Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Varalice

Varalice

Daj zaupaj nam kaj, ko je ravno raka varljiva tema… S čim smo te prevarali? :)[/quote]Prevarali?
Če sem nekaj narobe prebrala, so me verjetno prevarale samo moje oči.[/quote]No, dobro sem se že ustrašil, da smo mi krivi za tvojo “dioptrijo”…. 😉

kuda si posla sa tim tamnim ocima…. :)))))))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Senza je samo še ena od mnogih wannabe zrelih uporabnic. Pravi, da je tu kot v otroškem vrtcu, a še vedno prebira komentarje / teme, ki niso po njenem okusu. Tudi ti si pripadnica tega vrtca, če se vključuješ vanj.

http://www.youtube.com/watch?v=vFgXF0a_Yw4

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Prevarali?
Če sem nekaj narobe prebrala, so me verjetno prevarale samo moje oči.[/quote]No, dobro sem se že ustrašil, da smo mi krivi za tvojo “dioptrijo”…. 😉

kuda si posla sa tim tamnim ocima…. :)))))))[/quote]
Ah, kje pa, na kraj pameti mi ne pade, da bi zdaj koga od vas krivila, malo odgovornosti je pa le treba tudi nase prevzeti.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Senza je samo še ena od mnogih wannabe zrelih uporabnic. Pravi, da je tu kot v otroškem vrtcu, a še vedno prebira komentarje / teme, ki niso po njenem okusu. Tudi ti si pripadnica tega vrtca, če se vključuješ vanj.

http://www.youtube.com/watch?v=vFgXF0a_Yw4%5B/quote%5D
Bravo, Sadni, odlična psihoanaliza, svaka čast! Mislim, da bi se lahko poklicno z njo ukvarjal, ker bo šel sicer tvoj neizmerni potencial k vragu.
Kar se pa pripadnosti tiče, se pa za razliko od tebe nimam namena dokazovati, da sem s svojim načinom razmišljanja in/ali funkcioniranja kakorkoli boljša ali slabša od tebe.

P.S. Video, ki si mi ga prilimal, pa samo nakazuje, da ti projekcija ni tuja. Mene kritike namreč ne ujezijo, vsaj tako pavšalne ne.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Obsojaš / kritiziraš druge, potem mi pa želiš dopovedat, da ti pa ne čudiš nobene potrebe po dokazovanju. It makes sense Senza.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Zate je vsaka opazka že obsodba? Poleg tega me čudi tudi to, da te zmoti tudi dobronamerna kritika…
Ko izražam mnenje (čemur je forum po mojem mnenju tudi namenjen), sem najraje iskrena, saj le tako lahko stojim za povedanim/napisanim.
…tako da se opravičujem, če si pričakoval, da te/vas bom hvalila, kadar je način komuniciranja na nivoju otroškega vrtca. Gu-gu… 🙂

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Naj te opomnim, da je naslov teme Varalice, ti pa še vedno nisi nič napisala o tem. Toliko o tem kok velik prispevaš ti s svojimi prispevki napram meni / nam. Jst sm vsaj pokomentiral kar je želel napisati Spider, ti še tega nisi. Tema je pa že zdavnaj šla offtopic, če še nisi dojela.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Moj komentar na prvi strani

Mislm, da sm s tem vse povedu. Bova kr končala ane ?

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Mislm, da sm s tem vse povedu. Bova kr končala ane ?[/quote]
Si bil pa hudo pameten od takrat naprej. Na temo pa nisi prav veliko povedal. Se pravi, imaš sebe za “pametnjakoviča”. :)) Spet si si pljunil noter. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Dej Marko, dolgočasen si človek, vsak dan ti moram to napisat. A se lahko zmeniva, da se nehaš vtikat v moje poste, jst se bom pa v tvoje ? Bo šlo, ali boš preveč osamljen ?

