Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Varalice

Varalice

Uh, če takole gledaš, je čustvenega varanje res ogromno. Ne vem… potem po malem vsi nekako varamo oz. vsi, ki imamo zraven partnerja še kakšnega prijatelja. Ne samo nekega dobrega znanca, ampak prijatelja. Drugega spola, seveda. Ker na prijatelja pa si nekako navezan, mar ne. Drugače ga ne bi mogel poimenovati prijatelj.[/quote]

Ne. Imeti prijatelja in imeti nekoga, s katerim prestopaš meje, ni eno in isto. Slednji je nekdo, ki ti je v oporo, ko zaškripa pri partnerju, ko se raje in več slišiš, se odpiraš kot partnerju, ko se ga morda preveč razveseliš, ko se srečata… tako nekako da si manj v odnosu, ker tisto kar ti fali, dobiš drugje. Čeprav brez fizičnih stikov (tu mislim brez poljubov in seksa).


Obratno, lih ti si tista, ki pretiravaš, ko pa je to tako preprosto za razumet. Njemu je vseeno, če je ta oseba s katero seksa šibkega značaja, karakterja & pameti. Veš kaj je njemu edino važno tu ? To, da dobro zgleda, po domače rečeno, da mu je dovolj fu kabilna za nategnt. Obstaja folk, ki ne komplicira in nima tok visokih meril, ko se gre samo za seks. Hkrati tudi ne dajo tok čustev v to, kot se tebi zdi. Ne moreš kar vse ljudi primerjat in jih vstavit v isti koš, če pa smo pa vsi na nek način različni / posebni.

Njegova mama ga verjetno ne razume zato, ker njej se zdi običajno, da bi se moški njegovih let zdaj že moral najti resno žensko, se ustalit in met otroke, medtem ko on nima niti potrebe po tem, kaj šele da bi šel v akcijo.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Obratno, lih ti si tista, ki pretiravaš, ko pa je to tako preprosto za razumet. Njemu je vseeno, če je ta oseba s katero seksa šibkega značaja, karakterja & pameti. Veš kaj je njemu edino važno tu ? To, da dobro zgleda, po domače rečeno, da mu je dovolj fu kabilna za nategnt. Obstaja folk, ki ne komplicira in nima tok visokih meril, ko se gre samo za seks. Hkrati tudi ne dajo tok čustev v to, kot se tebi zdi. Ne moreš kar vse ljudi primerjat in jih vstavit v isti koš, če pa smo pa vsi na nek način različni / posebni.

Njegova mama ga verjetno ne razume zato, ker njej se zdi običajno, da bi se moški njegovih let zdaj že moral najti resno žensko, se ustalit in met otroke, medtem ko on nima niti potrebe po tem, kaj šele da bi šel v akcijo.[/quote]Tukaj res ne moreš metat vse v isti koš, ker imaš na eni strani nekoga, ki rabi čutit v nekom neko čustveno povezanost – se “spariš” z osebo, ki te tako ali drugače pritegne (če že ne privlači?) Morda ti je všeć, morda ti je simpatična, morda te fizično privlači, morda ima “ta pravo” energijo, morda te zgolj zanima, kako bi bilo z njo
in na drugi strani nekoga, ki te “navlake” ne rabi in mu je dovolj, da se njemu dvigne oz da mu je dovolj fu kabilna za nategnt. Kar pomeni da mu bolj ali manj le fizično všeč in ima ustrezen priklop.
To res ne gre v isti koš 🙂

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Uh, če takole gledaš, je čustvenega varanje res ogromno. Ne vem… potem po malem vsi nekako varamo oz. vsi, ki imamo zraven partnerja še kakšnega prijatelja. Ne samo nekega dobrega znanca, ampak prijatelja. Drugega spola, seveda. Ker na prijatelja pa si nekako navezan, mar ne. Drugače ga ne bi mogel poimenovati prijatelj.[/quote]Ne. Imeti prijatelja in imeti nekoga, s katerim prestopaš meje, ni eno in isto. Slednji je nekdo, ki ti je v oporo, ko zaškripa pri partnerju, ko se raje in več slišiš, se odpiraš kot partnerju, ko se ga morda preveč razveseliš, ko se srečata… tako nekako da si manj v odnosu, ker tisto kar ti fali, dobiš drugje. Čeprav brez fizičnih stikov (tu mislim brez poljubov in seksa).[/quote]Nekako si z mislimi več s to osebo kot s partnerjem, če te prav razumem?

