Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Samski moški višje lige

Samski moški višje lige

No, pol pa je problem v tem, da zahajaš v napačno družbo.

Jaz si res ne bi upala delati takšne distinkcije med tistimi, ki so zrastli v bogati družini ali v normalni/revni družini. Moj bivši partner in moj sedanji partner sta tu res popolna antipoda. Ampak bi res težko rekla, da je eden od njiju manj resen od drugega, oba sta uspešna. Edina razlika, ki jo zaznavam je, da moj partner “ve”, kaj pomeni biti brez denarja, moj bivši partner pa nima te predstave in zato ga to “vedenje” ne omejuje pri odločitvah (seveda v dobrem in v slabem,,,)

AH ja, smo pač ženske, ki se ne lepimo na moške, ki jim očki kupijo drage avtomobilčke.

Hvala Bogu 🙂 Če ne bi bila konkurenca tooooliko večja …

….
Kaj sem že včeraj pisala o argumentih in prebavi… :/


Kaj pa, če jim kupijo stanovanje? 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

No tole bi lahko prebrali tudi, da ni vsak bogat kdor ima denar (in BMW 😉 , vsaj ne dovolj za Pandoro1 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

No tole bi lahko prebrali tudi, da ni vsak bogat kdor ima denar (in BMW 😉 , vsaj ne dovolj za Pandoro1 ;)[/quote]

Reven v denarnici, pa nekje drugje bolj obdarjen, to tudi lahko prevaga, ker je BMW pogosto podaljšek za majhnega. :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ronki je spet dolgčas.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Ustrezam kriterijem. Trenutno samski, zaljubljen v žensko, ki je v zvezi ali bolje rečeno v “zaporu”. Če bi bila kakšna samska njej podobna, bi hitro spremenil status, tako pa… očitno so tudi vse dobre babe že oddane. Tudi moški v teh letih imamo včasih visoke kriterije. Ne damo se kar vsaki. 🙂

Kadar je človek v nekoga zaljubljen, tako ali tako ni preimeren za zvezo z drugo osebo, ker smo vsi edinstveni. Tako da đabe vsi ostali kriteriji.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Čigavim kriterijem ustrezaš? Aja svojim:). To, kar je všeč tebi, ni nujno da je všeč tudi meni ter obratno. Tako to gre:). Ne vem zakaj se ljudje tako zelo trudijo uresničevati želje, zahteve, percepcije drugih, ko je v igri ljubezen. Bodi zvest samemu sebi, ohranjaj svojo podobo, a vendar z veliko mero srčnosti:). Ja, to mora bit:).

Čigavim kriterijem ustrezaš? Aja svojim:). To, kar je všeč tebi, ni nujno da je všeč tudi meni ter obratno. Tako to gre:). Ne vem zakaj se ljudje tako zelo trudijo uresničevati želje, zahteve, percepcije drugih, ko je v igri ljubezen. Bodi zvest samemu sebi, ohranjaj svojo podobo, a vendar z veliko mero srčnosti:). Ja, to mora bit:).[/quote]

Eh, kriterijem avtorice teme. Kolerabca al kaj je že. 🙂

Ni mi pa do tega, da bi se s katero trenutno zapletal. Hotel sem samo povedat, da ni nujno, da so tisti, ki “ustrezajo” že kar na voljo vsaki, ki nekaj išče.
No, pa saj tudi moški ne dobimo vsako, katero si vbijemo v glavo. 🙂

Sveti Francisek je reke:Ker v dajanju mi prejmemo.

In Kakorkoli, pametnejsi vedno prej od neha.
V Koranu je: Ce vidis probleme jo ucveri pri zadnjih vratih ven.
V Mosejo pa pojdi pri sprednjih vratih(Vsaj mislim, da je tako).

Tole z višjo ligo mi je pa zabaven pristop – pa ga dodatno obrnimo na štos …

Letos npr. londonski Chelsea igra v “nižji” “Evropski ligi”, pa je bil lani celo zmagovalec “Lige prvakov”, kar je liga najvišjega ranga v evropskem nogometu ( za tiste, ki jim fuzbal ni ravno preveč blizu ). To je tako, kot bi pustil ful dobro ženo ali punco ( ali ona tebe ), zaradi ene druge, pa še vedel ne bi, kaj si izgubil … ( Sicer Chelsea ni čisto sam kriv – no ja , je – premalo so se trudili in so pristali , kjer so pač pristali …)

Fantje ali možje vedno dvomimo ( ker nismo čisto ziher v kateri “ligi” se nahajamo ) , če le ne bi veljalo prestopiti v “višjo ligo” a lej ga zlomka, lahko se kaj zalomi in padeš tudi v še kakšno nižjo ligo …

Le kdo ne bi rad igral v “Ligi prvakov” ?
Vsak, tudi jaz !
Katera pa lahko dokaže in s čim , da je članica elitne lige… in to preko neta …?

