop ni bil problem, ker smo moški bolj razumski in ne reagiramo tako čustveno, kot ženske.

Verjamem. Saj dostkrat se zgledujem po tebi in tvojem slogu, ki je še bolj umirjen. Vsako osebno spoznanje prinese več miru.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Moj cilj je bil, da bi se izognila tvojemu pridušenemu in brezveznemu psihoanalitskem nakladanju. Razmišljam o sebi toliko kot je potrebno, včasih več, včasih manj – ne znam/nočem se temu izognit, ne znam pa presoditi kakšna je intenzivnost lastnega zavedanja navznoter in navzven in če se odvija v pravo smer ali se bom spet zaciklala pri čemerkoli že 😉

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close