Samo ta meja je zelo tanka in večkrat jo vsi bolj ali manj prestopamo, brez neke večje škode, si celo upamo sanjarit o nečem oz vsaj mislit o nečem. Če si pa nekdo kot partner želi, da bi še kontroliral naše misli, nam zapovedoval kaj smemo/ne smemo mislit se pa meni zdi skrajno…. posestniško obnašanje in nima zadeva veliko skupnega z ljubeznijo. Za moje pojme.

Potem hitro pridemo v situacijo, ko nam nekdo očita saj vem kaj si mislil/a, ko si ga/jo pogledal, se pogovarjal….itd,itd in potem cela štala v smislu nekega čustvenega izsiljevanja, tihih tednov z razlogom/opravičilom, ker jaz že vem kaj je on mislil in tega ne bom dovolil/a…..
Namesto, da bi si preprosto priznala, da vsi po malem razmišljamo še o čem drugem ne samo o svojem partnerju 24ur/dan 7dni/teden….
Potem v skrajnem primeru ne bi smeli niti brati knjige nap., ker tam si tudi z mislimi nekje drugje in ne pri partnerju in tam so tudi opisi oseb, ki so nam všeč in smo v mislih z njimi…. in 50odtenkov sive skurimo na grmadi…… 😉 :/ 🙁

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Tema bodimo si zvesti se smatra za normalno – je samoumevno, komentira se tisto kar ni ok.

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Ljubit se je res čisto fajn vendar tu in tam kdaj pa paše tudi seksat. Če se oboje lahko počne z isto osebo, je to sploh idealno. Ampak marsikomu je morda to nekako nepredstavljivo. Tudi kakšni od Spiderjevih dam, ki se s svojim možom ljubi, s Spiderjem pa seksa. Morda pa se tudi z možem ne ljubi več prav pogosto. Razlogi za to so lahko zelo različni. Eden izmed teh so včasih umazane nogavice na tleh, ob košu za perilo, namesto v njem.


Gre v isti koš, ker imaš na obeh strani osebnosti z lastno voljo. Če si ne želiš kislih kumaric, jih pač ne ješ. Ali pa jih ješ tako dolgo, dokler ne spoznaš, da si želiš kaj bolj sladkega.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Uh, če takole gledaš, je čustvenega varanje res ogromno. Ne vem… potem po malem vsi nekako varamo oz. vsi, ki imamo zraven partnerja še kakšnega prijatelja. Ne samo nekega dobrega znanca, ampak prijatelja. Drugega spola, seveda. Ker na prijatelja pa si nekako navezan, mar ne. Drugače ga ne bi mogel poimenovati prijatelj.[/quote]

Ne. Imeti prijatelja in imeti nekoga, s katerim prestopaš meje, ni eno in isto. Slednji je nekdo, ki ti je v oporo, ko zaškripa pri partnerju, ko se raje in več slišiš, se odpiraš kot partnerju, ko se ga morda preveč razveseliš, ko se srečata… tako nekako da si manj v odnosu, ker tisto kar ti fali, dobiš drugje. Čeprav brez fizičnih stikov (tu mislim brez poljubov in seksa).[/quote]

No, in točno to so tista “prijateljstva”, o katerih stalno pravim, da imajo zelo majavo podlago :-)))

Ne. Imeti prijatelja in imeti nekoga, s katerim prestopaš meje, ni eno in isto. Slednji je nekdo, ki ti je v oporo, ko zaškripa pri partnerju, ko se raje in več slišiš, se odpiraš kot partnerju, ko se ga morda preveč razveseliš, ko se srečata… tako nekako da si manj v odnosu, ker tisto kar ti fali, dobiš drugje. Čeprav brez fizičnih stikov (tu mislim brez poljubov in seksa).[/quote]

