Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Obsojanje in žaljivke

Obsojanje in žaljivke

Mah, neda se mi več. Prav imate škoda časa. Ajjj

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Ma boli njega ku.rac za tuja mnenja. Njega “boli” samo to, da si ga s tistim zadel v živo točko in zdaj kvaka o nekem spoštovanju, prav patetično.


Še na to sem pozabil odgovorit. Glej, nisem taka pi*cka in enostavno nimam toliko prostega časa, da bi se še za take stvari sekiral. Lahko ga kontaktiraš in ga povprašaš, če sem ga karkoli spraševal o tebi. Sam od sebe mi je omenil to, pa če mi zdaj verjameš ali ne.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Ma boli njega ku.rac za tuja mnenja. Njega “boli” samo to, da si ga s tistim zadel v živo točko in zdaj kvaka o nekem spoštovanju, prav patetično.[/quote]
Ti tudi preveč kvakaš na forumu. Patetična si sama. Get a life pa bo.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Ena punca, ki redno hodi na ta forum in s katero se pogovarjam preko gmaila ( nebom omenil vzdevka ) mi je ravnokar napisala. Bom kar citiral. “ah, tam gor je vedno bolj podobno tekmovanju kdo bo koga najbolj fajn zabil. vedno manj berem tist šmorn.”

Ne se vdat, dokler ne zmagaš.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Ma boli njega ku.rac za tuja mnenja. Njega “boli” samo to, da si ga s tistim zadel v živo točko in zdaj kvaka o nekem spoštovanju, prav patetično.[/quote]
Ti tudi preveč kvakaš na forumu. Patetična si sama. Get a life pa bo.[/quote]

A ne, kako se drugače zdaj sliši? Je tudi tebe zmotlo.

No tako se počutijo tisti ki berejo tvoje izpade.

Vprašajte se raje, zakaj, če vas toliko motijo takšne debate, zakaj se potem tako zelo radi oglašate in se vključujete v njih. Se pravi kritizirate komentarje, ki ne sodijo na ta forum, a vseeno jih tako radi preberite in citirate. Dvojna morala.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Sadni – pred 12. uro si povedal, da se ti ne da več, tvoja sporočila pa še kar prihajajo, torej kdo fura “dvojnost”?

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Prav je imela.

Sem mislila, da bom kaj “pametnega” pre/brala, pa … (glej poudarjen tisk).

Vsaj od Markota sem pričakovala “več”. Pa brez zamere Marko.


Ne sekiraj se punčka, zdaj bom zaprl vse. Samo čakam, še na eno sporočilo na pvt-u.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Ne sekiraj se punčka, zdaj bom zaprl vse. Samo čakam, še na eno sporočilo na pvt-u.[/quote]

Ni sekiranja, zgolj opomin na tvojo neresnost, eno trdiš, drugo delaš, upam da nisi povsod tak 😉

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]


Ne sekiraj se punčka, zdaj bom zaprl vse. Samo čakam, še na eno sporočilo na pvt-u.[/quote]Hvala bogu…..

Kar povej tisti deklici, da ko je 3 dni ne bo na monu pa bo v v slo, potem lahko reče, da se je začela odvajat 😉

Ampak, Sadni, TI si tisti, ki tekmuješ, kdaj boš Marka in ostale bolj zabil, ki ven padaš vsakih 5 min in nisi sposoben normalne debate.

zrcalce, zrcalce …

Kar povej tisti deklici, da ko je 3 dni ne bo na monu pa bo v v slo, potem lahko reče, da se je začela odvajat 😉

Ampak, Sadni, TI si tisti, ki tekmuješ, kdaj boš Marka in ostale bolj zabil, ki ven padaš vsakih 5 min in nisi sposoben normalne debate.

zrcalce, zrcalce …[/quote]Ne, ne, neeeeeee!
Mi smo tisti, ki ga provociramo, da je on tak, mi smo grdi, mi njemu polagamo besede na tipkovnico, on samo enter pritiska…………

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]


Nobene zamere It. Tvoja pričakovanja so bila napačna. Hec no, ampak res so bila. 🙂
Ampak, saj veš, da se vsi trudimo po svojih najboljših močeh, tudi Sadni in vsi ostali. To pa še ne pomeni, da ne moremo bit še boljši. Učimo se, celo življenje.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Mene pa ne motijo takšne debate….Mogoče zato, ker v njih nisem čustveno vpleten…


Mene pa sploh ne moti, če mi kdo reče, da sem bedak ali butast….Rad imam le, če svojo trditev argumentira.
Če je ne zna, potem mi to pove s kakšnim človekom imam opravka in od kod se pojavi ideja o bedaku.


