Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Sem nora jaz, ali je nor on? al kaj tretjega?

Sem nora jaz, ali je nor on? al kaj tretjega?

Bibita jaz tebe tak mislim obiskati za fašenk, nenajavljeno pridem na krofe, malo še manjka, da izvem od kod si, verjetno iz Markovec, ker si jih izpustila, čeprav se je kurent rodil prav tam. 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Bibita jaz tebe tak mislim obiskati za fašenk, nenajavljeno pridem na krofe, malo še manjka, da izvem od kod si, verjetno iz Markovec, ker si jih izpustila, čeprav se je kurent rodil prav tam. :)[/quote]

Letos pa nisem imela namena krofov peč.)

Zdaj če pa ti prideš, (predvidevam, da se boš pripeljal kar s traktorjem), jih bom pa naredila cel plato.:) Če pa prideš v “kurantiji” pa ne pozabi ježovke doma.:) Jaz bom ti pa dala taki lepi robček, da boš imel najlepšega med vsemi, če že ne največ:)

Da se je kurent rodil prav v Markovcih tega pa res nisem vedela. 🙂

Bibita jaz tebe tak mislim obiskati za fašenk, nenajavljeno pridem na krofe, malo še manjka, da izvem od kod si, verjetno iz Markovec, ker si jih izpustila, čeprav se je kurent rodil prav tam. :)[/quote]

Letos pa nisem imela namena krofov peč.)

Zdaj če pa ti prideš, (predvidevam, da se boš pripeljal kar s traktorjem), jih bom pa naredila cel plato.:) Če pa prideš v “kurantiji” pa ne pozabi ježovke doma.:) Jaz bom ti pa dala taki lepi robček, da boš imel najlepšega med vsemi, če že ne največ:)

Da se je kurent rodil prav v Markovcih tega pa res nisem vedela. :)[/quote]

V katero vas v Markovcih zdaj pridem, da ne bom zluftal in se odpeljal proti Borlu? 😀
Ti kar zmesi nekaj skupaj in pusti da testo en čas vzhaja, do takrat pa bom že jaz pri tebi, potem še samo v olje daš. Kam zdaj torej? Ali me nočeš, ali kaj zdaj to? 🙁

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ja tja, kjer se je korant rodil .)

To pa ni tako enostavno s krofi, da bi kar nekaj zmesla skupaj.:) Krofi so zelo občutljivi, seveda če hočeš, da so dobri in lepi, da imajo tak kranclček okrog 🙂

Ja tja, kjer se je korant rodil .)

To pa ni tako enostavno s krofi, da bi kar nekaj zmesla skupaj.:) Krofi so zelo občutljivi, seveda če hočeš, da so dobri in lepi, da imajo tak kranclček okrog :)[/quote]

Kaj pa če bi ti jaz pomagal? Vsaj pri polnjenju z marmelado? Menda ne sme biti pregosta?

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ja tja, kjer se je korant rodil .)

To pa ni tako enostavno s krofi, da bi kar nekaj zmesla skupaj.:) Krofi so zelo občutljivi, seveda če hočeš, da so dobri in lepi, da imajo tak kranclček okrog :)[/quote]

Kaj pa če bi ti jaz pomagal? Vsaj pri polnjenju z marmelado? Menda ne sme biti pregosta?[/quote]

Vsaka pomoč je dobrodošla, tako da z veseljem.:)

Marmelada pa vsekakor marelična in najbolj prava je tista na sobni temperaturi…. ne sme bit pre(hladna), ker potem lahko krofi “skup padejo” :)))

Kaj pa če bi ti jaz pomagal? Vsaj pri polnjenju z marmelado? Menda ne sme biti pregosta?[/quote]

Vsaka pomoč je dobrodošla, tako da z veseljem.:)

Marmelada pa vsekakor marelična in najbolj prava je tista na sobni temperaturi…. ne sme bit pre(hladna), ker potem lahko krofi “skup padejo” :)))[/quote]

Tvoj je na sobni temperaturi? Hladen, hladen… :))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

matjazek,
danes pa si bil zgoden.:) a si šel med kurante? 🙂

Ja, kak te naj najdem v karnevalski množici na Ptuju? Izstopaš na karkšen koli način ali se pa popolnoma zlivaš z množico? Naj gledam na številke čevljev?

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Nisem brala več kot prvih 5 postov…ampak samo toliko, da smo si na jasnem (upam, da je bilo to itak že ugotovljeno:))- nora si ti, ja.

Matjažek, a ti veš kam pošljejo takšne, kot si ti, po kazenski dolžnosti? V Pišece. :)))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Kaj pa sem kazensko zakrivil? Nedolžen kot solza. Ali pa bi me lahko ti doma priprla in naučila kozjih molitvic. Kam to moram priti, da ti oni osir odstranim, ko si me 1x prosila, ker zdaj jih lahko kurenti razdražijo? 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Kaj pa sem kazensko zakrivil? Nedolžen kot solza. Ali pa bi me lahko ti doma priprla in naučila kozjih molitvic. Kam to moram priti, da ti oni osir odstranim, ko si me 1x prosila, ker zdaj jih lahko kurenti razdražijo? :)[/quote]

Glede na tvoj izjemen spomin (ali uporabo funkcij, ki jih nudi MON) bi lahko vendar vedel, da me poučevanje ni nikoli zanimalo. 😉
Sem pa zelo znanja željna oseba…

ps; Glede osirja si pa zamudil. Je že vse urejeno. 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Seveda, osnovne izkušnje so minimum, ki ga zahtevaš. 😀 Ne moreš tu zdaj vse kazat, naredi to in naredi ono. Česa si željna? Pocukranih krofov, aja znanja…

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

V žegnano vodo it vsaj do kolen. 😉

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

V žegnano vodo it vsaj do kolen. ;)[/quote]

Vsekakor, če nimaš krivih nog, sicer pa je dovolj, če te kakšen župnik pokropi z žegnano vodo, in ti izbije iz glave te hudičeve želje. 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

V žegnano vodo it vsaj do kolen. ;)[/quote]

Vsekakor, če nimaš krivih nog, sicer pa je dovolj, če te kakšen župnik pokropi z žegnano vodo, in ti izbije iz glave te hudičeve želje. :)[/quote]

Ena navadna japkica naj bi imela hudičeve želje?! Matjažek no, nikar me iskat v onstranstvu svojega jaza. 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Zakaj moški lažejo?
KER ŽENSKE PREVEČ SPRAŠUJEJO :))

Zakaj ga klikaš, ga imaš za prijatelja, če imaš tako mnenje o njem?

Hm, držite se raje teme, kamor je zašla in ne več osnovnega vprašanja. Bo lažje za vse 🙂 🙂

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close