No, in točno to so tista “prijateljstva”, o katerih stalno pravim, da imajo zelo majavo podlago :-)))[/quote]
Tako partnerstvo je res bolj šibko, če raje vidiš prijatelja, kot svojega partnerja.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Gre v isti koš, ker imaš na obeh strani osebnosti z lastno voljo. Če si ne želiš kislih kumaric, jih pač ne ješ. Ali pa jih ješ tako dolgo, dokler ne spoznaš, da si želiš kaj bolj sladkega.[/quote]Marko imamo koš Lastna volja (na osnovi čustev), ki se deli na dva podkoša, od katerih se eden imenuje Čustveno povezovalni, drugi pa Fizično povezovalni koš.
Govoril se o teh dveh podkoših. ti mi pa kisle kumare mešaš s šamrolami……Markoooo, no…… :/

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]


Obratno, lih ti si tista, ki pretiravaš, ko pa je to tako preprosto za razumet. Njemu je vseeno, če je ta oseba s katero seksa šibkega značaja, karakterja & pameti. Veš kaj je njemu edino važno tu ? To, da dobro zgleda, po domače rečeno, da mu je dovolj fu kabilna za nategnt. Obstaja folk, ki ne komplicira in nima tok visokih meril, ko se gre samo za seks. Hkrati tudi ne dajo tok čustev v to, kot se tebi zdi. Ne moreš kar vse ljudi primerjat in jih vstavit v isti koš, če pa smo pa vsi na nek način različni / posebni.

Njegova mama ga verjetno ne razume zato, ker njej se zdi običajno, da bi se moški njegovih let zdaj že moral najti resno žensko, se ustalit in met otroke, medtem ko on nima niti potrebe po tem, kaj šele da bi šel v akcijo.[/quote]Tukaj res ne moreš metat vse v isti koš, ker imaš na eni strani nekoga, ki rabi čutit v nekom neko čustveno povezanost – se “spariš” z osebo, ki te tako ali drugače pritegne (če že ne privlači?) Morda ti je všeć, morda ti je simpatična, morda te fizično privlači, morda ima “ta pravo” energijo, morda te zgolj zanima, kako bi bilo z njo
in na drugi strani nekoga, ki te “navlake” ne rabi in mu je dovolj, da se njemu dvigne oz da mu je dovolj fu kabilna za nategnt. Kar pomeni da mu bolj ali manj le fizično všeč in ima ustrezen priklop.
To res ne gre v isti koš :)[/quote]

Narobe me razumeta … al pa jaz ne znam povedat 🙂

Ne gre za seks brez navlake. To mi je jasno. Dvomim, da lahko govorimo o kakšni čustveni vezi z nekom, ki ga spoznaš ob 22. in si z njim tri ure kasneje v postelji … Očitno ti je zgolj všeč, ali v vajinem žargonu je fu kabilen 🙂

Ampak Spider ne piše o tem. Piše o seksu z navlako – samo da namesto ljubezni ali kakršnegakoli drugega čustva je pač seks s POMILOVANJEM. Poznaš ga/jo dovolj, da ga/je niti podrazno spoštuješ kot osebo, jo/ga ocenjuješ kot šibko po karakterju, tebi “manjvredno”. Ta tvoj odnos izhaja iz dejstva, da oseba vara svojega partnerja/ko in zato jo/ga dojemaš kot nevreden primerek človeka…in vendar, sodeluješ točno pri tistem dejanju (seksu), zaradi katerega ocenjuješ, da je ta oseba vredna zgolj pomilovanja…. , IN kaj si zraven misliš? Uboga reva/ubogi revež, vreden nisi nič, zato ni nič narobe, da (še) jaz prispevam k tvoji k… pomilovanja vredni situaciji. Itak si nihče…

Pandora1 samo on ne izhaja iz te osebe tako kot ti, ko si z nekom intimna, ker je on takšen, da ustreza tvoji predstavi, da si ti lahko z njim intimna (nek oblaček čustev okoli njega). On izhaja iz sebe, iz svoje potrebe, nagona po spolnosti in so to le osebe, ki zadovoljujejo njegove primarne nagone. Večkrat je napisal, da ga ne zanima kaj imajo one privat on jih pač pokliče, ker se njemu dvigne in imajo one pač ustrezen priklop zanj kamor se on sprazni. Njega enostavno one kot osebe ne zanimajo.

