Obsojanje in žaljivke
Robi, deluješ po principu “nastavimo še drugo lice”?
________
Res pa mi je hecno, da nekdo ni sposoben toliko samokritike, da uvidi, kakšno atmosfera sprošča s svojim sočnim besedoslovjem. Kao, kot da ne vplivamo en na drugega. Kot da živimo v enem sterilnem okolju, povsem neodvisni drug od drugega, kjer se kot atomčki izognemo drug drugemu, čim drugače diši kot bi mi radi.
Virtuala in reala sta različni strani istega kovanca. Kdo bi si mislil 😉
On_, nekega dne boš spregledal, tako kot esmeralda in ugotovil kakšen kekec si v resnici. Prvo kot prvo, mi naj nekdo tu gor razloži, zakaj je ta tema sploh zanimiva za brat. Kot drugo pa kako si lahko sploh upaš govoriti o nekom, ki grdo piše na forumu in da kaj takšnega ne sodi sem gor, če pa tudi sam sodeluješ v tem in tako zelo rad citiraš njegove komentarje. Tudi sam si provokator, ker spodbujaš takšne debate in sodeluješ v njih. Ti neboš ignoriral takšnih postov tako kot Robi, ti se boš odzval na njih že v minutki.
Glej sploh ni važno, kaj jaz pišem na forumu, sprijazni se, da te stvari niso pomembne v tvojem življenju ( Ali pač ? ). Preveč ste čustveni, preresno jemljete ta forum. Še enkrat, zakaj je ta tema nastala ? Meni se zdi, da sem vas nekatere tako zelo prizadel s svojimi komentarji, da boste o tem razglabljali še cel mesec, ali pa celo kar par let.
Naj vas potolažim, da vse žaljivke, ki sem vam jih do zdaj prispeval niso bile slabonamerne. Jaz vam želim samo pomagat in vas poskušat usmeriti v pravo smer. Trenutno ste na napačni progi, ki vodi v svet zafustriranih babnic, ki še vedno niso prišli do bistva njihovega obstoja na tem planetu. Pa upam, da se nisem preveč…prostaško izrazil. Če pa sem se, se pa že v naprej opravičujem.
ps : Pazite zdaj, da se neboste preveč čustveno odvzali. To bi lahko ogrozilo vašo popularnost na forumu.
Ne vem, kaj si ti predstavljaš pod figurica oziroma nick. Pri meni je tako, da nick predstavlja neko osebo, ki živi svoje življenje, se hrani, hodi v službo. Na kratko, vsi tukaj smo ljudje, ki živimo na planetu Zemlja. Si ti od kod drugod? Dežela figuric morda?
Ne vem, kaj si ti predstavljaš pod figurica oziroma nick. Pri meni je tako, da nick predstavlja neko osebo, ki živi svoje življenje, se hrani, hodi v službo. Na kratko, vsi tukaj smo ljudje, ki živimo na planetu Zemlja. Si ti od kod drugod? Dežela figuric morda?[/quote]
Vemo kako resno jemlješ ta forum ja, smo že zdavnaj ugotovili. Btw, pozabil si citirat moj prejšnji post.
Forum je zaprt za komentiranje.