Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Ne znam kuhat

Ne znam kuhat

Hm, to verjetno zato, ker tvoja ne zna kuhat, pa jo ti še vedno učiš. No saj, pač več eksperimentirata, ali pač…[/quote]
Saj veš, da brez eksperimenta ni možno dokazati neke trditve..:)

Tebe ne bi rabil učiti…..Eksperimentirala pa bi vseeno lahko..Mogoče odkrijeva kaj novega…:)

Hm, to verjetno zato, ker tvoja ne zna kuhat, pa jo ti še vedno učiš. No saj, pač več eksperimentirata, ali pač…[/quote]
Saj veš, da brez eksperimenta ni možno dokazati neke trditve..:)

Tebe ne bi rabil učiti…..Eksperimentirala pa bi vseeno lahko..Mogoče odkrijeva kaj novega…:)[/quote]Robi, sv. Peter za onimi vrati te bo po prstih, kaj pišeš…

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]


Saj veš, da brez eksperimenta ni možno dokazati neke trditve..:)

Tebe ne bi rabil učiti…..Eksperimentirala pa bi vseeno lahko..Mogoče odkrijeva kaj novega…:)[/quote]Robi, sv. Peter za onimi vrati te bo po prstih, kaj pišeš…[/quote]
Saj tam gor..Če pridem kdaj tam gor za ona vrata, bom brez telesa in ne bom čutil bolečine…:)

Pa to je bil samo primer..Nisem mislil resno…

Kaj ima pa feminizem s tem, da ne znam kuhat?
Robi, nič ne jamram, jaz sem samo povprašala kako kaj ženske na MONu znajo oz. ne znajo kuhat. Če se prav spomnim je le Katenjka odgovorila na vprašanje.
Drugače pa je stvar taka: ko sem v službi, pridem pozno domov, če doma ni kosila, grem že med službo na toplo malico.
Med vikendi me tudi ponavadi ni doma.
Med dopusti pa sama skrbim za svoja kosila.

Tole vprašanje sem pa spregledala.)

No, jaz znam, in to kuhat in pečt.:) Mi je bilo kuhanje že od nekdaj všeč, tako da sem to obvladala že v osnovni šoli.:)

p.s.
Za razliko od mene pa moja sestra ne zna, niti jo kuharija ne veseli. Je pa najdla moža, ki to obvlada, in ga celo veseli, tako da nimata okrog tega nobenega problema.:)

Takega bi pa tudi jaz rabila, Bibita :). Jaz namreč tudi sploh ne maram kuhat. Recimo zelo rada vrtnarim, delam z rožami, zelenjavo. Kuhanje pa je zame španska vas. Če že kaj kuham je kaj takega, da je čimprej končano in čim manj packanja.

Ni dvoma, da si obvladala (moške). 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ni dvoma, da si obvladala (moške). :D[/quote]

Na tem področju pa se ne morem pohvaliti; je (bilo) ravno obratno 🙂

Ni dvoma, da si obvladala (moške). :D[/quote]

Na tem področju pa se ne morem pohvaliti; je (bilo) ravno obratno :)[/quote]Ne sekiraj se, njemu je to področje (ženske) še vedno neznano. Ne_more_gledati_v_oči.press

Pa zanimiva nezmožnost pisanja v okviru topica. Če se piše o hrani, začne pisati o xxx; če se piše o xxx, začne pisati o hrani.

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Mah, včasih se prav sprašujem, kaj se danes ženska sploh še dela… hoče enakopravnost, enakopravno delitev dela, kljub enakopravnosti hoče da moški poštima vse moška dela (skrbi za avto, poskrbi če kaj v hiši crkne, preštiha vrt), hoče da je moški kavalir, ženska pa niti skuha več ne. Pa nimam nič proti temu da naredim vse moške stvari, vključno s kavalirstvom, ampak da se potem še z mano pogaja da bova pol/pol kuhala, to me pa kr mal mine. Tudi nam kdaj paše da punce kdaj kaj naredite za nas, recimo skuhate. Kam smo prišli…

Vem za “anekdoto”, ko je en moj znanec, doma s kmetije (skratka delaven dečko), imel punco. Ko jo je prosil naj mu naredi prežganko, mu je ta rekla da ne zna 🙂 In jo je lepo poslal skozi vrata 🙂 In čisto prav mu dam 🙂 Danes bi bile ženske samo še fine.

kaj ženska sploh še dela, spregledal si, da jaz sama preštiham vrt.

