Samski moški višje lige
Načeloma drži. Vprašanje je le, če tak pravi moški potem sploh potrebuje tebe. :-))))[/quote]
Veš kako je, moški, ki POTREBUJE žensko, ni ravno pravi moški. Zaželeni so moški, ki so sposobni živeti samsko, biti samski. Ne taki, ki prav potrebujejo žensko.[/quote]
Še posebej, če si impotenten, ti takšna tolažba še kako prav pride, da dokažeš, da si “pravi” moški, ki se je sposoben izogniti situacijam, v katerih bi lahko podvomil v svojo moškost.
No, moderator, vidim da si se danes zelo “izkazal”. Po tem, ko so tvoji ljubljencki na temi “kam poleti” na celi crti pogoreli in se izkazali za omejence, kot so, si jo zaklenil. Da je sla tema v off-topic, pravis? What an observation, Sherlock!?
A ko je tvoja stalna forumska zasedba po svoji stari navadi, in s tvojim zegnjem, takoj po odprtju teme zacne s podjebavanjem vsakega podobranskega avtorja, na konkretni temi z off-topicarenjem o revscini, ipd, je pa v redu, a ne? Takrat ti pa ne pade na pamet, da bi kaj naredil, opozoril, a ne? Sicer pa bi lahko z istim razlogom, off-topicarenje, zaklenil en kup tem. Tudi tisto na kateri sem se sam prvic oglasil in me je stalna forumska zasedba v roku keks zacela podjebavati, se celo hvaliti, kako uspesno me podjebavajo, tebi pa seveda na kraj pameti ni padlo karkoli narediti. Celo pridruzil si se zdruznemu off-topicarenju in podjebavaju. Zakaj se mi dozdeva, da si ravno en tak One kot je One?
In, kolikor razumem, naj tu ne bi bilo dovoljeno dajati email-ov. Sem ze veckrat zasledil, kako se jih je brisalo. No, tokrat pa, ko ga je pustila punca, tega “logicno” nisi naredil, pa ceprav si se prvi za njo javi. Zakaj ze ne?? Jaz ze vem…
Ravno tako sem opazil, da ze par dni z dolocenega IP naslova poslano sporocilo kar lepo izgine. Bog si ga vedi kaj se gres v zakulisju. Ni vazno. Dejstvo pa je, da na tem podforumu “domuje” sila omejena stalna zasedba, ki zivi vec ali manj povprecno socialisticno zivljenje, forum pa uporablja za prodajo svojega enoumlja. Logicno, da se padobranci le rotiramo, saj ko dokoncno spoznamo smrad, ki od tekaj zaudarja, se spokamo stran. Stalna zasedba pa lepo nadaljuje s svojim prodajanjem megle. Uzivajte.
Ti nisi dobro razumel, zakaj sem menda jaz začela z offtopiciranjem tam? Pa saj ne gre za to, da ima nekdo denar in si lahko privošči dopust za dva tedna zunaj slovenije. Pa saj takih vendar ni tako zelo malo a ne? Podobno tudi zdaj ne razumeš, zakaj določeni posti niso objavljeni in moderator nima nujno nič s tem. In menda ne razumeš, da moderator v nekem takem splošnem čveku ne more brisati prav vsake teme, ki malo zaide.
V kolikor so te pa uspešno pod*ebavali, pa si si sam kriv ravno s svojo slabo percepcijo in pa pišeš tudi bolj tak… ne razumeš ravno besed, ki jih uporabljaš, sem opazila.. pa brez zamere..lep pozdrav v usa.
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Po tem, ko ste sirnemu svetu pokazali svojo zaplankanost, je najbrz res edina resitev izgovarjanje, da niste bili razumljeni. Brez skrbi, dobro sem vas razumel. In nisem edini. In to ne glede od kod v tistem trenutku pisem. Namrec, za razliko od stalne zasedbe, me v enem samem letu pot zanese v vec koncev, kot vas v celem zivljenju.