Jst edino kar vem tu je to, da je Jose Mourinho daleč najboljši trener na svetu. Potem pa naj zmaga katerakoli ekipa že, ni važno 🙂

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Sem bral tisto tvojo temo na Sex v mestu, ti bi rad preko interneta spoznal eno kvalitetno žensko za druženje in seks. Imaš minimalen angažma in visoke cilje. Predvsem iluzorno pričakuješ, da se bodo tebi ženske preko neta dokazovale, da so te vredne??

Se bo treba malo angažirati, biti družbeno aktiven, širi znanstva, v reali, ne virtuali..

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -


Biti med ljudmi še ne pomeni, da bo nekdo potem tudi lažje našel partnerico.


Biti med ljudmi še ne pomeni, da bo nekdo potem tudi lažje našel partnerico.[/quote]
??? Explain please 🙂

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Zdaj bo spet napisal: en moj kolega je skoz v družbi, pa ne more dobiti punce….itd itd..

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Sem bral tisto tvojo temo na Sex v mestu, ti bi rad preko interneta spoznal eno kvalitetno žensko za druženje in seks. Imaš minimalen angažma in visoke cilje. Predvsem iluzorno pričakuješ, da se bodo tebi ženske preko neta dokazovale, da so te vredne??

Se bo treba malo angažirati, biti družbeno aktiven, širi znanstva, v reali, ne virtuali..[/quote]

Kruta resnica. Z enim klikom do popolnega partnerja uspe mogoče enemu na milijon ali pa tistemu, ki je nenormalno vztrajen. Se pa lahko najdeta na netu dva, ki ne pričakujeta nemogoče – morda celo prej kot v reali.


Biti med ljudmi še ne pomeni, da bo nekdo potem tudi lažje našel partnerico.[/quote]

A res, kolko jaz vem je več ljudi našlo partnerja ko so bili med ljudmi kot pa sami zaprti med 4 stenami brez stikov.

Torej je neumnost ki si jo napisal brez primere…

Partnerja najdeš samo MED LJUDMI torej moraš biti med LJUDMI…

Razen če boš vzel kakšnega bulmastifa…

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]


Biti med ljudmi še ne pomeni, da bo nekdo potem tudi lažje našel partnerico.[/quote]

A res, kolko jaz vem je več ljudi našlo partnerja ko so bili med ljudmi kot pa sami zaprti med 4 stenami brez stikov.

Torej je neumnost ki si jo napisal brez primere…

Partnerja najdeš samo MED LJUDMI torej moraš biti med LJUDMI…

Razen če boš vzel kakšnega bulmastifa…[/quote]
dobiš tudi preko neta … cena (tvoj zaslužek) cca 10.000€ in 3 leta vstrajanja v zakonu.

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

No, še najboljše pa je, ko ne iščeš več ne visoke, ne višje in sploh nobene lige, ker enostavno NE ČUTIŠ POTREBE , da bi iskal in našel. Vem, človeka kar zmrazi, ampak jaz sem že kar nekaj časa v tem stanju in nič ne kaže na izboljšanje. Po svoje žalostno, ampak tako je. Ne moreš se prisiliti, če ti ni in konec.

Če človeku do tega ni, se res ne more prisilit, vsaj smiselno ni. Če pa je človek zaradi tega žalosten, pa bi moral ugotovit, zakaj mu ni.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Žalostna ravno nisem, prej radovedna, zakaj se mi je to zgodilo. Še pred kakim letom bi se mi zdelo popolnoma nemogoče. Drugače v srednjih letih, ločena štiri leta. Normalen pojav?

Evo me, lepa debata, tukaj ena 36l mamica,imam punčko,sem recimo tudi višje lige-privlačna,resna samostojna….. a ne sreča podobnega če se želi kdo spoznati in družiti, metuljka75@gmail.com

😉

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close