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Sej maš punco, s katero se tok rad pohvališ, pa naj ti ona potem dela družbo đizskrajst. Bogve kako razmerje ti to furaš, no sej me niti ne zanima če sem odkrit. Sam vseen wtf ?

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Hja, jaz sem pokomentirala vaše obnašanje v tej temi, od tebe pa dobila en kupček užaljenosti.
Je pa zanimivo, kako true zrela oseba na 4. strani po vsem (svojem) smetenju opomne drugo, da posta offtopic komentarje. Je postalo neprijetno?

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Jaz bi bil preveč osamljen. 🙂 Hehe Sadni, kolk si ti hecn.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Se mi zdi, da danes biti posebni, ne pomeni varati. Prav tako ne pomeni se iti samskega promiskuitetnega življenja. “Posebnost” v smislu “redkosti” vidim le v dolgoročnih razmerjih, kjer sta partnerja srečna. To se mi zdi tako redko, da je res “posebno”.

Kaj je zlagana veza in zakon je “od zunaj” težko oceniti. Nekateri verjamejo v odprt zakon, za druge je to zlagan zakon. Prav tako je težko oceniti, katera razmerja bi bilo mogoče popraviti in obnoviti, če ne bi bila ločitev tako enostavna in tolažilna za ego posameznika. Zelo si determinističen v tem, kaj je dobro in kaj ni. Realnost pa je večkrat v odtenkih sive…

Če se nekdo gre samsko promiskuitetno življenje ni nič boljši od drugih. Je zgolj drugačen. In nisem prepričana, da tako odstopa od množice … oziroma nisem prepričana, kdo je zdaj množica…
Če je tako srečen, super. Verjamem pa, da to ni pisano ravno vsem na kožo …

Pa kako lahko seksaš z osebo, ki jo pomiluješ, mi tudi ni glih jasno… Kakšen občutek je, ko si z nekom, ki je zate zgolj smet?


Čist komot. Za nas sicer to ni izvedljivo, zanj pa je. Nimamo vsi enake cilje v življenju, si najdt sanjsko žensko, se poročit z njo, met otroke. Nekaterim se to zdi dolgočasno in se ne vidijo v tem.

Kaj pa porno igralci, a misliš, da se oni ful cenijo medsabo in seksajo iz nevem kakšne ljubezni ? lol

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Fizičnega varanja je kar nekaj, mnog več pa čustvenega, Ko je oseba tako ali drugače vezana/zasedena pa se čustveno navezuje na drugo osebo, čeravno nimata nič fizičnega. Pogovarjanje, odpiranje, pogrešanje … se s partnerja ( s katerim so očitno slednje stvari nekako zamrle) preseli na tretjo osebo. Koliko je tega pa sploh ne dojamemo da gre za prestop meje!

Varanje kot dejanje obsojam, vseeno pa skušam razumet razloge, ki nekoga privedejo do tega da prestopi mejo (za mene prestop meje ne pomeni nujno varanja), še posebno če je bil prej zagrizen monogamnmež in je bil vedno striktno proti varanju (ali prestopanju meja)..

Kot sem že napisala v tej temi in še kakšni drugi, ljudi vodijo različni motivi za “odklonilno” (tj, družbeno nesprejeto) vedenje. In pa seveda ljudje radi preskušamo (svoje) meje in tako se lahko “zgodi” da nekdo naredi nekaj, česar prej nikoli niti pomislil ni. Ampak ko se zgodi, je dobro da se ta oseba (ki je zasedena), vpraša, česa si pravzaprav zares želi. In če ji varanje oz. prestop meje omogoči ta uvi in da potem še spremeni določeno svoje vedenje, obnašanje, reakcije, potem lahko rečem, da je bil prestop meje smiseln.


Čist komot. Za nas sicer to ni izvedljivo, zanj pa je. Nimamo vsi enake cilje v življenju, si najdt sanjsko žensko, se poročit z njo, met otroke. Nekaterim se to zdi dolgočasno in se ne vidijo v tem.

