Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek POZITIVIZEM

POZITIVIZEM

Če vse in vsak stavek vzamemo dobesedno in če manjka določene “ohlapnosti” ali fleksibilnosti v dojemanju oz. razumevanju, ki je posledica resnobnosti, potem si tolmačimo vse po ravni liniji, kjer nas ogroža prav vse, tudi šale ,saj jih vzamemo sila resno, ceo smrtno resno. 🙂 Krivokljunka bi mogoče rabila kakega šaljivca, da jo malo “miselno omehča” in ji odpre smisel za humor, sarkazem, ironijo, preneseni pomen, simbolizem…. 😀 Mogoče bi bil ti pravi za to vlogo. če ti ne manjka potrpežljivosti. :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close