Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Varalice

Varalice

Torej si ti en labilen tip moškega, ki ga moraš predhodno zaposliti v rudniku, če ga vzameš za moža? :)))[/quote]

Labilnost nima veze z govorico narave. ker moški opazi atraktivno žensko, zdaj pa če je star 15 ali pa 65. :)) Narava dela svoje.

Pri moški je zvestoba v veliki meri pogojena z odločitvijo, pri ženskah pa s čustvi, ali ni tako? 😀
In te odločitve vedno postavljajo na preizskušnjo lepe in MLADE!!!!! ženske. haha :)) hec hec….

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ženska je lahko atraktivna, če je stara 15 ali 65 let. Predvsem pa je lahko aktivna.
Narava dela svoje.

:)))

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Men osebno, je pa najbolj neumno brat zgodbice o ženi, ki je bila prevarana. Jokca in stokca ter udriha po njej kot o neki prasici, ki ji je speljala moža. Pa ji grozi po telefonu, kot da je samo ta ženska kriva in ne njen mož, ki ni sposoben svojega čopiča met za zaprtim razporkom, razen takrat seveda, ko opravlja potrebo. :-)))


Jst osebno še nisem naletel na atraktivno 65 letnico.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Jst osebno še nisem naletel na atraktivno 65 letnico.[/quote]

Zanimivo. Ker meni je bil namreč Paul Newman atraktiven v vseh obdobjih svojega življenja.
Tudi v moji okolici je dosti takšnih, tega sem ti dala samo za primer (ne morem reči moj sosed iz 2. nadstropja – ker ga ne poznaš).

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]


Jst osebno še nisem naletel na atraktivno 65 letnico.[/quote]
Zato, ker si premlad. 🙂


Verjetno, ker je bil v vseh obdobjih tvojega življenja vedno enako starejši od tebe, poleg tega, da ti je bil všeč. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ženska je lahko atraktivna, če je stara 15 ali 65 let. Predvsem pa je lahko aktivna.
Narava dela svoje.

:)))[/quote]

Dokler še kak moški zažvižga za tabo, pod pogojem, da nisi v Italiji, še nisi ravno za odpis. :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Matjažko, nekako se boš moral sprijazniti z mojimi leti. Prej boš to storil, lažje bo. Za oba.

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Margot, daj priznaj, za tabo žvižga samo ekonom lonec, slečeš se pa samo na zdravniškem pregledu hahaha…

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Mah kje pa! Zdravniki me sploh ne pogledajo. Me pošiljajo naravnost k mrliškemu ogledniku.

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Mah kje pa! Zdravniki me sploh ne pogledajo. Me pošiljajo naravnost k mrliškemu ogledniku.[/quote]
Margot, dokler ti kdo na kakem pogrebu ne reče, gospa, vam se pa ne splača hodit domov, še nisi za odpis)))

Mah kje pa! Zdravniki me sploh ne pogledajo. Me pošiljajo naravnost k mrliškemu ogledniku.[/quote]
Margot, dokler ti kdo na kakem pogrebu ne reče, gospa, vam se pa ne splača hodit domov, še nisi za odpis)))[/quote]

Kaj pa če mi reče: Gospa, vi ste se pa zgubili. Vas pospremim na vašo parcelco? :))))

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

edino varanje, ki ga človek lahko sproducira je, da kozla kar bi moral posrati in poscati.

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

To ne moreš tako gledati.

Saj ne gre za prevarano žensko, oz. ne samo prevarano žensko, gre za žensko, ki svojega moža ljubi (in je prevarana).

Ne vem kaj je v takšnih zgodbah neumno. Meni niso neumne, meni so žalostne.