Mene tudi ne moti (ali pa me, pa ne vem) :), in prav tako pričakujem argument, če ga ni, tudi vem, s kom imam opravka. Le da pri tem vedno ne zaključim, ampak mu nastavim ogledalo. Mogoče to ni najboljši način. Meni se pa vseeno zdi, da je tako odnos bolj iskren, če nekomu pomagam pri tem, da sam spozna kako ga vidim. Včasih je pa tudi molk bolj primeren, odvisno od situacije verjetno.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Preveč pričakuješ od drugih..V bistvu pričakuješ le to, kar od sebe…Od sebe pričakuješ, da se boš poglabljal vase in iskal odgovore…Večina drugih pa nima tega namena in zato doživljajo tvoje pisanje kot posiljevanje.

Eni se nemara preveč sekirate za virtualni “ugled”. Tukaj ni nobenih ljudi, so samo figurice, ki se pogovarjajo med sabo. Ene so bolj zanimive in znajo kaj povedati, ene pa manj in več ali manj samo filozofirajo o nesmislenih stvareh.

Ampak glede na to, da je avtor teme že večkrat poudaril, da je bolj virtualni tip človeka in da tudi pecar raje po internetu, kot v živo, me sploh ne čudi ta tema.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -


Katera figurica si ti, tista od človek ne jezi se? 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Nobene zamere It. Tvoja pričakovanja so bila napačna. Hec no, ampak res so bila. 🙂
[/quote]

Saj vem, Marko. Saj nisem mislila tako dobesedno oz. ne na tak način, bolj v smislu, da imam o tebi neko predstavo, da ti bolj ustreza drugačen način pisanja, razmišljanja, delovanja…

Način takšnega komuniciranje je za mene bolj najstniško obarvan, kar pa ne ustreza predstavi, ki jo imam o tebi.

Mene pa. Mogoče zato, ker tovrstne besede ne jemljem kot besede jabolko ali hruška, ampak s pomenom, občutki… ki se pojavljajo ob tem, ko pride do tovrstnih besed.

Ne vem, koliko ljudi tovrstne besede smatra kot nič kaj takega, meni beseda bedak ali butast ne deluje ljubkovalno. Prej nasprotno.


Pa kaj..Saj ne pričakujem, da se bo vsak do mene obnašal ljubkovalno…:)
Jaz se tudi ne do vseh….


Pa kaj..Saj ne pričakujem, da se bo vsak do mene obnašal ljubkovalno…:)
Jaz se tudi ne do vseh….[/quote]Verjetno res niso to ljubkovalne besede ;), samo glede na to kako nekdo sestavlja stavke in na ketere se odziva, že lahko pričakuješ da bo kaj takega “priletelo”, čeprav upaš, da bo vseeno našel kak drug smisel v zapisu kot žalitev.
Kdo bi vedel koliko tega je prirojeno, koliko naučeno?
Sam mislim, da je večji del nezavedno priučen.


Katera figurica si ti, tista od človek ne jezi se? :)[/quote]

Ha-ha – ha-ha – dobra ;))))

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]


Mislim, da je to že vdelano v telo….Pač neka potreba po sprejemanju.
Obsojanje in žaljivke pa doživljamo kot zavrnitve. Lastni interesi potem odločajo kako se bomo odzvali…Ali z nasmehom ali pa borbeno, če čutimo, da nekdo želi poseči v naše življenje.
Priučene so le različne interpretacije nekih žaljivk in obsojanja.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close