Glej pisal si, kot da ne razumeš, napisal si, da zavidam cenena križarjenja… marsikdo ki je cele dneve v domači vesi, piše boljše.. ne vem, kako ti naj pomagam tu pri razumevanju, če si po vseh koncih in krajih, pa ti tako manjka..saj ne vem stila ali sloga lol
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup]
Se par ur pa bom cital, da stalni forumski zasedbi zavidam, lol. Dober humor. 🙂
Vedi, da za razliko od imenovanih, jaz nobenemu ne pravim, kako bi on/ona moral/a ziveti, da bi bilo po PS-u. Ce je vse kar si od zivljenja zelijo “sreca pod domaco smreko in cvetoco jablano”, tudi prav. Naj uzivajo. Jim iz srca zelim.
To je razmisljanje ljudi, ki imamo nekaj za sabo; pustre izkusnje, ne nujno leta. Zato se zavedamo, da smo si ljudje razlicni in da ima vsako tele svoje ‘vesele’.
Problem, ki ga jaz vidim, je ta, da so doticni prepricani, da so pod tisto jablano popili vso pamet sveta in zato svoje poslanstvo vidijo v “osvescanju” vsakega, ki jim prekriza pot, tudi ce o temi blage veze nimajo. Da pa bo ironija se vecja, “prodajajo” svojo socialisticno povprecnost, kot vrhunec zivljenja h kateremu bi moral vsak stremeti. Trav to, pa je tipicno obnasanje zaplankancev, ki ne vidijo dlje od svojega praga. In taksnim bi naj kdo zavidal? Jaz? What a joke…
Zgleda, da res ne razumeš. Mogoče zato toliko obsojanja….
Sporočila nikamor ne izginejo, ampak jih sistemski filter ne spusti skozi. Zgleda, da si na črni listi. Na katero pa te nisem dal jaz, ampak nekdo drug, ker si s svojim komentaranjem velikokrat zašel v offtopic ali v medsebojno obračunavanje.
Tvoj način razmišljanja, kjer druge, ki ne žiivjo tako kot sam misliš, da bi naj, imenuješ za zaplankane, pač ni način strpnega komuniciranja.
Tudi v tem primeru ne razumeš in si stvari razlagaš po svoje. Samo, da lahko nekoga popljuvaš.
E-naslovi so dovoljeni, razen v primerih, ko se gre za nedovoljeno oglaševanje raznih storitev ali uslug.
Primer so masaže, ke nekdo preko foruma reklamira svojo dejavnost, kjer nudi takšne in drugačne usluge. Ker avtor ni predložil nobenih dokazil o prijavljeni dejavnosti, se gre za nedovoljeno oglaševanje, kar je kaznivo.
Zgleda, da res ne razumeš. Mogoče zato toliko obsojanja….
Sporočila nikamor ne izginejo, ampak jih sistemski filter ne spusti skozi. Zgleda, da si na črni listi. Na katero pa te nisem dal jaz, ampak nekdo drug, ker si s svojim komentaranjem velikokrat zašel v offtopic ali v medsebojno obračunavanje.
Tvoj način razmišljanja, kjer druge, ki ne žiivjo tako kot sam misliš, da bi naj, imenuješ za zaplankane, pač ni način strpnega komuniciranja.[/quote]
S tem odgovorom si pa res zmagal.
Si del cele skupine kariernih solilcev pameti. Skoraj vsako temo speljete v off-topic. Skoraj vse padobrance popljuvate, zasmehujete in podjebavate na sebi svojstven nacin. Le preberi si temo, ki si jo zaklenil, koliko “strpnosti” so tvoji pajdasi pokazali do vprasanja avtorice. Pa ce vas kdo kaj vprasa ali ne, ce o temi kaj veste ali ne, priletite kot muhe na drek in “mesate”. Ti pa gres isto meni ocitat. Pathetic…
Kar se zaplankanosti tice, pa si le preberi v slovarju slovenskega knjiznega jezika.
“Tvoja” skupina kariernih solilcev pameti JE zaplankana. Ne glede na temo, vrtite en in te isti film. Zacensi s pridigami kako je le (vas) partnerski nacin zivljenje prevzvisen, kako bi morali vsi ziveti, k cemu stremeti.
