starost
Ne vem, če je pri vas kaj bolj jasno. Jasno je bilo včeraj, danes je pa pretežno oblačno s temi koprenasti oblaki, pazi, kje stopaš s petkami, upam, da itak samo po afaltu, ker je zemlja razmočena, ker potem ti ne bo nič jasno. 😀
Zato se pa Matjazko noče z vama igrat k ne znata drugega kot samo cukat….
Saj bi ga še na pol raztrgale ko je pa tako nežno bitje :D[/quote]
On, potem pa bi mi lahko ti priskočil na pomoč, bi se lotil bolj vražje od njiju. Samo vprašanje, katera od njiju je bolj divja. Tako na oko je težko oceniti, v praksi bi potem videla, katera bolj seka ……….. drva, da bi jo lahko porabil tam v vaših dolenjskih logih za gozdna dela. 😀 Ti si baje bolj strup za blondinke, zato najbolje, da Princeski pokažeš kje ima sekirca štil in kako vihteti s tem smrtonosnim delovnim orodjem? 🙂 Midva z Antilopo pa si bova vzela uro botanike z ugotavjanjem, zakaj klasi pri koruzi štrlijo navzgor, ker je iz mesta in rabi malo poduka.
Forum je zaprt za komentiranje.