Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Strahopetec matjazko

Strahopetec matjazko

Se mi upaš to še v živo povedat, ali boš raje še naprej tipkal, na varnem, za računalnikom ? 🙂

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Kaj ga to sploh sprašuješ… sva že s Spiderjem prabala pa sem se ponudo da prikolesarim do njega pa naj pol pametuje pa ni upal… brezveze trosiš energijo s pisanjem 😀

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Sadni, v tvoji družbi se nihče ne zabava, tako ne na forumu, kakor tudi ne v realnosti, če se obnašaš tako otročje kot tu, razen če se družiš z veliko mlajšimi fantki. Enako tudi ženskam niso zanimivi otročji fantje, kar si že ugotovil sam, ko si se jezil na bivšo, da je to njena krivda, da te je zapustila. Dekleta se prej zresnijo.[/quote]

Nešteto krat je Sadni prav mene spravil v smeh za razliko od tebe pacient,ki znaša cel life hinavščino peljat,za skozlat si.

Itak da ga je to strah….

Jaz vem da noben izmed teh ki nam pametujejo v živo nebi bli pol tolko pametni kot so tukaj pred zanko anonimnosti in fizične razdalje… v živo bi bli vsi pičkice…. Jaz verjamem da bi mi prej upala Bikini tak povedat kot mi pove tu na MoNu kot pa matjazko ali Marko….[/quote]

Tvoja mamica tšica, ki je menda celo ravnateljica, te ni našeškala, ko si bil že majhen fantek? 🙂 Kje pa je bil očka? Nisi nikoli dobil za uha? Ker fizični nasilneži ponavadi ravno postanejo takšni zelo razvajeni otroci, ko jim že oče ni postavil mej, niso rabili upoštevati nikogar, brez pravih obveznosti, na razpolago imajo vse v materialnem smislu, kasneje pač nimajo čuta za odgovornost, ne upoštevajo drugih, ostanejo na otroški zrelostni ravni itd. 🙂 En 26-letnik, od katerega bi se pričakovala določena zrelost, družbena odgovornost, bi se se pretepal kot huligani na nogometnih tribunah. ccc 😉

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ja, skupno nam je, da smo priklopljen na net, kjer niso pomembne besede neznancev.

Ne gre za huligane.Gre za to,da bodi enkrat v lajfu dedc in sprejmi eno vzgojno na gobec.

V takšnega komedijanta si se kajpak nenadoma prelevil, ko si bil razkrinkan kot teoretik brez kakršnegakoli resničnega znanja o ženskah. Drugače se mesece nazaj spomnimo tvojih še kako resnih postov. Samo so bili nekako sami s sabo v nasprotju, kajne, za nameček pa jih še nikakor nisi znal ponazoriti s primeri iz resničnega življenja, ko si bil k temu pozvan. Je pač problem, če nekdo piše enkrat tako, drugič drugače, nekateri zoprneži si pa to zapomnijo. Potem se je kajpak treba skriti za masko nekega dobrodušnega komedijanstva, češ, sej se samo šalimo.

Je pač lažje začeti venomer samo duhovičiti, ali pač na fino podjebavati druge uporabnike, tako zakriješ lastno nevednost, neznanje, praznino, nezmožnost dajanja uporabnih nasvetov in še kaj bi se našlo.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Nisem jaz tvoj mož, na svojo srečo. Kako zdrži? Pije? :))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Pajki 10 + ..)))))

Ne vem kaj je namen te teme, ampak mene se Matjazko ziher ne boji. V bistvu je edini tukaj gor, ki me je sprovociral do te mere, da sem mu celo prva poslala zs.
Nisva si najbolj naklonjena, definitivno pa me njegova prisotnost na forumu niti najmanj ne moti. Niso mi pa všeč teme, ki so usmerjene na posamezne člane foruma. Vseeno za koga gre.

opozorilo:
v naslednjem postu se bom usral z drisko — zaprite računalnike, iklopite mobije … sicer vam prileti v ksihte

časa imate 37 sekund

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Če bi ti bil moj mož,bi bil samo 14 dni…bi videl kako ženske tepejo.Ja ja..strah je gospod neka neka..

V takšnega komedijanta si se kajpak nenadoma prelevil, ko si bil razkrinkan kot teoretik brez kakršnegakoli resničnega znanja o ženskah. Drugače se mesece nazaj spomnimo tvojih še kako resnih postov. Samo so bili nekako sami s sabo v nasprotju, kajne, za nameček pa jih še nikakor nisi znal ponazoriti s primeri iz resničnega življenja, ko si bil k temu pozvan. Je pač problem, če nekdo piše enkrat tako, drugič drugače, nekateri zoprneži si pa to zapomnijo. Potem se je kajpak treba skriti za masko nekega dobrodušnega komedijanstva, češ, sej se samo šalimo.