Zaplankanost nima prav nobene veze z mano in tem, kako bi nekdo (po meni) moral ziveti. Enkrat samkrat se nisem napisal kako bi drugi morali ziveti. CAPISH? Prav obratno. Vedno znova ponavljam, da naj vsak zivi kot mu pase. Pa ce mu pase zivljenje ob smreki in cvetoci jablani (kot da jablana vedno cveti, lol), naj uziva.
Zato pa, ce se nisi opazil, ravno tvoji “strokovnjaki” za partnerski odnost pod cvetoco jablano najvec pametujejo, kako bi naj drugi ziveli, ljubili, dopustovali, itd. Da so zaplankanci pokazejo s svojimi dejanji. Zaplankani so, ker se zaplankano obnasajo, pametujejo o stvareh o katerih pojma nimajo.
Sicer pa, cemu karkoli dokazovati nekomu, ki je del problema. It’s a loosing battle and I have better things to do…
PS: Svojo crno listo si pa kar nekam zataknite. Ce kaj napisem, napisem s telefona, kjerkoli ze sem (zatu tudi pisem prez sumnikov), le ta pa, samo kot primer, po vsakem preklopu iz airplane mode-a dobi drugi IP naslov. Toliko mimogrede, da ne bo kdo iz strahu pred crno listo igral pohlevneza. 😉
Zgleda, da res ne razumeš. Mogoče zato toliko obsojanja….
Sporočila nikamor ne izginejo, ampak jih sistemski filter ne spusti skozi. Zgleda, da si na črni listi. Na katero pa te nisem dal jaz, ampak nekdo drug, ker si s svojim komentaranjem velikokrat zašel v offtopic ali v medsebojno obračunavanje.
Tvoj način razmišljanja, kjer druge, ki ne žiivjo tako kot sam misliš, da bi naj, imenuješ za zaplankane, pač ni način strpnega komuniciranja.[/quote]
S tem odgovorom si pa res zmagal.
Si del cele skupine kariernih solilcev pameti. Skoraj vsako temo speljete v off-topic. Skoraj vse padobrance popljuvate, zasmehujete in podjebavate na sebi svojstven nacin. Le preberi si temo, ki si jo zaklenil, koliko “strpnosti” so tvoji pajdasi pokazali do vprasanja avtorice. Pa ce vas kdo kaj vprasa ali ne, ce o temi kaj veste ali ne, priletite kot muhe na drek in “mesate”. Ti pa gres isto meni ocitat. Pathetic…
Kar se zaplankanosti tice, pa si le preberi v slovarju slovenskega knjiznega jezika.
“Tvoja” skupina kariernih solilcev pameti JE zaplankana. Ne glede na temo, vrtite en in te isti film. Zacensi s pridigami kako je le (vas) partnerski nacin zivljenje prevzvisen, kako bi morali vsi ziveti, k cemu stremeti.
Zaplankanost nima prav nobene veze z mano in tem, kako bi nekdo (po meni) moral ziveti. Enkrat samkrat se nisem napisal kako bi drugi morali ziveti. CAPISH? Prav obratno. Vedno znova ponavljam, da naj vsak zivi kot mu pase. Pa ce mu pase zivljenje ob smreki in cvetoci jablani (kot da jablana vedno cveti, lol), naj uziva.
Zato pa, ce se nisi opazil, ravno tvoji “strokovnjaki” za partnerski odnost pod cvetoco jablano najvec pametujejo, kako bi naj drugi ziveli, ljubili, dopustovali, itd. Da so zaplankanci pokazejo s svojimi dejanji. Zaplankani so, ker se zaplankano obnasajo, pametujejo o stvareh o katerih pojma nimajo.