Na tem področju pa se ne morem pohvaliti; je (bilo) ravno obratno :)[/quote]Ne sekiraj se, njemu je to področje (ženske) še vedno neznano. Ne_more_gledati_v_oči.press

Pa zanimiva nezmožnost pisanja v okviru topica. Če se piše o hrani, začne pisati o xxx; če se piše o xxx, začne pisati o hrani.[/quote]

To je povezano, saj ne obstaja zaman pregovor, da ljubezen gre skozi želodec.
Ti bi mi lahko razložila “področje ženske”, jaz pa tebi, kako se skuhajo vampi. :))))
Bibitka pa bi mi lahko pokazala, kako s smetano naciramo čokoladno tortico. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Zdaj ne vem, če je to provokacija, namreč, po kleti, garaži ti ni treba posprvljati vsak dan. Kuhati in po kuhinji pospravljati pa je treba vsak dan. Isto je treba vsak dan skrbeti za otroke, če jih imata. V službo tudi menda hodita oba vsak dan. No v tem je problem. Če njej ne bi blo treba, je fair, da tudi ti ne kuhaš & stuff.[/quote]

Ni res. Če si dost smotan, lahko tud garažo vsak dan pospravljaš. Samo pol morš bit res že “satelit”. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Zdaj ne vem, če je to provokacija, namreč, po kleti, garaži ti ni treba posprvljati vsak dan. Kuhati in po kuhinji pospravljati pa je treba vsak dan. Isto je treba vsak dan skrbeti za otroke, če jih imata. V službo tudi menda hodita oba vsak dan. No v tem je problem. Če njej ne bi blo treba, je fair, da tudi ti ne kuhaš & stuff.[/quote]

Ni res. Če si dost smotan, lahko tud garažo vsak dan pospravljaš. Samo pol morš bit res že “satelit”. ;)[/quote]
Pravijo, da se delo vedno najde…Če ga vidiš…:)

@neznam: ni letelo nate, govoril sem na splošno.

Drugače pa… že v kameni dobi so poznali naravno delitev dela, danes ste pa ženske vse zdrmale.

Ženske gremo s časom naprej, …..nekateri pa še kar v kameni dobi 🙂

Saj jaz bi ti še kaj drugega pokazala, sam kaj, ko se me bojiš 🙂

Če ga ni, pa delaš na tem, da se naredi (najde) pa tudi, če nimaš garaže jo pospravljaš vsak dan.:)

Ja, jasno je bilo: moški je šel na lov, ulovil žival in prinesel domov meso.
Torej, kako pogosto greš ti na lov?
Ali pa mogoče žena prinese domov meso za denar, ki ga je zaslužila v službi ? Ja, nič, boš moral kaj na lov, da boš preskrbel žensko, da bo imela kaj kuhat.

Ženske gremo s časom naprej, …..nekateri pa še kar v kameni dobi :)[/quote]
Kako pa to zgleda, da greste ženske s časom naprej ?
Se usmerjate v tehnične discipline ? 🙂

Pa si poišči presnojedca…:))))

v prvem postu si napisala, da ne kuhaš in da nočeš tega priznati fantu….
Je pa to relativno, saj je odvisno od samih pričakovanj moškega. Nekateri pričakujejo, da jim bo ženska stregla in delala neke specialitete…Drugim pa je bolj ali manj vseeno….
Saj ni nič takega skuhati krompir, pa makarone, pa riž….
V tvojem primeru se pozanimaj kakšne so razmere pri njem doma in kakšno vlogo igra njegova mama…Ker bo takšno vlogo pričakoval tudi od tebe.

Feminizem pa vpliva na to, da ženske več nimajo tiste tipične ženske vloge, ampak meje med nami postajajo vedno ožje.
Ženske prevzemajo moške vloge….Moški pa ne prevzemajo ženskih…Pa je problem glede opravil in deljenja samih opravil….

Saj jaz bi ti še kaj drugega pokazala, sam kaj, ko se me bojiš :)[/quote]
Lepo prosim, pokaži mu, da si bo zapomnil za vse življenje. Ker prav veliko takih priložnosti itak ne bo imel, saj niti ve ne, o čem piše.

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Saj jaz bi ti še kaj drugega pokazala, sam kaj, ko se me bojiš :)[/quote]
Lepo prosim, pokaži mu, da si bo zapomnil za vse življenje. Ker prav veliko takih priložnosti itak ne bo imel, saj niti ve ne, o čem piše.[/quote]

Katenjka, se mi zdi, da ti znaš samo vraga pokazati moškim:))

Bibitka, kdaj boš mi torej pokazala svojo zbirko znamk?

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Saj jaz bi ti še kaj drugega pokazala, sam kaj, ko se me bojiš :)[/quote]
Lepo prosim, pokaži mu, da si bo zapomnil za vse življenje. Ker prav veliko takih priložnosti itak ne bo imel, saj niti ve ne, o čem piše.[/quote]

Katenjka, saj bi mu 🙂 sam matjazek je previden in ve s kom ni dobro češenj zobati. Je že enkrat napisal, da se me boji. 🙂

Zdaj vidim, da so mu znamke zanimive, samo teh pa nimam…. mogoče bi ga prtički zanimali, potem bi se potrudila jih poiskati. 🙂

Kar brez skrbi.

To da besne razočarane gospodinje tipa Bibita_Melita in večni beta fukfehtarji, ki slišijo na ime matjazko, pljuvajo po meni je DOKAZ mojih trditev.

Mislim, isto kot sem prej napisala…Kakšen dokaz? Da zaradi svojih manjvrednostno večvrednostnih kompleksov nisi sposoben razumeti drugih…To si mislil?

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close