Včasih pomislite, če bi se namesto da klofamo po tastaturi, raje srečali v živo?
Ali pomislite kdaj, kako bi to izpadlo? Še posebno, če bi imeli določeno temo, recimo ure&filmi. :)) Prepričana sem, da bi se v 99% čist zaštekali. Šopek popolnih neznancev, ki jim je skupno (za začetek) samo sodelovanje na istem forumu. Srkali bi svojo belo/ledeno kavo ali uživali ob kepici sladoleda in se sprva sramežljivo nasmihali, potem pa razkokodakali.
Mislim da bi bilo prav luštno.
Kaj pa, če bi potem kdo načel temo, kaj imajo moški radi pri ženskah? 😉 Jaz bi jo že. hec
Včasih, toda ne vedno, je odvisno od tega v kakšen tonu se izmenjujejo sporočila, če gre bolj za oporekanja in iskanja “dlak v jajcih” me ravno ne mika, da bi si še v živo privoščila kaj podobnega. Tudi forumi imajo nek čar, ki ga živost ne premore;)
Dovolj “klofanja” danes zame, ostalim pa želim prijetno “tapkanje” še naprej 🙂
Ja, v živo je ton predvsem glasovni :)) To, kar tule izpade kot kreg in dvig vročine, bi v živo čisto lahko izpadlo kot smeh. Sploh, če vidiš vražičke v očeh. Dvomim da bi kdo izpadel grob oz. strog, v živo smo vseeno drugačni.
@matjazko, te je strah, da bi jih od Katenjke doma slišal? 😉
Robića bi dala za moderatorja, koordinatorja, bi bil tam 100%. Pa upam da je star kot Primožev avatar :))
Antilopa, znaš, kako opraviti z mladimi bikeci? Kakšni stari junci res niso prava roba za poskočne antilopice. Pomahaš mu z rdečo krpo, da pride, potem pa hop – čvrst oprijem za roge in mu skočiš na pleča ter se greš rodeo, dokler ga ne utrudiš? Še si menda v formi, da ne bi to bil prevelik napor zate? hehe 😀
Ne, ne, če si starejša, se lahko učim od tebe, če si mlajša, se lahko učiš od mene. Če pa sva približno isto stara, pa sva lahko drug drugemu učitelj in učenec, a ne? Predvidevam, ker deluješ zrelo, da si nabrala že precej življenjskih izkušenj in tudi modrost ti ni tuja, ki pride z leti in dodatno požlahtni ženski značaj. Utihnil sem zato, ker učenec posluša strogo učiteljico in ne upa niti pisniti. :)))
Ha, ha…ampak, a veš, da bi se našla kakšna, ki bi ti ob takem komplimentu že jedla iz rok. Znaš z besedami, ni kaj :). Ni nujno, da če je ženska starejša, da se moški uči od nje, lahko se tudi ona nauči kaj od njega. Treba je biti odprt v obe smeri.
Tam, pri sosednji temi pa se Marko ne da, na vsak način me želi prepričati, da bi morala od moškega pričakovati, da hodi v štacuno po ženske potrebščine zame. Je pa žilav, me zanima, če bi bil tudi v reali takšen, če bi se res srečali na kakšnem pikniku :)).
Forum je zaprt za komentiranje.