Različni vizualni tipi žensk
Po nekajletnem poznavanju moških in poslušanju njihovih izjav sem prišla dodomneve, da so večini vizualno najbiolj všeč/jih pritegnejo/hitreje opazijo ženske dolgih, ravnih las, v izrazito črni ali blond barvi (umetni ali naravni). Barva polti mora biti zagorela, ne prebleda, ne pretemna. Rjavolaske jih pritegnejo nekoliko manj, ker se jim zdijo preveč običajne in neopazne, še nekoliko manj umetne rdeče, ker jim večini ta barva ni všeč in po njihovem mnenju cenena.
Seveda ti tipi nimajo vpliva na to, s kakšno žensko so v zvezi, le katere so jim najbolj atraktivne in opazne. Tudi ne pomeni, da jim ženska, ki je ne opazijo, ni všeč karakterno ali pa da jim je atraktivna bolkj všeč karakterno in mentalno.
Sem udarila mimo ali se motim?
Obstaja kakšen moški, ki je sposoben preseči svoje okvire in standarde in opaziti žensko neklasične lepote, recimo izrazitih kodrastih las ali naravno rdečelasko s pegicami? Najbrž so v manjšini, pa vendarle … Do sedaj so vsi moški krititizali naravne rdečelaske, pegice jih tudi motijo. Tudi kodrasti lasje večini niso všeč – obstajajo sicer taki, ki jih obožujejo, a so v manjšini.
Ravno zadnjič sem gledala oddajo, v kateri se je pojavila osupljivo lepa ženska, čeprav z naravno rdečimi lasmi in svetlimi pegicami (pa nisem sama rdečelaska, da ne bo pomote). Obrazne poteze in postavo je imela fenomenalne, da je zasenčila marsikatero bolj standardno lepotico.
Smo lepoto v neobičajnih oblikah in barvah zmožne videti samo ženske ali jo opazite tudi moški?
Prvo je sicer do neke mere res in rahlo posploseno, ampak kot si sama rekla, to so zenske ki direkt padejo v oci. Da pa bi to bil edini profil, ki nam je vsec, pa je dalec od resnice,
Torej na kratko, padejo v oko, ostale pa so ravno tako lepe, vsecne, pac na drugi, tretji pogled, oz. odvisno od okusa
Kaj pa je narobe z rdečelaskami pa skodranimi????
uf uf uf uf
[img]http://s7d4.scene7.com/is/image/CostumeSupercenter/70522CC?$large$[/img]
[img]http://media11.onsugar.com/files/2011/08/34/1/192/1922153/51a7bfa0f6dfa68a_ActressSc_Alber_121580520_Max.jpg[/img]
Tak spodaj link top 10 hairstylsov…. 3,4,5 in 9 so meni osebno najbolj seksi in jih takoj opazim na cesti…. Potem pride na vrsto 1. ostali so pa bolj kot ne, neopazni za mene…
Sori samo razlike so OČITNE!
[img]http://assets.nydailynews.com/polopoly_fs/1.1152542.1346872987!/img/httpImage/image.jpg_gen/derivatives/gallery_635/kellie-pickler.jpg[/img]
[img]http://img132.imageshack.us/img132/8269/screenshot20130313at452.png[/img]
[img]http://cdn01.cdn.justjared.com/wp-content/uploads/2010/09/portman-swan/natalie-portman-black-swan-sexy-35.jpg[/img]
[img]http://img.poptower.com/pic-48875/natalie-portman.jpg?d=600[/img]
Itak da igra vlogo barva las… predvsem pa dolžina in frizura…
Jaz nasploh raje vidim in pogledam temnolasko ali rdečelasko kot blondinko… in le redke blondinke se mi zdijo simpatične… seveda so izjeme ampak overall črnolaske all the way….
Enako se mi redkokatere ženske ki so pobrite na 0,3cm zdijo privlačne…
Kilaža je druga zgodba ja
Ko berem MON mi je včasih prav slabo.
Pred par dnevi je bila tema na TV o neki bolezni, kjer bolnik izgubi lase. Vse. Govorila je ženska, ki ne nosi lasulje, ki se je odločila, da bo pokazala svojo glavo tako kot je, brez las. Je ena redkih, ki si upa to narediti. Večina ostalih žensk s to boleznijo kupuje lasne vložke, lasulje, skriva svoj pravi jaz. Zakaj? Zaradi takih bednih ljudi kot se pojavlajjo tudi tule gor, ki označijo take ženske za grde.
