noče dotikov…poljubov..objemov…kaj ji je???
Ko človek bere tele “nasvete” na koncu izpade, kot da je dečko tisti, ki kar naprej mulo kuha, beži pred svojo partnerico, se zapira vase, izigrava mrliča in ignorira. In seveda se mora zdaj on spremenit. Samo, dajte že enkrat povedat, v kaj naj se po vaše spremeni? A mora postati bolj njej podoben, ali kaj? Če on ni dovolj odgovoren v odnosu, potem je očitno ona tista, ki je za vzgled? Ki edina še vzdržuje familijo skupaj, da vse ne razpade, ali kako? Naj se torej od nje nauči odgovornosti in ravnanja s partnerjem? A je to poanta?
Saj to. Jaz bi na njegovem mestu raje probal odpret to temo na kakšnem drugem forumu, npr. Ljubezenski nasveti, samo se bojim, da bi tudi tam naletel na te paciente.[/quote]Sadni razen tega, da se norčuješ iz nas in iz avtorja v večini prispevkov, nisi napisal še nič uporabnega za avtorja.
Sej če ne veš, če nimaš predlogov, če ne več za kaj se gre, si lahko tudi tiho, ti ne bo nihče zameril, niti pogrešal…… 😉
Saj sem napisala!!! A naj ti še narišem? Glede na to, kako si zagnan/a, si morda kar ti avtor ali si pač tipična usr.ana ronka?
@denzel (upam da ne washinton), tvoja merica je že polna. Zamere prav bruhajo iz tebe, zaslepljen si z njenimi napakami, svojih ne vidiš. Kaj si počel te 4 leta? Kimal, bil tiho? Je to aktivnost v odnosu? Nje ni tu, da bi ji “modrovali”, torej se pač osredotočamo na tebe, na tvoj delež.
4 leta si “trpel” tak odnos, zdaj bi pa naenkrat rad spremembe. Ja ljubi bog, loti se nečesa, nehaj jo masirat, če vidiš, da je zlovoljna, vztrajaj pri pogovoru, razlagaj ji svoje občutke, povej ji, česa si želiš, kaj bi rad storil za spremembe, česa ne boš prenašal ipd., ampak se mi zdi da si tako globoko v užaljenosti, da nisi sposoben videt nikogar drugega. O otroku nisi napisal niti črke (razen tega, da obstaja), ne o tem koliko časa preživljata z njim, na kak način, ne na to, kako on doživlja vse skup. Samo bes bes, ranjenost, vpitje do neba, kako imaš dovolj in da si boš drugo našel – občutek imam, da si bil dolgo časa tiho (zavoljo ljubega miru ali nekaj), zdaj pa kričiš na vse grlo.
Pa te ona sliši?
Realnost je, da sta se nekako znašla v tej vezi, ki plove nekam….. Sedaj se lahko pustita toku in bosta slej kot prej nasedla na čeri ali pa bosta veslala, prižgala motor, napela jadra…. karkoli in se premaknila v želeno smer. Samo nekdo mora ustvarit pogoje, da se bosta potem skupaj za nekaj odločila. Ti si pa svetoval brodolom….. :/
Že v štartu naj vržeta puško v koruzo?
Sadni tako se nikoli ne dobi nobene bitke…. 😉
v tem se razlikujejo državni od verskih praznikov … na verske se ženske čutijo dolžne izpolnjevati dano zaobljubo ob poroki … na državne jim je pa več pomembno, da imajo opleto solato ☺
Saj sem napisala!!! A naj ti še narišem? Glede na to, kako si zagnan/a, si morda kar ti avtor ali si pač tipična usr.ana ronka?
@denzel (upam da ne washinton), tvoja merica je že polna. Zamere prav bruhajo iz tebe, zaslepljen si z njenimi napakami, svojih ne vidiš. Kaj si počel te 4 leta? Kimal, bil tiho? Je to aktivnost v odnosu? Nje ni tu, da bi ji “modrovali”, torej se pač osredotočamo na tebe, na tvoj delež.
4 leta si “trpel” tak odnos, zdaj bi pa naenkrat rad spremembe. Ja ljubi bog, loti se nečesa, nehaj jo masirat, če vidiš, da je zlovoljna, vztrajaj pri pogovoru, razlagaj ji svoje občutke, povej ji, česa si želiš, kaj bi rad storil za spremembe, česa ne boš prenašal ipd., ampak se mi zdi da si tako globoko v užaljenosti, da nisi sposoben videt nikogar drugega. O otroku nisi napisal niti črke (razen tega, da obstaja), ne o tem koliko časa preživljata z njim, na kak način, ne na to, kako on doživlja vse skup. Samo bes bes, ranjenost, vpitje do neba, kako imaš dovolj in da si boš drugo našel – občutek imam, da si bil dolgo časa tiho (zavoljo ljubega miru ali nekaj), zdaj pa kričiš na vse grlo.
