Varalice
Pomilujem te ljudi. Dojemam jih kot šibke, nesposobne resnično svobodnjaškega življenja. Ker če bi bili res to, kar mislijo da so, namreč “napredni”, bi živeli bodisi samsko promiskuitetno življenje, ali pa bi si priznali, rekli bobu bob in se šli odprto zvezo.
Res je, da na nek način k varanju sam prispevam, ko ga “serjem” z vezano žensko, ampak to ne spremeni mojega pogleda na stvar, da to vezano žensko dojemam kot osebo šibkega značaja, karakterja in pameti. Vara namreč ona, ne jaz.
Skratka, varanje je “prepovedano” užitkarstvo konformistov. Čeprav so skoraj vseh ljudi polna usta kako “moraš živeti, tako, da odstopaš od množice”, je tega na dolgi rok sposobna le manjšina ljudi. Večina se klasično oparčka, nato pa so zvesti, ali pa varajo. Ne vem , če ni varajočih celo večina.
Varalice so ljudje, ki bi radi bili posebni, a nimajo resničnega poguma za to. Zato se zatekajo v laž.
Za konec si lahko le zastavimo retorično vprašanje, koliko je takih zlaganih zvez in zakonov.
Pri meni je pa problem ( no sej niti ni problem ), da me takšne ženske, ki jih je Spider opredelil kot šibkega značaja, karakterja in pameti, niti privlačijo ne, da bi lahko kaj več imel z njimi. Prelahke tarče se mi zdijo, že od nekdaj palim na bolj nedostopne punce, za katero se moraš malo bolj namatrat, da pritegneš njeno pozornost. Iz tega pa potem tudi izhaja vzrok, da nemorem bit tok velik jebač kot Spider, ki je zmožen podreti 10 bejb v enem dnevu, pa čeprav bi lahko bil takšen, enostavno nebi šlo čez. Zna bit, da ma tud vzgoja kej tle vmes, kaj pa vem…
Ljudje delamo čuda stvari, ki niso prav, moralne, logične, razumljive, ljubeče … Varanje je pač še ena izmed teh never-ending-story debat.
Vprašaj se raje, kaj pove o tebi, da fu.kaš ženske ki jih ne spoštuješ. Vsaj takrat bi jih lahko ko se z njimi znajdeš med rjuhami. Dejansko nič ne veš o njih, ne poznaš njihovih zgodb, zakaj so tam kjer so, ne veš, kako se sicer obnašajo… veš samo da varajo in tisto kar ti same povejo (in to je samo en pucelček).
kaj pa “varanje” je … razen, da koga/katero”, ki se ga/je lasti eden od para, še kdo “uporablja”. Torej gre samo za prizadetost “maloposestnika/ce” druge Osebe.
A “lastiti” si neko Osebo je pa OK???
A če gre drugi v lokalu na WC … je pa sprejemljivo …
Ne poznam nobenega uradnega dokumenta (ne civilnega in ne cerkvenega, namenjenega vernikom), ki bi karkoli utemeljeval, da uporaba “čustev” in spolnih organov pripada samo drugemu v zvezi.
Blodenje o “varanju” je pač blodenje, zganjanje foušije, potiskanje drugih/tretjih v gnojnico zaradi lastne nesposobnosti in opravljivega znaćaja.
Je.
Pa samske ženske ponavadi želijo več, vezane pa tisto več že imajo doma.[/quote]…če bi imela oseba “tisto več” doma ne bi varala, ne bi imela te potrebe, tako se pa na nek način slepi, da bodo to “več” našla drugod.
No, nekaj že najdejde, malo vznemirjenja, to je pa tudi vse in zadeva drži do naslednje potrebe, da/ko se spet “zadrogirajo”….
In to jih zadovolji? :/
Če si dva obljubita zvestobo, pa naj bosta poročena ali na koruzi, potem ta dogovor pomeni, da sta drug drugemu zvesta na intimnem področju.
Ne gre se za nek dokument, ampak za medsebojni dogovor, ki bi se ga naj oba držala, če drug drugega spoštujeta.
Gre se za zaupanje.[/quote]
emmm … preberi kaj je v zakonodaji in kaj prebere matičar/ka ☺
Čisto resno: še noben od parov kar jih poznam mi ni povedal, da si zaobljubila kakršnokoli zvestobo — vsa zakonodaja, norme, običaji … se nanšajo na skrb!! za drugega in njuno potomstvo.
Me zanima, če si je kateri od forumašal “izmenjal” zaobljubo “zvestobe” s svojim parom ☺☺☺
se mi zdi dobra tema za samostojno temo z naslovom: Kako ste svojemu paru izpovedali zvestobo in za koliko časa ☺
Žal gre vedno za osebni občutek, da bo kdo “zvest”, če je v paru ☺☺☺
Če si dva obljubita zvestobo, pa naj bosta poročena ali na koruzi, potem ta dogovor pomeni, da sta drug drugemu zvesta na intimnem področju.
Ne gre se za nek dokument, ampak za medsebojni dogovor, ki bi se ga naj oba držala, če drug drugega spoštujeta.
Gre se za zaupanje.[/quote]emmm … preberi kaj je v zakonodaji in kaj prebere matičar/ka ☺
Čisto resno: še noben od parov kar jih poznam mi ni povedal, da si zaobljubila kakršnokoli zvestobo — vsa zakonodaja, norme, običaji … se nanšajo na skrb!! za drugega in njuno potomstvo.
