Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Varalice

Varalice

Seveda ima. Razvajen človek ne ceni in ne spoštuje sočloveka, ampak so mu prioriteta lastne želje.

Razvajeni so ljudje (otroci), katerim drugi izpolnjujejo zelje in obveznosti, katere bi lahko storili sami. Tisti, ki varajo si pa sami izpolnijo to željo.

Nimaš pojma.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Naj dopolnim. Vsakemu so prioriteta lastne želje, le da se eni pri tem ozirajo tudi na druge, drugi pa se ne ozirajo, zato ne taki ne morejo bivat v odnosu z nekom, ker se začne eden čutit izkoriščanega in začne za to nezadovoljstvo potem krivit drugega. In potem pride do razhoda ali pa do nekega površinskega odnosa, v katerem oba varata, da lahko še naprej zadovoljujeta tiste potrebe, ki jih partner ne zmore.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Če bi sami bi ti moral imet vso žuljavo desnico/levico al pa kar obe….. 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]


Razvajenčki spadajo skupaj, vendar ne morejo bivati, ker tega (še) ne znajo. Lahko so pa drug drugemu seks frendi, ker to je le ena obveza, ki jo odnos dveh zahteva. Medtem ko v resni v zvezi je teh “obvez” veliko, veliko več. Nekdo, ki je razvajen, pa teh obvez ne zmore izpolnjevat, ker je vajen, da mu jih izpolnjujejo drugi. Navadno gre tu za moške. Moški, ki na vajen izpolnjevat obvez, ne more pripravit ženske, da bi se ob njem počutila varno in ljubljeno. Ko je ženska potem v odnosu s takim moški, je ves čas v dvomih in te dvome nevede prelaga na moškega. On tega ne zmore, zato mu to predstavlja prevelik napor in se ob taki ženske prav tako ne čuti sprejetega, ljubljenega.
Ženska, ki se sprejema, seveda takega moškega nikoli ne bo vzel v odnos, ker ji bo takoj jasno, da nimata nobenih možnosti, v prvi vrsti pa je verjetno niti ne bo pritegnil.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Narobe sem napisal. Razvajenčki ne spadajo skupaj. Skupaj pridejo oziroma spadajo taki ljudje, kjer je na eni strani razvajenček, na drugi pa nekdo, ki se podreja. Vse za občutek, da bi bil sprejet, ljubljen. Taki odnosi pa vedno vodijo v propad, če se oba ne zavesta svojih napačnih vzorcev.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Če bi sami bi ti moral imet vso žuljavo desnico/levico al pa kar obe….. ;)[/quote]

Saj gre za medsebojno izpolnjevanje želja dveh. Bi se lahko reklo, da podobno kot bi moralo biti v “uradni” zvezi. 🙂

Če bi sami bi ti moral imet vso žuljavo desnico/levico al pa kar obe….. ;)[/quote]

Saj gre za medsebojno izpolnjevanje želja dveh. Bi se lahko reklo, da podobno kot bi moralo biti v “uradni” zvezi. :-)[/quote]
Res je, zato to ni sporno. Ko si pa nekdo želi več, bo pa moral nekaj naredit za to. Ali partnerja “pripraviti” do tega ali pa si poiskati drugega. Tu pa je spet past. Človek, ki se ne sprejema, lahko tako venomer menjuje partnerje in nikoli ni zadovoljen z nobenim.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

No ja, ali ni bilo na tem forumu že nekaj govora o prelaganju krivde na drugega? Ali za ženske potem ne bi tudi veljalo, da so razvajene, če pričakujejo od moškega le, da jim bo izpolnjeval želje?


Pa kaj se ti samo delaš neumnega, ali dejansko si ?

Če imaš ti dovolj veliko željo prevarat partnerja boš to tudi storil, slej kot prej boš prišel do tega. Torej si boš sam šel iskat žensko, s katero boš prevaral svojo drago. Kako je lahko takšen človek potem razvajen, če se je pa že od samega začetka zavedal v kaj se podaja in to na koncu tudi storil ? Ja babe mu ziher ni šel očka iskat, pa za penis ga verjetno tud ni držal medtem, ko ga je ta veselo namakal.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Ja. Na eni atrani imamo razvajenčka, na drugi pa žrtev. Tipičen primer tega je, ko ženska jamra, da mora ona za vse poskrbeti, on pa le leži na kavču ali pa peca druge ženske.
Gre se za odnos mama-sin. In takšen moški ne spoštuje ženske, ker misli, da je to njena dolžnost, da skrbi za njega in njegove želje.

Saj gre za medsebojno izpolnjevanje želja dveh. Bi se lahko reklo, da podobno kot bi moralo biti v “uradni” zvezi. :-)[/quote]
Res je, zato to ni sporno. Ko si pa nekdo želi več, bo pa moral nekaj naredit za to. Ali partnerja “pripraviti” do tega ali pa si poiskati drugega. Tu pa je spet past. Človek, ki se ne sprejema, lahko tako venomer menjuje partnerje in nikoli ni zadovoljen z nobenim.[/quote]

Po tej teoriji je potem skorajda čisto vseeno koga si izberemo za partnerja. Vprašanje je tudi kaj je več in kaj manj. Ponavadi manj rado postane več takrat, ko je predhodnji več izpolnjen in obratno.


Razvajen ima doma ženo, ki mu pere gate in gospodinji, on pa se slini okrog drugih. Slinjenje pa ni nobena obveznost in delo.

Nimaš pojma.