Eno je vsa teorija, kako lahko ljubiš/si navezan na svojega varajočega moža, drugo pa praksa. Da ne omenjam otrok. Koliko občutkov, trpljenja pravzaprav, pri otrocih pa zmeda, strah, mogoče uporništvo in jeza, težave, težave, težave…

Se res tako neumno sliši, če ženska – žena, mati – želi preprečit vso bolečino pri sebi, pri otrocih, sebii in svoji družini omogočit mir, harmonijo, če želi odpustit, “na novo začeti”, iti naprej.

Ni tako lahko sekati vozla skupnega življenja, družine, kakšna mati bi bila, če ne bi videla, kaj doživljajo njeni otroci in le to želela preprečit – tudi za ceno ponižanja.

Misliš, da je takšna ženska neumna? Ni neumna, bori se.

O očetu kot varajočem možu, pa sploh ne bom…

No ja, tale stavek bi bilo korektno dopolniti z: “… pa karkoli že si pod tem pojmom predstavlja – vsaj v tistem trenutku.” Po mojih opažanjih namreč začnejo v precej primerih prevarani na veliko “ljubit”, ko do česa takega pride. Ne bom pa rekel, da je to pravilo. Ja, se marsikdaj vara tudi iz drugačnih vzrokov.

Otroci seveda trpijo. Koliko in kakšno bo njihovo trpljenje pa je največkrat odvisno od zrelosti staršev. Prav otroci namreč v marsikaterem primeru predstavljajo idealno orožje oz. orodje za izsiljevanje in maščevanje drugemu. Ali gre v takih primerih zamerit dotičnemu staršu, je odgovor “da”.

Slovenci pri vrhu v zagovarjanju spolne svobode:
http://www.floatingpath.com/2012/02/14/countries-ranked-promiscuity/[/url]

Po mojem nas je predvsem tole porinilo gor:

[/quote]
Pa tudi to, ker sam še nisem glasoval. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Po mojem nas je predvsem tole porinilo gor:

[/quote]
Verjamem. A tudi samega varanja ni malo.
Strahovi samskih, da jih bi morebitna redna partnerka varala, verjetno niso čisto neutemeljeni. 🙂

Po mojem nas je predvsem tole porinilo gor:

[/quote]
Verjamem. A tudi samega varanja ni malo.
Strahovi samskih, da jih bi morebitna redna partnerka varala, verjetno niso čisto neutemeljeni. :)[/quote]
Strahovi pa so upravičeni, ker so taki ljudje nonstop v družbi takih, ki so ali prevarani ali pa sami varajo in potem mislijo, da se to dogaja povsod in vsem ostalim. Še dobro, da nisem v taki družbi, to mora bit naporen svet. 🙂 Nekateri bi rekli, da ima ozek pogled. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Povsod res ne. Večini pa se to dogaja.
Mislim, da bo kmalu prišlo do tega, ko varanje več ne bo nič spornega, ampak nekaj povsem vsakdanjega.Vedno več je primerov, kjer v odnosu varata oba in to skrivata. In ko se bo še bolj vmešal preračunljiv um, bo spoznal, da se bolje splača to priznati in živeti brez slabe vesti.
Oba bosta spolno zadovoljena, a hkrati bosta lahko ohranila odnos, ker ne bo več moralno sporno.

Možno Robi. Vprašanje pa je, koliko ljudi bo sposobnih v takih odnosih živeti in hkrati biti zadovoljnih. Ampak mislim, da se to ne bo zgodilo in tudi varanja ni toliko, kot ga nekateri vidijo. Kjer pa je, pa je še vedno obsojano in nesprejemljivo.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Če nimaš moralnih zadržkov, potem ni razloga, da ne bi bil zadovoljen v takšnem odnosu.
Mogoče bo celo to edina možnost, da boš v odnosu.
Ko vidim kako se družba razvija in ko pomislim na vse te razvajene sončke, ki bodo enkrat odrasli, se mi porajajo asociacije na takšno prihodnost.

“ko pomislim na vse te razvajene sončke, ki bodo enkrat odrasli”

To pa res ima veliko opraviti z varanjem…

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close