Strahopetec matjazko
Forum je zaprt za komentiranje.
Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › Strahopetec matjazko
Kake pa imaš ti danes?
Tole pa nisem od tebe pričakoval…
Hhaha entip kako ne haha. Ja danes sem razpoložen haha 😀
Zvečer grem na lov lahko že napovem da bom dobil ljubljančanko za babo haha 😀 😀
Kakšna samozavest. Bojim se, da boš ponovno razočaran:)).
Prav, sem vesel zate. 🙂
Ne, ampak fiši ti želi malo bolečine razočaranja omilit. Prijazna je s tabo…
Citypark, čez ene 2 uri se nariši tam. Ravno v petek popoldan tam kr mrgoli hudih pi*kic. Stvar je povsem logična. Grejo si kupit za oblečt, zvečer pa žurat v diskača ! 😉
… z evrčki od mamice. Starost je 15+, večina jih nadaljuje svojo pot kar do Koloseja.
Aja sadni tako ja zdj je mal prezgodej tam okoli 10 00 pa se lahko akcija zacne.
GF ti si pa nekam cudna danes : )
Samo, da nisem vsak dan, a ne:).
Se ti že pozna, da preveč časa preživiš pred računalnikom in bolj malo hodiš ven.
Se ti že pozna, da preveč časa preživiš pred računalnikom in bolj malo hodiš ven.[/quote]
Drži, da mnogo preveč. Samo dan ima 24 ur, od tega spim 5-6, zdaj pa računaj. Mene je povsod dosti, preveč te skrbi zame.
Forum je zaprt za komentiranje.