Kaj pa porno igralci, a misliš, da se oni ful cenijo medsabo in seksajo iz nevem kakšne ljubezni ? lol[/quote]

Mislim, da pretiravaš. Ne vem, kakšne cilje imaš ti, ampak jaz prav gotovo nisem imela takšnih. Porno igralci seksajo službeno – torej ne za ugodje, užitek, za se imet fajn, to je pač njihovo delo. Verjamem, da je enim bolj všeč kot drugim…

Izpostaviti sem želela le to, da se mi zdi normalno, da z osebo, s katero seksaš, te nekaj združuje. Pa ne glede na to, ali gre za one night stand z neznancem ali večmesečno razmerje. Ponavadi se “spariš” z osebo, ki te tako ali drugače pritegne (če že ne privlači?) Morda ti je všeć, morda ti je simpatična, morda te fizično privlači, morda ima “ta pravo” energijo, morda te zgolj zanima, kako bi bilo z njo, morda se zanjo ni treba veliko truditi, ker je takoj “za”…

Vendar res ne razumem, kako si lahko z neko osebo v daljšem razmerju in jo zraven POMILUJEŠ…

Uh, če takole gledaš, je čustvenega varanje res ogromno. Ne vem… potem po malem vsi nekako varamo oz. vsi, ki imamo zraven partnerja še kakšnega prijatelja. Ne samo nekega dobrega znanca, ampak prijatelja. Drugega spola, seveda. Ker na prijatelja pa si nekako navezan, mar ne. Drugače ga ne bi mogel poimenovati prijatelj.

Ali pa si mislila na kaj drugega?

čudno — ampak teme: Bodimo si zvesti (ali kaj podobnega) pa nihče ne odpre ☺

pa ne, da ima vsakdo v kakšnem kotičku možganov kaj na temo, da se nikoli ne ve, če bi se kdaj v stran skočilo ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Ahahahahaha, za polulat od smeha. A tistega, ki poseksa vezano žensko pa dojemaš kot osebo močnega značaja, karakterja in pameti? Varaš se…

Tako je, postavljen si ob bok filozovskih velikanov in drugih mislecev, kako naj te potem razume navadna glupa raja? :))) Usoda takšnih kompleksnih in večplastnih osebnosti je, da ostajajo nerazumljene, so premalo cenjeni, ker se množice ne zavedajo njihove veličine! 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


Tisti, ki so v zvezi zadovoljni, nimajo potrebe po tem, tisti, ki so pa samski, jim je pa to zadnja briga. Jih je pa tu kar nekaj, ki stokajo nad varanjem. Večina jih je samskih, ali pa bi lahko rekel, da so kar vsi.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Tisti, ki so v zvezi zadovoljni, nimajo potrebe po tem, tisti, ki so pa samski, jim je pa to zadnja briga. Jih je pa tu kar nekaj, ki stokajo nad varanjem. Večina jih je samskih, ali pa bi lahko rekel, da so kar vsi.[/quote]
tako kot jaz berem jih večina “srečno” vezanih pluje po nekaterih, ki “varajo” … prosti strelci pa itak ne vedo za kaj gre —

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Tako je, postavljen si ob bok filozovskih velikanov in drugih mislecev, kako naj te potem razume navadna glupa raja? :))) Usoda takšnih kompleksnih in večplastnih osebnosti je, da ostajajo nerazumljene, so premalo cenjeni, ker se množice ne zavedajo njihove veličine! :D[/quote]

Matjažko, tu si žlehtnobno ciničen. Istočasno preveč zaprt v svoj tradicionalni svet prepoln predsodkov, da bi dojel veličino Spiderja. 🙂

Jaz ga razumem bolj kot njegova lastna mama. On je orel, ki ljubi svobodo in leti visoko v nebo, tu pa tam se približa zemlji, da ujame kakšno poročeno miš, potem pa ga želja po svobodi spet dvigne visoko proti soncu. Povprečneži v svojih kletkah pa mu lahko sledijo samo s pogledom.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close