POZITIVIZEM
Tudi ljudje smo pozitivni, lepi in prijazni, če imamo okrog sebe takšne ljudi, sicer gre pa malo težje ali pa sploh ne gre.
Se strinjam, da prijaznost nima veze z moškostjo, tega tudi nisem nikjer napisala… pa tudi z ženskostjo ne…. to si pa ti napisal 🙂 Zopet slabo bereš.:)
Kaj Bibita rabi, hehehe … marsikaj ali pa tudi ne…. :)) machota, ki grabi za krtačo, predvidevam, da misliš tisto za ribanje poda…. tega ne rabim, ker imam parket.;) tega pe se ne sme ribat, ker je lakiran.
Pozdravljam idejo 🙂
Sem ravno včeraj razmišljala, da na MONu kronično primanjkuje neke pozitivne energije.
Moj prispevek za danes je:
We are not creatures of circumstance, we are creators of circumstance (Benjamin Disraeli)
S čim smo v lastnem življenju nezadovoljni, kakšne okoliščine nas dušijo? In predvsem kaj nameravamo narediti, da to spremenimo.
Ja, razumljivo in hvala za takšno lepo mnenje o meni :))[/quote]Daj Moški111 upoštevaj-preberi njeno celo ime in potem podaj razlago, ne bit tako površen, ker se ti lahko maščuje 😉
Melita je lepa kot Bibita.
Kar bi po moje pomenilo, da je tako baročnih oblin kot tista plastenka v kateri se nahaja sladka pijača, ki brizgne čez pokrovček še predno ga do konca odviješ, če si bil pred tem nekoliko nespreten z njo…. 🙂
Forum je zaprt za komentiranje.
[img]http://a0.twimg.com/profile_images/2503992230/cct9tffvm3t9r1hihctn.jpeg[/img]
[img]http://fatalchat.com/Gallery/50489402080e6.jpg[/img]