Je pač lažje začeti venomer samo duhovičiti, ali pač na fino podjebavati druge uporabnike, tako zakriješ lastno nevednost, neznanje, praznino, nezmožnost dajanja uporabnih nasvetov in še kaj bi se našlo.[/quote]

Ojej, koliko ponavljanj, to mi v vsakem topiku napišeš, danes je to tretjič?, si pa za Marka nekaj govoril, kako skoz isto piše. Ampak Marko ne deluje nezadovoljen, tako da je precej na boljšem v primerjavi s tabo, ki imaš žgočo potrebo venomer vsakomur pisati eno isto, čeprav gre za virtualni prostor, napisati vsak dan, vse dni v letu tvojo klasiko: nesrečne zveze, ženske +30, copatarji, teoretiki…. Uživaj, če imaš veselje s tem! ;))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

hahahaha joj evo do solz..))))

Repetitito est mater studiorum. Ponavljanje je mati študija.

Zakaj vam nenehno isto pišem? Ker se vas nič ne prime.

Življenje je tam zunaj in prostor za dokazovanje, da si boljši od Matkiča ali Sadnega, je tam zunaj, nikakor na forumu, kot zmotno misliš..

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Nagradno vprašanje se glasi, kolikokrat me bo matjazko omenil v prihodnjih mesecih, ko me ne bo na forumu?

Uživajte, grem malo na pavzo spet…Se beremo drugo leto enkrat, mogoče, če mi bo.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Ker rabi ogromno vsakodnevne duševne hrane,boš omenjen vsak dan:)))

Spider, spremeni sebe in svet se bo spremenil. Zakaj se sploh trudis nekaj folku dopovedovat? Ce si na forumu zato, da bi druge nekaj naucil, si definitivno zgresil kateder. Tam je, v realnosti…

tale forum je kot, da si Matjazko, Matkić, DoSadni in Spider lulčke v rit vtikajo

vsakič prvi pa lahko na kakšen ženski nick drka za vse

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Spider ti s tem povedal vse, kar bi ti tudi jaz na sicer omiljen način. Pač izmikaš se odgovoru, to je dejstvo. Tudi prav.

Repetitito est mater studiorum. Ponavljanje je mati študija.

Zakaj vam nenehno isto pišem? Ker se vas nič ne prime.

Življenje je tam zunaj in prostor za dokazovanje, da si boljši od Matkiča ali Sadnega, je tam zunaj, nikakor na forumu, kot zmotno misliš..[/quote]

A ti študiraš za druge? :)) Ponavljaš tisto, kar bi se rad TI naučil.
Aja, ti bi rad druge poučeval, ker se ne zavedajo, da so neumni, da so lažnjivci, da so vse zveze farsa, ker imaš ti edino prav… No, ampak kot vidiš, tvoje “študiozne analize” naletijo na gluha ušesa, ti pa se kljub temu vztrajno trudiš in ne odnehaš pisati isto? Torej kdo ima sedaj tu težave (sam s sabo), če drugim posluša dati dnevne odmerke lajne? Mogoče pa bo, ko bodo ljudje sprevideli zmoto in sprejeli tvojo enoznačno resnico. 😀 Ampak če se ne zavedaš , da lahko to ponavljaš vse do forumske upokojitve, smola za te, ki te moramo čitati, ker vedno isto pišeš, še manj pa si kak vpliven (diktatorski) politik, da bi te poslušali. 😉

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Rad bi bil razumljen, upoštevan, poučuje nas, kako smo zabiti, za kar bi mu morali biti hvaležni, ampak z njim pa ravnamo kot farizeji z Jezusom… 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

potem si ti kralj vtikanja prostaških besedil in je res neumno, da se tvoje veličanstvo ukvarja s šopkom forumskih zajcev, ki ti v vtikanju ne sežejo niti do peta, kaj šele do tvoje cesarske zadnjice.

[/quote]

Ne vem, konkretno, kaj je bilo vprašanje? Če nekoga nekaj vprašamo in smo res iskreni, ne naslovimo vprašanja kot neke obtožncie, zdaj pa to in to povej, če ne pa si to in to, ne izsiljujemo čustveno (razočaral si me) in ne omalovažujemo sogovornika (nekaj duhoviči, toretik) in ne izsiljujemo, če ne dobimo, kar si želimo… Čakaj malo? 😀 Tu si zaigrala nekaj adutov, a ne, in to zaradi slabega pristopa v komunikaciji, ampak to je bolj področje čustvene inteligence. :)) Pod drugo se pa zasebna vprašanja naslavljajo na zasebni poštni predal, a ne? Torej toliko o iskrenosti nemena oz. motivih tega tvojega izpraševanja. :))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Fantje, vsi se nekaj zagovarjate in branite čast pred kritikami anonimnežev na forumu… Ampak nobeden moder ne bo iskal zavetja na forumu, se veselil ob ploskanju ali žalostil ob graji neznancev, ampak bo poiskal stabilnost in samospoštovanje v sebi. To je vendarle le igra spletnih senc, ki pišejo pod krinko, iluzija ljudi, ki iščejo družbo tudi v vzporedni virtualni resničnosti.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close