Pa te ona sliši?[/quote]
Ja, kar nariši raje, ker iz tvojih pisnih “nasvetov” ne izluščim nič uporabnega.
Ali pa poskusiva raje tako: si imela kdaj v življenju opravka s primerkom partnerja, kot je tale ženska iz teme? Če si, potem prosim razloži, kako si se lotila zadeve in kakšen je bil rezultat. Konkretno me zanima, ne neki splošni predlogi o svetovalnicah. Problem je že, kako nezainteresiranega partnerja spravit v svetovalnico. Takega, ki se niti s tabo nikdar pogovarjat noče, “ker tak pač je.” Kako ti takega v kaj šele tako tabuiziranega kot je svetovalnica spraviš, če mu je že navaden pogovor v dvoje tabu? A si ti imela kdaj opravka s tako zavrtim človekom v življenju?
Saj sem napisala!!! A naj ti še narišem? Glede na to, kako si zagnan/a, si morda kar ti avtor ali si pač tipična usr.ana ronka?
@denzel (upam da ne washinton), tvoja merica je že polna. Zamere prav bruhajo iz tebe, zaslepljen si z njenimi napakami, svojih ne vidiš. Kaj si počel te 4 leta? Kimal, bil tiho? Je to aktivnost v odnosu? Nje ni tu, da bi ji “modrovali”, torej se pač osredotočamo na tebe, na tvoj delež.
4 leta si “trpel” tak odnos, zdaj bi pa naenkrat rad spremembe. Ja ljubi bog, loti se nečesa, nehaj jo masirat, če vidiš, da je zlovoljna, vztrajaj pri pogovoru, razlagaj ji svoje občutke, povej ji, česa si želiš, kaj bi rad storil za spremembe, česa ne boš prenašal ipd., ampak se mi zdi da si tako globoko v užaljenosti, da nisi sposoben videt nikogar drugega. O otroku nisi napisal niti črke (razen tega, da obstaja), ne o tem koliko časa preživljata z njim, na kak način, ne na to, kako on doživlja vse skup. Samo bes bes, ranjenost, vpitje do neba, kako imaš dovolj in da si boš drugo našel – občutek imam, da si bil dolgo časa tiho (zavoljo ljubega miru ali nekaj), zdaj pa kričiš na vse grlo.
Pa te ona sliši?[/quote]
Ja, kar nariši raje, ker iz tvojih pisnih “nasvetov” ne izluščim nič uporabnega.
Ali pa poskusiva raje tako: si imela kdaj v življenju opravka s primerkom partnerja, kot je tale ženska iz teme? Če si, potem prosim razloži, kako si se lotila zadeve in kakšen je bil rezultat. Konkretno me zanima, ne neki splošni predlogi o svetovalnicah.[/quote]
Čitaj, župa, čitaj. Vse je napisano. Nisem nwm3, da bi podčrtavala izseke.
@Sadni: tvoj edini nasvet v dotični temi je, da ne poslušat ženskih nasvetov. Saj razen booma in oneta mu noben drug tip ni nič napisal. Res, pljunek v lastno skledo.
Kar pljuvaj si v skledo pa papi z žličko še naprej. On_ je lih tok velik napisu kot ti, zero.[/quote]Sadni o čem ti v tej temi razpravljaš?
Nisi v vezi, menda niti nisi nikoli bil, vsaj ne v kaki daljši, nimaš otrok, partnerice….. nimaš nič takega o čemer avtor sprašuje, deliš pa neke kao nasvete…… :/
Dej nam še kej napiš kako se upravlja čezoceanske ladje ali pa pilotira aibus….. :))))
Ja, kar nariši raje, ker iz tvojih pisnih “nasvetov” ne izluščim nič uporabnega.
Ali pa poskusiva raje tako: si imela kdaj v življenju opravka s primerkom partnerja, kot je tale ženska iz teme? Če si, potem prosim razloži, kako si se lotila zadeve in kakšen je bil rezultat. Konkretno me zanima, ne neki splošni predlogi o svetovalnicah.[/quote]
Čitaj, župa, čitaj. Vse je napisano. Nisem nwm3, da bi podčrtavala izseke.