No pa de ne bo sedaj izpadlo, da Spiderja mesarim, govorim nasplošno on je le primer, ki ga “poznamo” in sem ga zato uporabil.

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

In kaj točno je s tem narobe? Če se oba strinjata je to čisto ok.

Tako kot če se oba strinjata da si bosta ”zvesta” čeprav zanimivo potem nesmeš gledat niti porničev da boš RES zvest ampak naga ženska je lahko samo tvoja zvesta deklina vse ostalo je potem nezvesto kakorkoli obrnemo…

Jaz mam že skoz občutek da ste Spiderju in še komu tukaj fauš ker vi mate zveste ženske s katerimi sploh ne seksate dosti (vsak dan!) potem pa še je nevarnost Spiderja ker on vam vaše ženske zadovolji boljše kot vi sami in pol ste v nevarnosti da boste zgubli še tisto zadnjo fukačico ki se vas je usmilla zato ker mate plačo…

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Tukaj res ne moreš metat vse v isti koš, ker imaš na eni strani nekoga, ki rabi čutit v nekom neko čustveno povezanost – se “spariš” z osebo, ki te tako ali drugače pritegne (če že ne privlači?) Morda ti je všeć, morda ti je simpatična, morda te fizično privlači, morda ima “ta pravo” energijo, morda te zgolj zanima, kako bi bilo z njo
in na drugi strani nekoga, ki te “navlake” ne rabi in mu je dovolj, da se njemu dvigne oz da mu je dovolj fu kabilna za nategnt. Kar pomeni da mu bolj ali manj le fizično všeč in ima ustrezen priklop.
To res ne gre v isti koš :)[/quote]

Narobe me razumeta … al pa jaz ne znam povedat 🙂

Ne gre za seks brez navlake. To mi je jasno. Dvomim, da lahko govorimo o kakšni čustveni vezi z nekom, ki ga spoznaš ob 22. in si z njim tri ure kasneje v postelji … Očitno ti je zgolj všeč, ali v vajinem žargonu je fu kabilen 🙂

Ampak Spider ne piše o tem. Piše o seksu z navlako – samo da namesto ljubezni ali kakršnegakoli drugega čustva je pač seks s POMILOVANJEM. Poznaš ga/jo dovolj, da ga/je niti podrazno spoštuješ kot osebo, jo/ga ocenjuješ kot šibko po karakterju, tebi “manjvredno”. Ta tvoj odnos izhaja iz dejstva, da oseba vara svojega partnerja/ko in zato jo/ga dojemaš kot nevreden primerek človeka…in vendar, sodeluješ točno pri tistem dejanju (seksu), zaradi katerega ocenjuješ, da je ta oseba vredna zgolj pomilovanja…. , IN kaj si zraven misliš? Uboga reva/ubogi revež, vreden nisi nič, zato ni nič narobe, da (še) jaz prispevam k tvoji k… pomilovanja vredni situaciji. Itak si nihče…[/quote]

Biti intimen z nekom, ki ga hkrati dojemaš za “nihče”, to le pomeni, da si tudi sam “nihče”, nič drugega to ne pomeni.

Izgovorimo res besedo “mislil”, vendar se narobe izražamo, izgovoriti bi morali besedo “čutil”.

In tako potem ta stavek dobi drug pomen: saj vem, kaj si čutil/a, ko si ga/jo pogledal/a, se pogovarjal… Gre za občutke. In občutke prepoznamo pri drugih. Izpišejo se na obrazu.