Sicer pa, cemu karkoli dokazovati nekomu, ki je del problema. It’s a loosing battle and I have better things to do…
PS: Svojo crno listo si pa kar nekam zataknite. Ce kaj napisem, napisem s telefona, kjerkoli ze sem (zatu tudi pisem prez sumnikov), le ta pa, samo kot primer, po vsakem preklopu iz airplane mode-a dobi drugi IP naslov. Toliko mimogrede, da ne bo kdo iz strahu pred crno listo igral pohlevneza. ;)[/quote]Kot čisto preveč dosledna bralka in sicer udeleženka foruma se vendar sprašujem, kje se to prebere, da bi kdo pisal, kako bi morali vsi živeti. Če kdo tako mene čita, mi je prav žal, ker sem, pa saj to sem že pisala, šolski primer falirane študentke, luzerke, nekoga, ki ne zna živeti in se med drugim, ko iščem včerajšnji dan, poskušam učiti od vas modrih poznavalcev sveta zunaj mej svoje zaplankane s socializmom usodno konataminirane državice. In pa od takih, ki ogromno delajo, samo delajo, drugim pomagajo, potem pa ponižno prosijo taiste druge?, ker so tako brez idej, naj jim pomagajo osmisliti življenje zunaj hotelskih kompleksov in cenenih križarjenj.
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Zakaj ne? Je ponižnost kaj slabega? Kot ti nisi prav na vsakem področju samooklicana luzerka, tako avtorica ni na vsakem področju super. In če nekdo prosi za pomoč, nasvet, idejo, še ne pomeni da je njegov lajf prazen, neosmišljen in zlagan. To je tisto, na kar se Dater sklicuje. Zgolj na podlagi par informacij enostavno ne moreš naredit analize življenja drugega in iskat neke skrite vzroke in ga pri tem obrat do kosti. Dejansko bi Robi moral brisat vse off topice, z izjemo Pandore1 in še ene neregistrirane, ki sta dejansko odgovorili na zastavljeno vprašanje.
Vprašajte se vsi skupaj, kaj je vaše poslanstvo na tem forumu; iskreno pomagat al obsojat?
Zakaj ne? Je ponižnost kaj slabega? Kot ti nisi prav na vsakem področju samooklicana luzerka, tako avtorica ni na vsakem področju super. In če nekdo prosi za pomoč, nasvet, idejo, še ne pomeni da je njegov lajf prazen, neosmišljen in zlagan. To je tisto, na kar se Dater sklicuje. Zgolj na podlagi par informacij enostavno ne moreš naredit analize življenja drugega in iskat neke skrite vzroke in ga pri tem obrat do kosti. Dejansko bi Robi moral brisat vse off topice, z izjemo Pandore1 in še ene neregistrirane, ki sta dejansko odgovorili na zastavljeno vprašanje.
Vprašajte se vsi skupaj, kaj je vaše poslanstvo na tem forumu; iskreno pomagat al obsojat?[/quote]
Čitat tvoje kolerične poste :)))))
Zakaj ne? Je ponižnost kaj slabega? Kot ti nisi prav na vsakem področju samooklicana luzerka, tako avtorica ni na vsakem področju super. In če nekdo prosi za pomoč, nasvet, idejo, še ne pomeni da je njegov lajf prazen, neosmišljen in zlagan. To je tisto, na kar se Dater sklicuje. Zgolj na podlagi par informacij enostavno ne moreš naredit analize življenja drugega in iskat neke skrite vzroke in ga pri tem obrat do kosti. Dejansko bi Robi moral brisat vse off topice, z izjemo Pandore1 in še ene neregistrirane, ki sta dejansko odgovorili na zastavljeno vprašanje.
Vprašajte se vsi skupaj, kaj je vaše poslanstvo na tem forumu; iskreno pomagat al obsojat?[/quote]Poslanstvo, kako visoka beseda, to je čvek. Ne vem, če se tu prebere ravno kak pameten nasvet kdaj sploh. V tem smislu me tudi ne motijo offtopici.
Glede tistega prej pa.. skrbi me, kako je lahko nekdo dober delavec, morda celo organizator dela (saj vemo, da delavci so danes strošek in itak brezposelni, ker so neinovativni, da bi se kje zaposlili), nima pa idej, kako porabiti ta svoj denar..
Resnično me skrbi za blagor te države, če imamo med zaposlenimi take ljudi, med brezposelnimi pa še bolj? zaplankane…?
