Prosim za glasove!!
Jaz verjetno nimam prirojenega talenta za ravnanje z mačkami, ker jih rad cukam za brkice in piham v ušesa? :D[/quote]
Ja, nohte (kremplje) sem si pustila rasti ravno zaradi tebe. :))) Danes sem ji še posebej spilila, zato se pazi. 😉 Lepo popoldne….[/quote]
SI že kdaj vrezovala črtice na moškem hrbtu? Če je slučajno poročen, potem je to nevarno, boljše imeti krajše kremplje. :))))
Antilopa, če bi rada kri, sem ti na uslugo. Katero primem? Jaz bom jo držal, ti boš pa rezala vrat. Snoopard pa bo prislonil skodelico za kri. :D[/quote]Robiiiiiiiiiii! Mene sta mislila, hudobca, ki sem mila in dobra in prijazna in plemenita in vsi me imajo radi, nihče me ni nikoli po glavi ali kam drugam rabil kresnit niti “kresnit” ker pri nas lepše govorimo… zdaj pa to tu najdem, srček mi bo počil, kaj sem komu naredila, menda sem samo napačnega spola, antilopa z vsemi moškimi govori prijazno, celo zavezništva sklepa, o onem mučkem provokatorju pa ne bi zgubljala besed. Z mačkami mi je skupna samo angora dlaka na glavo pa občasno nohti na rokah za lupiti pomaranče ali limone… po značaju sem bolj ovčica, mila in dobra in … in … in … in… [sub]skupaj… bom … padla…[/sub]
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Uboga tvoja žena, matjažko, sočustvujem že zdaj z njo, ko še ne obstaja :)))) upam da ima mačji značaj, ne pač resno. Ker tvoj je čisto preveč kot kramp…ccccc
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Ti pa ne okolišiš. No ja, včasih nerodno izbereš kakšno besedo in potem prihaja do nesporazumov. :))) Se mi je odvalil kamen od srca, ko vem, da ne bom pečenka. :)) Rezervacija ženske, vidiš to je nekaj sodobnega. Mislim, da bo imela Katenjka kaj za pripomnit, spet bom jaz tista, ki sem preveč prijazna do tebe. :))
Forum je zaprt za komentiranje.
[img]http://maxalati.com/28294-47-large/kramp-sa-drskom-kovani.jpg[/img]