Prosim za glasove!!
Večinoma razumem, kaj pove in pri čem trmasto vztraja, toda že nekajkrat sem opazila, da ima na marsikaj drugačne poglede od mene. Ja, drži da je verbalnost drugačna od kracanja; če bi prišel na piknik bi lahko ta teorem “pisanje vs govorjenje” obdelali v živo :-)[/quote]Ok, no sem vedela da ti diplomacija ni tuja, in da si vendar na moji strani, upam da je to iz iskrenega prijateljstva in ne toliko zaradi psihoterapije, ki sva jo izvajali druga nad drugo zaradi katere veva čisto preveč žgečkljivih podrobnosti za javni forum ccccc[/quote]
Kakšna diplomacija neki? Opisala sem tako kot je – sicer pa če bi bila jaz tako plemenita, krhka in nežna kot si ti, verjetno ne bi bilo nobenih trenj 😉
Ok, no sem vedela da ti diplomacija ni tuja, in da si vendar na moji strani, upam da je to iz iskrenega prijateljstva in ne toliko zaradi psihoterapije, ki sva jo izvajali druga nad drugo zaradi katere veva čisto preveč žgečkljivih podrobnosti za javni forum ccccc[/quote]
Kakšna diplomacija neki? Opisala sem tako kot je – sicer pa če bi bila jaz tako plemenita, krhka in nežna kot si ti, verjetno ne bi bilo nobenih trenj ;)[/quote]Kakšna trenja neki? Kje si pa še srečala tako strpno in mirno in potrpežljivo in plemenito dušo, kot je moja, ki je s tabo 8 (osem!) ur govorila po telefonu…:)))) No in da o tem celo javno piše, ko je to menda blazno nemoralno početje (vprašaj spiderja)
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup]
Antilopa, saj ne rabiš nekoga drugega, da se namesto tebe razjezi?
Pokaži no sama našpičene zobke ! Že trepetam… :))))
[img]http://4.bp.blogspot.com/-l8Q26MVmqSE/TuvTT-6jpYI/AAAAAAAAAyk/UXiBiqX7yWE/s640/52381420_3f007ae149.jpeg[/img]
A poznaš to vrsto? Ima posebno žlezo, ki proizvaja dragoceno substanco za parfume.
Kakšna diplomacija neki? Opisala sem tako kot je – sicer pa če bi bila jaz tako plemenita, krhka in nežna kot si ti, verjetno ne bi bilo nobenih trenj ;)[/quote]Kakšna trenja neki? Kje si pa še srečala tako strpno in mirno in potrpežljivo in plemenito dušo, kot je moja, ki je s tabo 8 (osem!) ur govorila po telefonu…:)))) No in da o tem celo javno piše, ko je to menda blazno nemoralno početje (vprašaj spiderja)[/quote]
Oh ja, le kaj na sprašujem spiderja, a je on kak samooklicani guru za to kaj je javno sprejemljivo in kaj ne? Čemu si pa prosila cifro in klicala, veš obstajajo tudi brezplačne tel. št. za pomoč v stiski, drugič raje tja kliči. Jaz vsekakor opažam trenja, o kakšni plemenitosti ni ne duha ne sluha…le kdo ti je to famo prodal…haha…
Kakšna trenja neki? Kje si pa še srečala tako strpno in mirno in potrpežljivo in plemenito dušo, kot je moja, ki je s tabo 8 (osem!) ur govorila po telefonu…:)))) No in da o tem celo javno piše, ko je to menda blazno nemoralno početje (vprašaj spiderja)[/quote]
Oh ja, le kaj na sprašujem spiderja, a je on kak samooklicani guru za to kaj je javno sprejemljivo in kaj ne? Čemu si pa prosila cifro in klicala, veš obstajajo tudi brezplačne tel. št. za pomoč v stiski, drugič raje tja kliči. Jaz vsekakor opažam trenja, o kakšni plemenitosti ni ne duha ne sluha…le kdo ti je to famo prodal…haha…[/quote]Ah ti zloba, o čigavih problemih pa sva govorili… mah srček mi bo počil zdaj drugič v dveh dneh, to ej resnično too much…
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup]
Oh ja, le kaj na sprašujem spiderja, a je on kak samooklicani guru za to kaj je javno sprejemljivo in kaj ne? Čemu si pa prosila cifro in klicala, veš obstajajo tudi brezplačne tel. št. za pomoč v stiski, drugič raje tja kliči. Jaz vsekakor opažam trenja, o kakšni plemenitosti ni ne duha ne sluha…le kdo ti je to famo prodal…haha…[/quote]Ah ti zloba, o čigavih problemih pa sva govorili… mah srček mi bo počil zdaj drugič v dveh dneh, to ej resnično too much…[/quote]
Ne, no, le zakaj bi ti počil…? Ja, vem da sem zlobna, ni mi treba delati reklame 😉 A še ne veš, da je svet zelo zelo krut & zloben ? Čas bi ti že bil, da razviješ bolj trdo kožo.
Dekleta, malo se mi vznemirjene zdite, smo malo na trnih danes, Antilopca? :))
Jeb** takšno deževno hladno vreme, tudi zame to ni. Ko je sonce, lahko kaj pametnejšega počnemo… 😀
Ne smeš energije čuvati, ker potem pa v rukarih bruhne in pustoši. Upam, da bo kak pametnjši našel oni ventilček, ki ga iamte ženske in služi za spuščenje pare. ;))
Žemljico si ti spekla, hrenovka pa je od Snooparda? Če je tako, potem imam resne pomisleke, da da bi postal vegetarijanec. 🙂
Hrenovko jaz tudi lahko ponudim ob kateri koli priliki, tudi če me zjutraj ob štireh zbudiš, jo imam vedno pri roki, niti v krop mi je ni treba vreči, to ni nobena künšt. :)) Ti bi se verjetno tega še najbolj razveselila!? :))))) Snoopy ti nič ne ponudi, vsaj kakšen keksek? :D[/quote]
Matjažko, kak si ti z vsemi žavbami namazan tiček! Hvala za dobro voljo navsezgodaj.
Forum je zaprt za komentiranje.
[img]http://shrani.si/f/p/Wy/2aGo3UW5/koruza.jpg[/img]