Moski 111
Mogoče pa ti vidiš meglo, kjer je ni? :)[/quote]
Joj Marko, prosim ne pametovat o tem, ko jaz z On_etom debatiram od kje sva. Dej noooo. :)))
Mogoče pa ti vidiš meglo, kjer je ni? :)[/quote]
Joj Marko, prosim ne pametovat o tem, ko jaz z On_etom debatiram od kje sva. Dej noooo. :)))[/quote]Marko je samo hotel dat malo vetra, da bi se megla rzkadila, da bi jaz lažje brcnil… nekam.
Eh kaj ne bi raje božali, če se je že megla razkadila?
Japkica kje sva že ostla?
Aha tvoje oči, pogled oz gledanje, s čim že?
No povej sedaj, Marko ti pa sveti 😉
Mogoče pa ti vidiš meglo, kjer je ni? :)[/quote]
Joj Marko, prosim ne pametovat o tem, ko jaz z On_etom debatiram od kje sva. Dej noooo. :)))[/quote]
Saj sem samo šel mimo in slučajno ujel vajin pogovor. On mi je pomežiknil in sem pristopil. Verjetno že ni bilo brez razloga. 😉
Joj Marko, prosim ne pametovat o tem, ko jaz z On_etom debatiram od kje sva. Dej noooo. :)))[/quote]
Saj sem samo šel mimo in slučajno ujel vajin pogovor. On mi je pomežiknil in sem pristopil. Verjetno že ni bilo brez razloga. ;)[/quote]
Ja, verjetno potrebuje moški back up. :)))
Forum je zaprt za komentiranje.