Morda bi morali biti malo bolj natančni. Po tem opisu ne gre za to, da ga te osebe ne zanimajo. Ker to niso več osebe. So zgolj objekti za zadovoljevanje njegovih seksualnih potreb. V tem kontekstu pridobi prostitucija celo na vrednosti. Tam je seksualni objekt vsaj pošteno plačan. Tu se pa ne morem znebiti občutka, da nekdo izkoristi mizerno življenje drugega, da mu s kratkoročnim užitkom, ki ima dolgoročne posledice naredi življenje še bolj mizerno… Kdo je tu pomilovanja vreden … res se mi ne zdi vredno razpravljati :/

In kaj točno je s tem narobe? Če se oba strinjata je to čisto ok.[/quote]
To je point vsega. Ne glede na vse “koše in podkoše”, dokler se oba strinjata, tako dolgo tudi tako bo in jima očitno še dovolj odgovarja.
Koliko pa to koga zadovoljuje, je pa druga stvar. Berača tudi zadovolji flaša vina, medtem ko enega, ki ima vsak dan poln hladilnik, zadovolji šele bogato obložena miza ali pa niti tega ne ceni. Če govorim o zadovoljevanju potreb po hrani. Različni ljudje potrebujemo različno dozo nečesa, da smo zadovoljni ali pa tudi nismo, odvisno kako kdo stvar doživlja. Človek lahko ima tudi “polno rit” vsega, pa mu to ne pomeni toliko, da bi ob tem čutil zadovoljstvo (“kriza”), da bi to lahko cenil.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

In kaj točno je s tem narobe? Če se oba strinjata je to čisto ok.[/quote]
To je point vsega. Ne glede na vse “koše in podkoše”, dokler se oba strinjata, tako dolgo tudi tako bo in jima očitno še dovolj odgovarja.
Koliko pa to koga zadovoljuje, je pa druga stvar. Berača tudi zadovolji flaša vina, medtem ko enega, ki ima vsak dan poln hladilnik, zadovolji šele bogato obložena miza ali pa niti tega ne ceni. Če govorim o zadovoljevanju potreb po hrani. Različni ljudje potrebujemo različno dozo nečesa, da smo zadovoljni ali pa tudi nismo, odvisno kako kdo stvar doživlja. Človek lahko ima tudi “polno rit” vsega, pa mu to ne pomeni toliko, da bi ob tem čutil zadovoljstvo (“kriza”), da bi to lahko cenil.[/quote]

Mah, jabolk in hrušk ne gre ravno primerjat…
Pristop je pomemben. “Zakaj” je prav tako pomembno, ne zgolj “kaj”. In pri tem pomilovanju se meni zatakne pri “zakaj” in ne pri “kaj”.

Pajkec in vsi, ki jih samsko promiskuitetno življenje osrečuje – jim to več kot privoščim. Vendar “moralno” se mi zdi to početi z ljudmi, ki so dorasli situaciji, in ne takšnimi, ki jih že v štartu pomiluješ (kar tistih, ki jih ne bi pomiloval, bi bilo preveč naporno in težko pridobiti…)

Izgovorimo res besedo “mislil”, vendar se narobe izražamo, izgovoriti bi morali besedo “čutil”.

In tako potem ta stavek dobi drug pomen: saj vem, kaj si čutil/a, ko si ga/jo pogledal/a, se pogovarjal… Gre za občutke. In občutke prepoznamo pri drugih. Izpišejo se na obrazu.[/quote]No to je še večja bedastoča…… :/

