Včasih pomislite, če bi se namesto da klofamo po tastaturi, raje srečali v živo?
Eh ja, to je en :). Ob vseh takih finih in pametnih ženskah se jaz ne bi dobro počutila :). Razen, če v resnici niso vse tako pametne in sploh super kot se delajo tu gor.
Meni so bolj všeč interesna druženja in seveda ne v LJ :).
Midva pa sorodni duši..:)
[/quote]
Nežabarji smo v slabši poziciji :)[/quote]
Bi resno prišel? :)) Lahko še kake domače jagodke prineseš, matjazko bo pa domač krompir (sej potem pa lahko greš, če ti bo tak nerodno:)[/quote]
Robi pa kurbe? Neko cenejšo varianto, da ne bo moškim dolgčas. :)))[/quote]
A imajo MON-e previsoko tarifo ? 🙂
Zate Matjažko lahko pripeljem kakšno Ukrajinko..:)
Robi pa kurbe? Neko cenejšo varianto, da ne bo moškim dolgčas. :)))[/quote]
A imajo MON-e previsoko tarifo ? 🙂
Zate Matjažko lahko pripeljem kakšno Ukrajinko..:)[/quote]
Po službeni poti imaš stike z nočnimi plesalkami , si razlagal 1x. Verjetno ti bodo šle na roko malo, če si se spoprijateljil? 🙂 Sadni bo baje prinesel železno štango, ki jo bo zasadil v zemljo in jo z obema rokama na kolenih čvrst držal v zemljo, ko se bodo zavrtele gor. :)))
Ena lastovka še ne prinese pomladi. Če se v občinstvu večina smeji, eni trije pa se zmrdujejo, še ne pomeni, da je humor podn.
Forum je zaprt za komentiranje.