@Sadni: tvoj edini nasvet v dotični temi je, da ne poslušat ženskih nasvetov. Saj razen booma in oneta mu noben drug tip ni nič napisal. Res, pljunek v lastno skledo.[/quote]
Ja, sem čital in moram žal reči, da nimaš ravno nekega pojma o problemu, ki si se ga lotila komentirat. Izgleda se tudi vsaj približno domišljijske slike situacije, o kateri je tukaj govora, ne moreš ravno predstavljat. Raje ne razpravljaj o tem. Je pretežka tema, če nimaš dovolj osebnih izkušenj z različnimi človeškimi karakterji v življenju.
Kar pljuvaj si v skledo pa papi z žličko še naprej. On_ je lih tok velik napisu kot ti, zero.[/quote]Sadni o čem ti v tej temi razpravljaš?
Nisi v vezi, menda niti nisi nikoli bil, vsaj ne v kaki daljši, nimaš otrok, partnerice….. nimaš nič takega o čemer avtor sprašuje, deliš pa neke kao nasvete…… :/
Dej nam še kej napiš kako se upravlja čezoceanske ladje ali pa pilotira aibus….. :))))[/quote]
Am, a ti robčke prnesem ?
Čitaj, župa, čitaj. Vse je napisano. Nisem nwm3, da bi podčrtavala izseke.
@Sadni: tvoj edini nasvet v dotični temi je, da ne poslušat ženskih nasvetov. Saj razen booma in oneta mu noben drug tip ni nič napisal. Res, pljunek v lastno skledo.[/quote]
Ja, sem čital in moram žal reči, da nimaš ravno nekega pojma o problemu, ki si se ga lotila komentirat. Izgleda se tudi vsaj približno domišljijske slike situacije, o kateri je tukaj govora, ne moreš ravno predstavljat. Raje ne razpravljaj o tem. Je pretežka tema, če nimaš dovolj osebnih izkušenj z različnimi človeškimi karakterji v življenju.[/quote]Karakter te ženske ni od včeraj tak in zadeva se kuha že od začetka veze. Zakaj je tako, zakaj nekdo tega ni opazil in že takrat povlekel drugačne poteze, si lahko le domišljamo. Vseeno pa mislim, da ona ne bi mogla bit taka, če ne bi za to obstajali pogoji oz ob kom drugem do vsega tega sploh ne bi prišlo.
Za dajanje kakšnih čisto konkretnih nasvetov pa vemo bistveno premalo pa še to le eno stran/resnico. Na avtorju samem je, da razmisli o napisanem, če mu kaj koristi pri razširitvi pogleda na vso stvar in da se posledično sam domisli konkretnih rešitev za ohranitev ali končanje veze odv. koliko mu vsa stvar pomeni.
Sadni o čem ti v tej temi razpravljaš?
Nisi v vezi, menda niti nisi nikoli bil, vsaj ne v kaki daljši, nimaš otrok, partnerice….. nimaš nič takega o čemer avtor sprašuje, deliš pa neke kao nasvete…… :/
Dej nam še kej napiš kako se upravlja čezoceanske ladje ali pa pilotira aibus….. :))))[/quote]
Am, a ti robčke prnesem ?[/quote]Dvomim, da ti jih ob tvojih šmrkcih ostaja kaj viška, da bi jih lahko še drugim nosil…. 😉 :))))
Verjamem, da se trudiš. Gonilo tvojega truda pa je, da nisi vreden pozornosti. Zato si preveč fokusiran na svoje želje in na to, kako ne dobiš tistega, kar bi si po logiki moral zaslužiti. V smislu, da se ti dovolj trudiš in narediš vse, kar lahko, od nje pa ni odziva, kot ga pričakuješ.
To je tisto, zaradi česar jo imaš rad. Ker ti odseva tvojo resnico in s tem daje upanje, da se bo enkrat pa le spremenila in ti dala vse to, po čemer že leta in leta hrepeniš ter ti zapolnila tvojo notranjo praznino.
Zato počni nekaj samo zato, ker to rad počneš, ne pa zato, da bi si prislužil neko nagrado oziroma seks, kot sam praviš.
Saj se ona zaradi tega počuti še manj vredna. Kot da jo želiš podkupiti. Ti meniš, da jo imaš rad, ona pa tega ne čuti, ker si sam sebi preveč pomemben.