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Morda bi morali biti malo bolj natančni. Po tem opisu ne gre za to, da ga te osebe ne zanimajo. Ker to niso več osebe. So zgolj objekti za zadovoljevanje njegovih seksualnih potreb. V tem kontekstu pridobi prostitucija celo na vrednosti. Tam je seksualni objekt vsaj pošteno plačan. Tu se pa ne morem znebiti občutka, da nekdo izkoristi mizerno življenje drugega, da mu s kratkoročnim užitkom, ki ima dolgoročne posledice naredi življenje še bolj mizerno… Kdo je tu pomilovanja vreden … res se mi ne zdi vredno razpravljati :/[/quote]
To sploh ni res. Ta seksualni objekt je živo bitje ravno tako kot vsak drug in se sam odloča o svojem načinu življenja. Če je to bitje res tako “revno” v očeh nekoga, bo ta seks tej osebi življenje obogatil, vsaj za kratek čas. Na tej osebi pa je, da spozna ali jo to zadovoljuje dovolj, ali pa bo potebno kriterije zvišat in temu primerno ukrepat. Ne moremo namreč odgovornosti za svoje počutje prenašati na druge. Za svoje življenje smo kot odrasli sami odgovorni.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Zakaj postane pomemben le v primeru, ko si ta človek želi spremembe. Sicer si le ti tista, ki ji je ta zakaj pomemben. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

In kaj točno je s tem narobe? Če se oba strinjata je to čisto ok.

Tako kot če se oba strinjata da si bosta ”zvesta” čeprav zanimivo potem nesmeš gledat niti porničev da boš RES zvest ampak naga ženska je lahko samo tvoja zvesta deklina vse ostalo je potem nezvesto kakorkoli obrnemo…

Jaz mam že skoz občutek da ste Spiderju in še komu tukaj fauš ker vi mate zveste ženske s katerimi sploh ne seksate dosti (vsak dan!) potem pa še je nevarnost Spiderja ker on vam vaše ženske zadovolji boljše kot vi sami in pol ste v nevarnosti da boste zgubli še tisto zadnjo fukačico ki se vas je usmilla zato ker mate plačo…[/quote]Ja iz tvoje / vaše perspektive je to res tako, ker vam je pomembno predvsem to koliko jih je in da so vsakič “novi”, ker vam to zagotavlja tisto ugodje, ki ga iščete.
Nisem vam fovš, verjemi 🙂

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Morda bi morali biti malo bolj natančni. Po tem opisu ne gre za to, da ga te osebe ne zanimajo. Ker to niso več osebe. So zgolj objekti za zadovoljevanje njegovih seksualnih potreb. V tem kontekstu pridobi prostitucija celo na vrednosti. Tam je seksualni objekt vsaj pošteno plačan. Tu se pa ne morem znebiti občutka, da nekdo izkoristi mizerno življenje drugega, da mu s kratkoročnim užitkom, ki ima dolgoročne posledice naredi življenje še bolj mizerno… Kdo je tu pomilovanja vreden … res se mi ne zdi vredno razpravljati :/[/quote]
To sploh ni res. Ta seksualni objekt je živo bitje ravno tako kot vsak drug in se sam odloča o svojem načinu življenja. Če je to bitje res tako “revno” v očeh nekoga, bo ta seks tej osebi življenje obogatil, vsaj za kratek čas. Na tej osebi pa je, da spozna ali jo to zadovoljuje dovolj, ali pa bo potebno kriterije zvišat in temu primerno ukrepat. Ne moremo namreč odgovornosti za svoje počutje prenašati na druge. Za svoje življenje smo kot odrasli sami odgovorni.[/quote]O tem ni dvoma, da je živo bitje, gre le zato kako ga drugo živo bitje dojema ali kot osebo ali kot objekt in tako tudi zagovarja svoje početje.

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

On, dojema ga tako, kot druga oseba sama dovoli, da se jo dojema. Vedno je tako.
Tudi za ljubeč odnos lahko rečeš, da eden drugega dojemamo kot objekte, le da tem objektom namenimo eni več pozornosti, drugi manj.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Zato, ker ljudje razmišljamo takrat, ko imamo probleme. Biti zvest pa ne pomeni problem.


Seveda so osebe, le preziramo jih, če se tako obnašamo do njih.
Če seksaš z žensko, ki jo pomiluješ, pomeni, da ti je užitek žensko še dodatno kaznovati. Saj se takšna ženska že sama po sebi ne ceni dovolj, Ti pa jo še dodatno “zabiješ”.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close