Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Speed Dating/Hitri zmenki – Ljubljana

Speed Dating/Hitri zmenki – Ljubljana

– knjižnica
– plesne vaje
– gledališče
– dobrodelne dejavnosti
– pomoč starejšim
– razstave
– razni kulturni dogodki..

Zelo kvalitetnih samskih žensk kolikor hočeš..

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

– knjižnica
– plesne vaje
– gledališče
– dobrodelne dejavnosti
– pomoč starejšim
– razstave
– razni kulturni dogodki..

Zelo kvalitetnih samskih žensk kolikor hočeš..[/quote]

Lej ti njega, moški smo potem nekulturni in nesolidarni? 😀
Samske ženske pa najdejo fante “na butanje” še na bolj skrivni točki, da še jim na kraj pameti ne bi prišlo, namreč po gostilnah.. :))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

V povprečju precej manj kot ženske. Kulturni namreč.

Ženske, ki lovijo tipe po gostilnah, so meni žnj roba.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Hej, zase govori! Če ti nisi lep, pameten in popoln, še ne pomeni, da tudi z Markom nisva. :))[/quote]
Sorry…Vzamem besede nazaj..:)


Saj potem moški, ki se tam potikajo, tudi niso ne vem kaj.
Če uporabljamo ista merila.

Seveda niso. Repliciral sem matjažku, ki je omenjal gostilne.

Gostilniška populacija naj se kr peca med sabo.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Ja,tukaj nekdo,ki nima nič proti,le časa zmnjkuje…

No, čas je ena redkih stvari, ki je imamo vsi enako – nič več in nič manj kot 24 ur na dan.

A je kdo šel na zadnji speed dating? Kako je bilo?

Jaz sem bila nekaj tednov nazaj za dveh speed dating-ih oz. na enem aktivno. Motilo me je, ker so bili sami mladi fantje oz. nekateri mlajši od mene. Bilo je kar nekaj zabave tako, da priporočam, če se nameravate imeti predvsem fajn, malo nasmejati, koga novega spoznati itd.

Sama sem pač bolj med zahtevnimi tako, da sem šla na ta dating bolj zaradi firbca in zabave kot pa da bi spoznala koga za resno zvezo.

V katero kategorijo pa si šla, kakšna so bila leta kandidatov… mene zanima 25-35?

ja sej kandidati so bili v tej kategoriji… je bilo kar dosti 25 letnikov… ali pa malo starejših samo ni bilo iskrice.

Ja če si proti 35, bolj pašeš v skupino 35-45..

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Če je “prava roba”, si lahko privošči mlajše “bikece”. :))))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

mia9, a si za še en speed date 🙂 se dobiva v lj na tromostvju, 5 minut poklepetava in potem greva vsak po svoje 🙂 kaj praviš? 🙂 …no če si za foro mi piši na fant_od_fare@yahoo.com. Sem pa nekje sredina te kategorije. Pozdravček 🙂

Če je “prava roba”, si lahko privošči mlajše “bikece”. :))))[/quote]

Ti znaš brat?? Poanta je ravno v tem, da mlajših bikecov noče.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

sramežljiva in/oz. ShyGirl, sta/si že našla/i nekoga?

spiiidi, tud jaz sem nekje sredina te kategorije… samo sem zahtevna najprej glede videza 🙂


Kaj šele glede česa drugega….:)

Tko so me fantje naučili, da je treba biti vedno zahteven 🙂 Ne vem koliko je to pol povezano s samo srečo itd., ampak itak si vsak zase želi vse najboljše… prvo nam mora biti nekdo fizično privlačen … meni osebno pomembno še, da ni prevelik narcis… glede karaktera… da je optimist, dokaj razgledan, da zna govorit o svojih čustvih, prilagodljiv na splošno in pri hobijih, da je športna duša… mogoče tudi umetniška hehe…

Če je kak tak lahko pusti svoj mail naslov 🙂

Vsem vso srečo in lep večer!

mia9, tudi jaz sem zahteven 🙂 …lahko rečem da sem vse od naštetega, edino pretirano umetniška duša nisem 🙂 …naslov sem pustil, na tebi pa je da preveriš če je temu res tako 🙂

Zdravo,

Jaz sem bil že večkrat na hitrih zmenkih od Dogodkov za samske na Nebotičniku. Ni me bilo kaj dosti sram, ampak prvič je bil zanimiv filing, ker tašknega druženja še nisem doživel. Moram pa rečt, da me je vzdušje presenetilo, ker so bili vsi full sproščeni, pa tudi jasno je bilo, da se želimo vsi v glavnem družit. Če pa se kaj ob tem zaiskri, pa je toliko bolje 🙂

Mislim, da se je treba na več načinov povezovat z ljudmi, zato sem tudi sprobal hitre zmenke. Iz lastnih izkušenj vam jih lahko le priporočam. Več najdete tukaj: Hitri zmenki

Mogoče se vidimo na zmenkih 😉

@Sašo z zmenkov: na koliko hitrih zmenkih pa si že bil? Si si zadal kakšen cilj ali boš pač hodil, dokler se ne bo zaiskrilo?

Na takih prireditvah je dosti tako imenovanih “serial daters” to so ljudje, ki večinoma samo na dejte hodijo. Ne me narobe razumeti, niso vsi taki samo iz lastnih izkušenj je serial daterjev precej. Pač folk ki hodi na zmenke vsak teden z drugim/drugo. Oni se ne mislijo iti resnih vezi, tisti z bolj nizko moralo še kakšno/ga podrejo. To je njihov način lajfa.

Ljubezni pa itak ne moremo načrtovati, je usojena in se zgodi takrat ko najmanj pričakuješ.

Bi rekel, da je med temi serial daterji obeh spolov dost takih, ki se na neki točki življenja, ko so stari 30+, 35+…začnejo spraševati..zakaj so še samski. Pa imajo odgovor na pladnju.

Enostavno, ker so obsedeni s spoznavanjem evdno novih predstavnikov nasprotnega spola, kar blokira kakršnokoli dejansko željo po vezi.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

po moje dela sam reklamo

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close