Tako, pa si dobil nasvet, sam sebi si preveč pomemben. Hahahaha
Ko bi pa ženska odprla podobno temo, bi ti pa napisali, kako je njen tip neodgovoren, ne zrel, zakaj izgublja čas s takim, ko bi si lahko dobila boljšega itd. Skratka vedno je ženska tista, ki je žrtev 😉
Verjamem, da se trudiš. Gonilo tvojega truda pa je, da nisi vreden pozornosti. Zato si preveč fokusiran na svoje želje in na to, kako ne dobiš tistega, kar bi si po logiki moral zaslužiti. V smislu, da se ti dovolj trudiš in narediš vse, kar lahko, od nje pa ni odziva, kot ga pričakuješ.
To je tisto, zaradi česar jo imaš rad. Ker ti odseva tvojo resnico in s tem daje upanje, da se bo enkrat pa le spremenila in ti dala vse to, po čemer že leta in leta hrepeniš ter ti zapolnila tvojo notranjo praznino.
Zato počni nekaj samo zato, ker to rad počneš, ne pa zato, da bi si prislužil neko nagrado oziroma seks, kot sam praviš.
Saj se ona zaradi tega počuti še manj vredna. Kot da jo želiš podkupiti. Ti meniš, da jo imaš rad, ona pa tega ne čuti, ker si sam sebi preveč pomemben.[/quote]
Po logiki? Logika (mu) narekuje točno to, kar dela, da naredi “to in to” in bo seks, da ji kupi “to in to” in bo seks, da ji skuha in bo seks… Nima pa pojma o njenih čustvih, sploh daje vtis, da ga niti ne zanima kaj o njenih čustvih, da je premalo pozoren na njene čustvene odzive, da ga niti ne briga kaj preveč, da se nikoli v teh letih skupnega življenja že na začetku nista usedla za mizo in se pogovorila, zakaj tako čuti, kaj mu zameri.
Verjamem, da se trudiš. Gonilo tvojega truda pa je, da nisi vreden pozornosti. Zato si preveč fokusiran na svoje želje in na to, kako ne dobiš tistega, kar bi si po logiki moral zaslužiti. V smislu, da se ti dovolj trudiš in narediš vse, kar lahko, od nje pa ni odziva, kot ga pričakuješ.
To je tisto, zaradi česar jo imaš rad. Ker ti odseva tvojo resnico in s tem daje upanje, da se bo enkrat pa le spremenila in ti dala vse to, po čemer že leta in leta hrepeniš ter ti zapolnila tvojo notranjo praznino.
Zato počni nekaj samo zato, ker to rad počneš, ne pa zato, da bi si prislužil neko nagrado oziroma seks, kot sam praviš.
Saj se ona zaradi tega počuti še manj vredna. Kot da jo želiš podkupiti. Ti meniš, da jo imaš rad, ona pa tega ne čuti, ker si sam sebi preveč pomemben.[/quote]
Po logiki? Logika (mu) narekuje točno to, kar dela, da naredi “to in to” in bo seks, da ji kupi “to in to” in bo seks, da ji skuha in bo seks… Nima pa pojma o njenih čustvih, sploh daje vtis, da ga niti ne zanima kaj o njenih čustvih, da je premalo pozoren na njene čustvene odzive, da ga niti ne briga kaj preveč, da se nikoli v teh letih skupnega življenja že na začetku nista usedla za mizo in se pogovorila, zakaj tako čuti, kaj mu zameri.[/quote]
he, he, saj je res tole čudno. Ob podobnih moških jamranjih (in tudi v tej temi je bilo najprej tako) so prva vprašanja, če on kdaj skuha, pospravi, poskrbi za otroke …, ker če bo vse to, bo tudi ona bolj pripravljena na seks. No, zdaj imamo pa primer, ko vse te teorije in pravila postavlja na glavo :-)))
Denzi, brez velikega mlatenja prazne slame – situacija je sledeča: tebe tvoja dojema kot prijatelja, s katerim lahko deli stanovanje, hladilnik in celo pašteto, ne pa kot moškega, s katerim bi si želela seksati. Nekateri lahko tako živijo v partnerski zvezi do konca svojih dni in imajo s temi prijatelji celo otroke. Kakšno mučenje mora biti življenje s človekom, ki te spolno ne privlači, raje ne pomislim. Vem pa, da če bi mene z jezikom zadovoljeval “prijatelj” bi me tudi bolelo.
Forum je zaprt za komentiranje.