Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Ne znam kuhat

Ne znam kuhat

A je to fenomen moškega ujetega v ženskem telesu :))

Ronka, sem dopisal, da obstajajo izjeme.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Marko, ti pa podcenjuješ ženske. NIsem še slišala, da bi katera ženska klicala serviserja, ko je žarnica pregorela. Pa poznam kar nekaj žensk, ki živijo same. Jaz bi rekla, da je ženska, ki ne zamenja sama, izjema.
Ne predstavljam si niti poročene ženske, ki ji crkne žarnica, da tipa po temi vse do takrat, ko pride njen mož domov in se je usmili in ji zamenja tisto sijalko :).
Slaba mera za moškost, če pomeni menjava žarnice znak moškosti :).

Ronka, pa kaj je s teboj? Ti se pogovarjaš sama s sabo?! Saj si ti omenjala serviserja, ne jaz. Seveda je menjava žarnice slaba mera za moškost, to se pa strinjam.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Iz spodaj napisanega sklepam, da smatraš, da ženskam tega ni treba nikoli početi. Torej kaj naredi? Pokliče serviserja ali pa soseda ali koga?

[/quote]

če je treba kaj poservisirat, tudi crknjena žarnica pride prav kot izgovor.

Napisal sem, da če bi ženska morala sama žarnico zamenjat, bi tudi jo. A tebi je treba vsak stavek posebej ven izpisat, da vidiš bistvo? Kako lahko iz trega razumeš to, kar si razumela? Ti pač vzameš tisto, kar tebi ustreza, ne tisto, kar je napisano, zato, da se lahko upiraš. Uporništvo je tvoje poslanstvo trenutno.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

ha, ha, sem bom naslednjič naredila neumno in nemočno ter poklicala čednega soseda na pomoč za zamenjavo žarnice.

Marko, sam si napisal, da so izjeme. Torej si s tem potrdil, da se najde tu in tam kaka izjema, ki zna zamenjat žarnico.
Jaz ti pa pravim, da so izjeme tiste, ki ne znajo.

Saj se ne gre za to, če znajo ali ne. Normalno, da znajo, saj to se da razbrati iz mojega stvaka, ki sem ga že 2x napisal. Gre se za to, da po moji oceni pač tega ne počnejo, ker to navadno naredi moški. To še ne pomeni, da ne znajo. Govorim za tiste, ki živijo v zvezi, jasno. Malo preveč ogroženo se počutiš.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Marko, aha, zdaj si pa dodal, da samo tiste, ki živijo v vezi.
No pa ti tudi za take povem, da brez problema zamenjajo žarnico, ne čakajo na moža, da pride in to uredi. Ogroženo? Prav nič. Samo hecno mi je kaj eni smatrate za možatost :).

Jaz tega ne smatram za možatost, ampak whatever.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Oprosti, sem narobe napisala: moško 🙂 se počuti si napisal :).

Če bi ženska morala sama žarnico zamenjat, bi to tud nardila no. Ne se hecat s takimi teorijami. Malo preveč poniževalno in vase zagledano je tole posploševanje. To delo pač moški že v svoji naravi raje opravi sam, da se počuti bolj “moško”, zato ženskam tega nikoli ni treba. Podobno je z nekaterimi ženskimi opravili in moškimi izkušnjami na tistem področju. Sicer pa se nekatere ženske še niso povsem osamosvojile, iznenačile z moškimi, to obdobje šele nastopa. Na vseh področjih pa so izjeme. Za vsakega se najde primerna ali za vsako se najde primeren. Smo si dovolj različni.

Ja to sem napisal. Ampak jaz se zaradi tefa osebno ne počutim bolj moško. Nekateri pa se.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

ja, to je razlika med kmečkmi fanti in mestnimi fanti: kmečki se sigurno ne počutijo bolj moški, če zamenjajo žarnico :). Zato so pa meni bolj všeč kmečki pjebi.

Dokler ne znaš, se lahko še vedno naučiš.

Mogoče zato, ker ti mora tvoja prej luster dol odšraufat :-)))))))

O se pravi za vas jo tole poniževalna teorija posploševanja 🙂

No lahko se preizkusite, me bo zelo veselilo, če mi boste dokazali, da se motim 🙂

Evo vzamimo žarnico v kuhinji, vsaki dan jo gledate, ko vam sveti v bučo 🙂
No povejte tip, fasunga, vati, svetilnost, barva svetlobe za žarnico, ki jo imate v kuhinji?
To ni nikakršna znanost, samo splošna razgledanost pa da vas vidim teoretike, pa brez googlanja in brez odvijanja žarnic 🙂

99.999999999999% vprašanih ne zna odgovorit na to vprašanje. Do sedaj še nobena ženska ni znala odgovorit na to vprašanje in potem jaz posplošujem. Pa ne pozabit govorimo o izdelku, ki je že v uporabi več kot sto let in ga večina folka uporablja VSAKI DAN.

Single33, večinoma zdaj uporabljamo sijalke :), recimo E27 in E14. Časi 100W žarnic so mimo, jih ne prodajajo več.
Če vem ali mora biti E27 ali E14 je pa že kar dovolj, če se ne motim je pa sijalka 20W. Do sedaj sem še vedno pravo kupila :). Pogledam in vidim, da je taka kot jo rabim.

Spet bluziš! Daj raje vprašaj če vsaka pozna svojo igračko po tehničnih lastnostih… Zagotovo ne. Sem pa prepričana, da jo zna vsaka s pridom uporabljati. Torej tu teorija ne igra nobene vloge. 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

No, tudi večina fantov tega ne ve iz glave.

Sploh ker imajo sijalke večletno življenjsko dobo, človek tega podatka ob vsem drugem pomembnem, kar ima za postorit, nekako ne nosi čisto v “prime” področju možganov (čisto slučajno vem, da imam večino žarnic E14 10 wattov).
No, zdaj pa ti iz glave zdrdraj, kaj vse moraš nakupiti za v hladilnik in shrambo. Ne goljufaj in ne kukaj v hladilnik in omare. Pa je to za tvoje preživetje verjetno bolj bistveno kot ena pregorela žarnica.

(Čisto slučajno tudi vem, katere žarnice uporabljam za avtožaromete, celo viskoznost olja. Pa dimenzije gum in podobno. Pač moram vedet.)

V takemle lustru bodo garantirano menjale žarnice samo ženske::

[img]http://www.aaanything.net/wp-content/gallery/what-the-f/penis_with_diamonds_lamp.jpg[/img]

ferbčna, sijalke smo zgleda vzele le ženske :). In po izkušnjah sodeč vedno pravo kupim, čeprav ne vsem vseh teh tehničnih detajlov. Meni je važno, da domov prinesem ta pravo, ne da vem vse njene tehnihčne lastnosti. Isto velja za gume, avtožarnice, olje.

Joj, ha ha ha. Kera ideja.

Single, zakaj bi pa te podatke moral vedet na pamet? Lepo te prosim. Če mi žarnica crkne, jo vzamem dol in imam vse te podatke napisane na njej. Ne vse, večino pa. Ampak dovolj, da kupim enako žarnico. Ne vem, zakaj bi moral poznat svetilnost v nekih številkah, če sem zadovoljen s svetlobo, ki mi jo daje. Hočem rečt, da so ti podatki za moje življenje res nepomembni in zaradi njih se ne bi počutil nič bolj modrega. Mogoče ti se in s tem ni nič narobe z mojega vidika. Ni pa to neko merilo, koliko ljudi zna žarnico zamenjat.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close