Drug primer. Moja prijateljica je v bolnici po več mesecev na leto. Številne opereacije, kup zdravil. Posledica: številne brazgotine in zabuhel obraz . Ljudje pa mislijo, da se je zredila, v resnici pa je to od zdravil. Še dobro, da ne bere mona.
Potem tretji primer sem kar sama. Vedno vitka, zbolela sem, se močno zredila, nisem vedela, da od česa to, z leti se je ugotovila, da je stvar v ščitnici. Požrla kup žaljivk na svoj račun. Vihali so nos nad mano. Od kar jemljem zdravila, so šle kile lepo dol.
Pa še kup drugih ljudi je, ki so zaradi bolezni ali se zredili, zgubili lase, imajo brazgotine, imajo druge težave. Vi jih pa blatite, pišete take gnusne stvari. Da vas ni sram.
Je kdaj kdo pomislil, da četudi je sedaj lepotec, da se lahko še danes zabije v prometni nesreči in jutri ne bo več tak lepotec?
Dajte eni vsaj občasno uporabljat možgane.
Hahaha, ženska s pobrito glavo ne more nikdar in nikoli bit lepa, v to me pa ne bo noben prepričal.
Kakorkoli že, meni dol visi za frizuro, kjut obraz mora imet, to je bistveno, potem pa tudi, če ima srednje dolge lase, še vedno bo top pi*ka.
Sori samo razlike so OČITNE!
[img]http://assets.nydailynews.com/polopoly_fs/1.1152542.1346872987!/img/httpImage/image.jpg_gen/derivatives/gallery_635/kellie-pickler.jpg[/img]
[img]http://img132.imageshack.us/img132/8269/screenshot20130313at452.png[/img]
[img]http://cdn01.cdn.justjared.com/wp-content/uploads/2010/09/portman-swan/natalie-portman-black-swan-sexy-35.jpg[/img]
[img]http://img.poptower.com/pic-48875/natalie-portman.jpg?d=600[/img][/quote]
Okusi so različni. Meni je lepa. 🙂
1001 vzdevek, nisem pobrit po glavi, mam tud obrvi, trpalnce, zalisce si včasih pustim, pa kosmate roke mam. Ne vidim razloga zakaj bi za dlakami skrival svoje perfektno izklesano telesce, pa še k*rac zgleda daljši, kot sicer. U mirin’ ?
Zelo si udarila mimo in ne vem, s kakšnimi moškimi se pogovarjaš. :))) Komentirala bom samo ta označeni del – rjavolaske jih pritegnejo manj…..Poznam cel kup moških, ki so jim rjavolaske bolj všeč. In glej ga zlomka, miss sveta je praviloma kar rjavolaska oz. temnolaska, kar je čudno glede na tvojo teorijo, da naj bi bile blondinke kar lepše. Zakaj to pišem? Ker v zadnjem času opažam, da se precej žensk barva na blond, pa jim naravna rjava barva las bolj paše. Ženska ne bo lepša samo zato, ker je blond. Bistvene so obrazne poteze. In lepa ženska je tista (temnolaska, svetlolaska ali rdečelaska), ki ima lepe oziroma prijetne obrazne poteze.
Antilopa, saj se sama popolnoma strinjam s tabo glede rjave barve. Ampak jaz dejansko te stvari slišim od moških, kaj morem. Tudi meni večina teh, ki se pobarvajo na blond, izgleda slabše kot prej. Z naravno rjavo prej so imele neko milino, prijaznost, ženstvenost na obrazu (ne vem kako naj to drugače opišem), oči so bile bolj poudarjene … S platinasto umetno pa so ratale kot neke lutke, playboyeve zajčice, da ne govorim o tem, da večini barva nikakor ne paše.
Miss sveta pa tudi ni nek verodostojen kriterij, saj se vedno uvrstijo ene in ta iste države – verjetno ne samo zaradi lepote. Vedno so vmes ZDA, pa Venezuela, Kosovo itd.
Forum je zaprt za komentiranje.