Me zanima, če si je kateri od forumašal “izmenjal” zaobljubo “zvestobe” s svojim parom ☺☺☺
se mi zdi dobra tema za samostojno temo z naslovom: Kako ste svojemu paru izpovedali zvestobo in za koliko časa ☺
Žal gre vedno za osebni občutek, da bo kdo “zvest”, če je v paru ☺☺☺[/quote]Če kupim avto ali ga vzamem v najem, razumem to kot, da bom jaz ta avto tudi uporabljal. In ti se ne boš vozil z njim, pika.
Lahko pa natankaš svoj avto in mi ga daš (brezplačno) v uporabo….he,he,he
Tako na grobo povedano, ker kaj več ti nima smisla pisat … 😉
Iz cerkvene poročne zaobljube, vir: Wikipedija:
Glavni del zakramenta je svečana obljuba, ki jo izrečeta ženin in nevesta z besedami:
Ženin: “Jaz X., sprejmem tebe, Y., za svojo ženo in obljubim, da ti bom ostal zvest v sreči in nesreči, v bolezni in zdravju, da te bom ljubil in spoštoval vse dni svojega življenja”
Nevesta: “Jaz Y., sprejmem tebe, X., za svojega moža in obljubim, da ti bom ostala zvesta v sreči in nesreči, v bolezni in zdravju, da te bom ljubila in spoštovala vse dni svojega življenja.” (X. = ime ženina, Y. = ime neveste)
in kaj praviš na to, da tukaj izgubljamo čas, lezemo bejba za hlačke in one nam odpirajo šlice … se dobesedno “nastavljamo” …
namesto, da bi kvalitetno preživljali čas z parom … in mu morda “obljubili zvestobo” do npr. jutri zjutraj.
btw: razlika je v tem, da avto (oba) poseduješ/va … človeka/osebe pa ne. Oseba sama odloča kdo jo bo “tankal” in s kom se bo “vozila”
in kaj praviš na to, da tukaj izgubljamo čas, lezemo bejba za hlačke in one nam odpirajo šlice … se dobesedno “nastavljamo” …
namesto, da bi kvalitetno preživljali čas z parom … in mu morda “obljubili zvestobo” do npr. jutri zjutraj.
btw: razlika je v tem, da avto (oba) poseduješ/va … človeka/osebe pa ne. Oseba sama odloča kdo jo bo “tankal” in s kom se bo “vozila”[/quote]Se mi je zdelo, da ne bo šlo tako zlahka…. :)))))
Ona mi je obljubila, da si želi, da jo samo jaz tankam in jaz sem rekel “da” , ti si pa svoji lahko kaj druga obljubil, vajina stvar.
in kaj praviš na to, da tukaj izgubljamo čas, lezemo bejba za hlačke in one nam odpirajo šlice … se dobesedno “nastavljamo” …
namesto, da bi kvalitetno preživljali čas z parom … in mu morda “obljubili zvestobo” do npr. jutri zjutraj.
btw: razlika je v tem, da avto (oba) poseduješ/va … človeka/osebe pa ne. Oseba sama odloča kdo jo bo “tankal” in s kom se bo “vozila”[/quote]Se mi je zdelo, da ne bo šlo tako zlahka…. :)))))
Ona mi je obljubila, da si želi, da jo samo jaz tankam in jaz sem rekel “da” , ti si pa svoji lahko kaj druga obljubil, vajina stvar.[/quote]
emmm manjka mi, da bi ti njo vprašal, če bo ona samo tvoj “rezervoar” kamor boš tankal in bi ona rekla “da” .. cccc … pregnan si ☺ — zelo enostransko “kuvertirana” obljuba ☺
zato pa se tukaj “goniš” brez “slabe vesti” in bejbam segaš za hlačke ☺ — torej (ne)VARAŠ????
NM-3W, preberi “simboliko poročnega prstana” na stričku Googlu. To, da ti je nekdo zvest, ne pomeni, da to osebo “poseduješ”. Ta oseba se je sama odločila, da bo zvesta. Pogodbena stranka lahko krši pogodbo, ampak posel bo pravilno izpeljan samo, če bosta obe stranki spoštovali dogovorjeno. :)) Obe (pogodbeni) stranki se zavedata, da ne samo, da ne bosta dobili tisto, zaradi česar sta “sklenili posel”, ampak je kršenje pogodbe lahko tudi pogubno (finančni vidik).
Se mi je zdelo, da ne bo šlo tako zlahka…. :)))))
Ona mi je obljubila, da si želi, da jo samo jaz tankam in jaz sem rekel “da” , ti si pa svoji lahko kaj druga obljubil, vajina stvar.[/quote]
emmm manjka mi, da bi ti njo vprašal, če bo ona samo tvoj “rezervoar” kamor boš tankal in bi ona rekla “da” .. cccc … pregnan si ☺ — zelo enostransko “kuvertirana” obljuba ☺
zato pa se tukaj “goniš” brez “slabe vesti” in bejbam segaš za hlačke ☺ — torej (ne)VARAŠ????[/quote]Varal bi, če bi segal v nastavljene hlačke…. tako pa NE VARAM pa če bi bile vse že penaste in brez hlačk.
Ni moje varanje odvisno od njihovih hlačk (oz vsebine le teh) ampak od mene 😉
Ti pa kar stegni prste, če si upaš….. he,he, he…. samo zdi se mi, da bi pri večini le po prstih dobil…ccccc
emmm manjka mi, da bi ti njo vprašal, če bo ona samo tvoj “rezervoar” kamor boš tankal in bi ona rekla “da” .. cccc .
Jaaaaaaaa nooooormalnooooo, sem vedel, da boš uganil, da je moralo bit nekaj takega :)))))
Saj bo šlo, saj bo šlo 😀
Forum je zaprt za komentiranje.