On se tu nasljanja na teroijo, da moški žensko izkoristi, če ne upošteva njenih “čustev”. Tu se pa jaz ne strinjam. Ženska je prav tako samostojno bitje in se prav tako spušča v nekaj iz lastnih potreb, kjer prav tako ni sposobna opazit, da ima tak moški le eno samo potrebo. To je šola za oba.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Res je, zato to ni sporno. Ko si pa nekdo želi več, bo pa moral nekaj naredit za to. Ali partnerja “pripraviti” do tega ali pa si poiskati drugega. Tu pa je spet past. Človek, ki se ne sprejema, lahko tako venomer menjuje partnerje in nikoli ni zadovoljen z nobenim.[/quote]

Po tej teoriji je potem skorajda čisto vseeno koga si izberemo za partnerja. Vprašanje je tudi kaj je več in kaj manj. Ponavadi manj rado postane več takrat, ko je predhodnji več izpolnjen in obratno.[/quote]
Ja, v bistvu je vseeno, le da privlačnost že mora bit, sicer te v odnos niti ne vleče a ne? :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Ja. Na eni atrani imamo razvajenčka, na drugi pa žrtev. Tipičen primer tega je, ko ženska jamra, da mora ona za vse poskrbeti, on pa le leži na kavču ali pa peca druge ženske.
Gre se za odnos mama-sin. In takšen moški ne spoštuje ženske, ker misli, da je to njena dolžnost, da skrbi za njega in njegove želje.[/quote]

Le zakaj ne bi, ko pa vendar le ona vse naredi najboljše. Če pa se že on loti česa, je treba pa zraven stat in ga stalno kontrolirat, če ne bo pa vse zanič ali na pol. :-))))


Če izberemo med tistimi, med katerimi lahko izbiramo, potem je res vseeno, saj se bomo zaradi lastnih osebnostnih značilnosti in prepričanj, prej ali slej znašli v podobnih situacijah.

Po tej teoriji je potem skorajda čisto vseeno koga si izberemo za partnerja. Vprašanje je tudi kaj je več in kaj manj. Ponavadi manj rado postane več takrat, ko je predhodnji več izpolnjen in obratno.[/quote]
Ja, v bistvu je vseeno, le da privlačnost že mora bit, sicer te v odnos niti ne vleče a ne? :))[/quote]

aaa, no vidiš pa smo spet pri vprašanju kaj je več in kaj manj :-)))

Ne razumem, kaj je več in kaj manj? Daj bolj konkrteno vprašaj.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Ja. Na eni atrani imamo razvajenčka, na drugi pa žrtev. Tipičen primer tega je, ko ženska jamra, da mora ona za vse poskrbeti, on pa le leži na kavču ali pa peca druge ženske.
Gre se za odnos mama-sin. In takšen moški ne spoštuje ženske, ker misli, da je to njena dolžnost, da skrbi za njega in njegove želje.[/quote]

Le zakaj ne bi, ko pa vendar le ona vse naredi najboljše. Če pa se že on loti česa, je treba pa zraven stat in ga stalno kontrolirat, če ne bo pa vse zanič ali na pol. :-))))[/quote]
Otroka ne boš naučil spoštovanja tako, da boš vse ti naredil namesto njega. 🙂

Spoštujemo tisto, v kar vlagamo svoj trud in energijo. Če nam ni treba, potem vse jemljemo samoumevno.

Ti si zgoraj pisal o želji “po nečem več” v primerjavi z medsebojnim izpolnjevanjem želja med ljubimci.

Le zakaj ne bi, ko pa vendar le ona vse naredi najboljše. Če pa se že on loti česa, je treba pa zraven stat in ga stalno kontrolirat, če ne bo pa vse zanič ali na pol. :-))))[/quote]
Otroka ne boš naučil spoštovanja tako, da boš vse ti naredil namesto njega. 🙂

Spoštujemo tisto, v kar vlagamo svoj trud in energijo. Če nam ni treba, potem vse jemljemo samoumevno.[/quote]

To torej pomeni, da smo si moški in ženske v bistvu kar enaki glede nespoštovanja eden drugega. Le da tega izkazujemo na različne načine in verjetno so med ženskami takšne, ki enostavno svojemu moškemu želijo biti le mame, in ne partnerke. Vključno z vso dodatno opremo v smislu cankarijanstva in jamranja.


Nevem kdo sploh govori o ženah, še malo pa boš priklopil na matere otrok. Pa mislim, da smo že zadnjič ugotovili, da varanje ni kaznivo dejanje, tisto kar si pa mož in žena “obljubita” so pa itak bučke. Posledice so pa vidne na drugem forumu “Nezvestoba”

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Seveda so. Nekaterim je to v veselje, da lahko skrbijo za partnerja kot za otroka. Problem je, ko jih zaradi te dodatne opreme in vsega tega bremena začne “zajebavati” zdravje in na splošno počutje.

Saj vidiš, da se začnejo ženske pritoževati zaradi slabega počutja, ne zaradi samih želja. Telo postavi meje, ne želje.

Varanje je že nekaj vsakdanjega. saj se dogaja vsak dan. To, da ti to močno obsojaš, zadeve ne spreminja. če s epa dva zmenita, d alahko seksata tudi z drugimi, pa ti ni varanje, ampak odprta zveza. Ampak večina slehernikov ni na nivoju, d abi s elahko šli to. Krščanska morala zapoveduje svetohlinstvo. Ljudje bodo še naprej navzven glumili happy family in zvestobo, na skrivaj pa varali. Kot že soletja.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close