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup]
Obnašaš se pa točno tako, kot da bi zavidal oziroma tekmoval z nekom. Zakaj se potem toliko vtikuješ, kot da si sam popil nek eliksir pameti vsega sveta? Naj pove vsak svoje pa mirno. Neko paranojo zganjaš z nekim moderatorski zakulisjem. Si malo smešen al kaj? Misliš, da Robi nima bolj pametnega dela?
In kaj ti ves o mojem zivljenju? lol
Ti pa povem kaj je moj predsodek. Da imam ljudi, ki se spoznajo le na svojo jablano (pa ne mislim nate), vsakodnevno pa pametujejo o skropljenju grozdja (pa se tega ne vedo kaj grozdje je), ne le za zaplankance pac pa patetike. In tu jih je en kup.[/quote]
Mogoče pa ti misliš, da se spoznaš na grozdje, v resnici veš pa bore malo. Mogoče je tvoj način škropljenja le eden izmed mnogih in ni nujno najboljši? Se ti ne zdi, da se visoko nosiš s temi izjavami in hkrati si drzneš drugim solit pamet, da se delajo kot da vse vedo. Vsak pač govori, kar misli, da je prav. Ti kar škropi svoje grozdje še po svoje naprej, saj tega ti noben ne more preprečit. Vedno pa se lahko kaj novega naučiš, predvsem od starejših.
Saj ne bi verjel, da obstajajo ljudje kot je Marko.
Jaz, ce bore malo vem o skropenju grozdja, ne bom sel drugim o tem pamet solit. Ti pa, tudi ce o stvari pojma nimas, meljes in meljes, dokler teme ne speljes na off-topic, kjer zgubi ves zacetni smisel. Po “uspehu” pa dvoje prazno mletje opravic z relativizacijo, ces, saj tako ne moremo vedeti, ce kdo zares kaj ve.
Vendar se motis. Blefiras lahko samo pri sebi podobnih. V oceh tistih, ki se na remo spoznajo, pa ispades bednik. In bolj ko se to ponavlja, bolj se te bodo zeleli znebiti.
Potem pa ne vem, v čem je sploh problem ? Kaj te toliko moti kaj drugi pišejo, koliko pišejo, koliko postov je offtopic, kaj brišem in kaj ne…?
Sam s sabo si v nasprotju. To je problem.[/quote]
Problem je v tem, da ti in tvoji kompanjoni tukaj le brez veze nabijate, mislec seveda kake pametne trosite, obcasni prisleki pa rabimo nekaj casa da spregledajo, da gre za zaprti oddelek umobolnice.
Dater ima čist prav. On_ in Marko sta človeka, ki nekomu, ki pride iz Avstralije ( karikiram) začneta govoriti, kaj je on tam videl, čeprav je tam bil on, onadva pa ne. Ko bo on kaj povedal, ga bosta podučila, da njegova interpretacija ni pravilna. Takšnim ljudem se v reali ne izogibajo samo njim podobni. Podobni se družijo med tabo. In tako Markoti in Oneti vztrajajo pri svojih utopičnih stališčih, da o vsem vse vedo s pomočjo nekakšnega samospoznanja, vsi ki jim je svoboda duha blizu, s ejim izgogibajo, njim podobni pa jim vneti prikimavajo, kar Markoti in Oneti razumejo kot potrditev sovjih omejenih prepričanj.
Potem pa ne vem, v čem je sploh problem ? Kaj te toliko moti kaj drugi pišejo, koliko pišejo, koliko postov je offtopic, kaj brišem in kaj ne…?
Sam s sabo si v nasprotju. To je problem.[/quote]
Problem je v tem, da ti in tvoji kompanjoni tukaj le brez veze nabijate, mislec seveda kake pametne trosite, obcasni prisleki pa rabimo nekaj casa da spregledajo, da gre za zaprti oddelek umobolnice.[/quote]
In kaj zdaj, ko si spregledal ?
Si zato ti moški višje lige ?
Forum je zaprt za komentiranje.