Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Samski moški višje lige

Samski moški višje lige

Marko, ženske ne rabimo moškega, zaradi denarja, ampak zato, da nam je fajn v njegovi družbi.

Draga kolerabca, nisem mornar, pa ne zapečkar. Sem popolnoma samostojen in samopreskrben človek. Veliko športam, bolj v poletnih mesecih, pozimi pa raje po snegu, krplje gor pa gremo. Potujem kadar si vzamem dopust, grem na morje, hodim v hribe, predvsem pa potujem z motorjem. Imam do minute napolnjen čas, v katerem bi bilo še dovolj prostora in energije za spodnje zadeve, vsak dan vsak večer itd.. kondicije imam dovolj. Prehranjujem se zdravo in kolikor potrebujem, ni mi cilj viset za štedilnikom, ti pa lahko marsikaj skuham, pa tudi peglam, pa pospravljam stanovanje, le za knjige nimam časa, ker se rad tudi politično in gospodarsko o marsičem informiram, tako iz poročil, kot po internetu. Najraje sem v naravi. Ostali čas je služba, še kaj manjka?
Upam samo da tebe ne bom srečal nekje na poti, ker ne ustrezam vsem tvojim kriterijem in bi mi že od vsega štarta kradla čas!

Še v pasji šoli je razmerje med m in ž ena proti pet.[/quote]

A tam tudi? Pa so nekoč svetovali, da si nabavi psa, če hočeš najti moškega :).


ti nujno rabiš mene

Brez skrbi, da ne. Od moškega kot sem že napisala pričakujem, da bova skupaj potovala :).

Veš za uspešno vezo je potrebno, da imaš kaj skupnih interesov z žensko. Tebi se bi recimo zgodilo to, da bi ona pozimi tekla na smučeh, smučala, karkoli. Poleti bi ona kolesarila, ti pa motoristil. Pa bi se sprla.

Veš za uspešno vezo je potrebno, da imaš kaj skupnih interesov z žensko. Tebi se bi recimo zgodilo to, da bi ona pozimi tekla na smučeh, smučala, karkoli. Poleti bi ona kolesarila, ti pa motoristil. Pa bi se sprla.[/quote]Ja vajš de

Nekaj osnovnih kriterijev pa vas pol v zrak skoči. Kaj res ne izpolnjujete nekih osvnoih kriterijv, ki jih ženska pričakuje od moškega?
Jaz bi zraven napisala še, da mora biti vsaj 175cm visok pa atletske postave pa govorit vsaj en mednarodni jezik pa vsaj 1000€ plače.

No, mislim da je to najpomembnejši kriterij pravzaprav. Da se dobro počutiš ob človeku. Zdaj če raje bere stripe kot knjige … kaj tebe to zamudi?

Veš za uspešno vezo je potrebno, da imaš kaj skupnih interesov z žensko. Tebi se bi recimo zgodilo to, da bi ona pozimi tekla na smučeh, smučala, karkoli. Poleti bi ona kolesarila, ti pa motoristil. Pa bi se sprla.[/quote]Ja vajš de[/quote]

Moj je bil tudi motorist. On je šel na potovanje z motorjem, jaz pa s kolegi v gore za en teden :). Nisva se mogla drugače dogovorit.

Še v pasji šoli je razmerje med m in ž ena proti pet.[/quote]

A tam tudi? Pa so nekoč svetovali, da si nabavi psa, če hočeš najti moškega :).[/quote]

Mislim, da velja samo obratno – če hočeš spoznati žensko, nabavi psa. Tudi sprehajalk je namreč več kot sprehajalcev. Jaz imam psa in sem tako spoznala res ogromno ljudi – ampak nobene samskega moškega, samo vezane. Samskih žensk pa kar nekaj.

Ja vajš de[/quote]

Moj je bil tudi motorist. On je šel na potovanje z motorjem, jaz pa s kolegi v gore za en teden :). Nisva se mogla drugače dogovorit.[/quote]Stvar dogovora, lahko bi šla ti z njim ali on s tabo, enkrat eno enkrat drugo…mene vidiš briga kam se gre važno da se gre, da ne gniješ doma..

Evo, sem že dvojno zasvojena. Bom takole lepo sedela, kadila in brala kaj boste pametnega napisali.

Damn! I'm good in bed. I can sleep for hours.

Evo, sem že dvojno zasvojena. Bom takole lepo sedela, kadila in brala kaj boste pametnega napisali.[/quote]haha:))

Vidiš v tem je bil pri nama problem. Od začetka sva potrpela in sva šla skupaj, čeprav enemu ni bilo do tega, potem pa medu ni bilo več pa ni šlo več.
Vidiš motorizem je meni totalno mimo. Nikoli ne bi šla z motorjem kam. On je to oboževal. Torej je šel sam. On je bil velik ljubitelj hrvaškega morja, uživanja v senci, poležavanja na plaži, jaz tega nisem marala. Prvo leto sem to požrla in šla zraven na morje, naslednje leto pa ne več. Drugače je krasen človek za pogovor pa vse, ampak razlike so prevelike. Zato sva le prijatelja.

Moja je bila pa obsedena z raznoraznimi adrenalinskimi športi pa sem jo imel potem kmalu poln kufer.

Še v pasji šoli je razmerje med m in ž ena proti pet.[/quote]

A tam tudi? Pa so nekoč svetovali, da si nabavi psa, če hočeš najti moškega :).[/quote]

To velja za moške ;). Nabaviš kakega simpatičnega tibetanskega terierja ali kaj podobnega in se na sprehodu vsaka bejba ustavi pri njem 🙂


Mogoče je bilo mišljeno sarkastično ali pa celo dobronamerno, kdo bi vedel. Če si že ne najdeš moškega, si vsaj psa nabavi. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Tule se mi pa zdi, da v tej temi ni ravno veliko samskih moških :).

Ni ravno veliko nasvetov kje najti samske moške višje lige. Fitnes, lokali, športne prireditve, letališče, je še kdo kaj drugega predlagal?
Nej se pričkat, raje pišite kje se vas da najti, vi samski.

To so vse stvari, ki se jih da lepo pomenit, jaz tudi ne maram poležavanja na plaži, pa kaj če bi to osebi ustrezalo, se malce prilagidiš pa je….drugič pa se ona približa tvojim potrebam, vedno in povsod vsak dan v vsem kompromis, pa saj gre za preprosto komunikacijo in nič drugega.
Strinjam se pa, da motor in družina, še zlasti ko so otroci majhni ne gre skupaj, preveč tvegano,…a je problem prodaš motor, greš naprej, pa greš v hribe, nevem greš na karibe, kaj pa vem kambođo,…v Švico,..tam je zakon, Dolomite,..ali na sprehod, ne vem kaj bi mi še padlo na pamet, gledališče,..manjka se idej


Nekaj jih je tudi na internetu, mogoče celo več kot nekaj. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Skromni, ti pa si slišat zanimiv. Edino to z motorjem pa tudi meni ne potegne. Pa to z otroci tudi ne.
Menda sem čudna, ker ne želim imet otrok.


Zakaj si jo pa sploh vzel? Si upal, da se bo spremenila?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Nekaj jih je tudi na internetu, mogoče celo več kot nekaj. :)[/quote]

Oh, to pa ne. Grem pa raje v fitnes ali pa na kako tekmo. Na netu pa prevladuje plevel. Preverjeno. Zbiram nasvete v stilu fitnes, prireditve, lokali.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close