Ne znam kuhat
Koliko kaj znate kuhat tisti oz. tiste, ki še niste v vezi?
Jaz živim še doma pri mami, dajem za hrano denar, vendar kuham pa ne. Zajtrk in večerjo ter malice si seveda sama naredim. Kosilo pa mama kuha. Sploh pa tako meni kot sestri prav paše, ko prideva pozno iz službe imeti toplo kosilo. Dobro, če mame ni doma, tudi včasih dva, tri tedne, potem že skuham tudi kosilo, ampak to bolj tako osnovne zadeve.
Je pa stvar zdaj nerodna: novega fanta imam in ne bi mu rada priznala kako sem nesposobna kuharica. Ne upam si mu povedat, da sem glede tega totalno smotana. Zdaj doma ni problema: vzamem kuharsko knjigo in po njej kaj ustvarim. Samo nekje drugje pa je to težje, se razkrije nesposobnost.
Znate vse ženske kuhat?
Jaz znam, in razlog, da sem se naučila, ni bil tako romantičen kot v tvojem primeru. Po kuharski knjigi sem malokdaj gledam kar se tiče kuhanja, kar se tiče pečenja pa, pač s tem raje več eksperimentiram. Sicer pa preko interneta oziroma preizkušeni recepti babic, in tete. Pa seveda moj oče. On tudi zna kuhat. Je pač netipični moški, menda.
Kuhati je umetnost, pa ne samo to… Mogoče ti bo všeč. Meni najprej sploh ni bilo.
Ah ženska pa res lahko zakamuflira to, da ne zna kuhat. Še hujše grehe znamo.
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Zdaj ne vem, če je to provokacija, namreč, po kleti, garaži ti ni treba posprvljati vsak dan. Kuhati in po kuhinji pospravljati pa je treba vsak dan. Isto je treba vsak dan skrbeti za otroke, če jih imata. V službo tudi menda hodita oba vsak dan. No v tem je problem. Če njej ne bi blo treba, je fair, da tudi ti ne kuhaš & stuff.
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Skuhaj ji dobro kosilo, potem pa preživiš nepozabno noč v postelji. :)[/quote]
Njej ali zase (za oba)? Nekaterim pač ni po tistem, ko se full najejo, nekaterim je, ko se full najejo vsega mogočega, celo slabo. In končno, nekateri se celo full najejo, ker česa drugega itak ne počnejo.
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Skuhaj ji dobro kosilo, potem pa preživiš nepozabno noč v postelji. :)[/quote]
Njej ali zase (za oba)? Nekaterim pač ni po tistem, ko se full najejo, nekaterim je, ko se full najejo vsega mogočega, celo slabo. In končno, nekateri se celo full najejo, ker česa drugega itak ne počnejo.[/quote]
Saj se ne rabiš tako najesti, da gor počiš po šivih! 😀 Sicer pa po kosilu pride še večerja.
Netipični moški, ki zna kuhat sem tudi jaz, le da se to zdi le tebi netipično!![/quote]
Vaška deklina, ne ji zamerit, nekdo pa bi je bil vesel, da bi mu dobro kuhala, likala, prala…. :))))[/quote]Hja, je pač evidentno, da ti ena takšna manjka, ampak te moram razočarati, v zvezi z mano nimaš možnosti, pa četudi znaš popraviti pralni stroj boljše od Robija 🙂 🙂
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] A netipičen si? A to zato, ker znaš in moraš kuhati doma:) :)[/quote]
Recimo…Če upoštevam tvojo definicijo netipičnega moškega…:)
Drugače pa veš, kako je z nami, ki ne jemo tipične, mesne hrane…Če sem hotel jesti kaj konkretnega, sem se moral sam pozanimati glede receptov in najti ideje….Od drugih pač ne morem pričakovati, da bodo poznali še druge vrste hrane, ki večini ljudi ni poznana.
Takšne ženske, ki bi bila vege in ki bi me marala (in jaz njo), pa mi ni uspelo najti…:)
Vaška deklina, ne ji zamerit, nekdo pa bi je bil vesel, da bi mu dobro kuhala, likala, prala…. :))))[/quote]Hja, je pač evidentno, da ti ena takšna manjka, ampak te moram razočarati, v zvezi z mano nimaš možnosti, pa četudi znaš popraviti pralni stroj boljše od Robija 🙂 :)[/quote]
Ne, jaz sem bolj software tip in ne hardware kot Robi. Znam popraviti Windows, če se ti zruši? To nič ne šteje? 🙂
Matjažko..Pralni stroj je bolj pomemben….Katera ženska pa bo ti prala na roke…:)))
Jaz tudi znam popraviti Winse…Najraje pa ponavadi izberem “format”…:)[/quote]
Jaz sem že programiral za Katenjko v PHP-ju!!! :D, pa tudi v JavaScript sem tekmoval proti njej, dokler me ni ugnala s Photoshopom (še sedaj ne vem, zakaj se gre)! 😀 😀
Ja nisem pač vedela, kako bi razložila nekomu, ki ima toliko intuicije… pa ne zna risati…?
A to velikokrat? Kaj maš to neki spyware gor ali kaj… Kaj pa gledaš “tiste” strani…
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Forum je zaprt za komentiranje.