Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Misterija

Misterija

Ja no torej na edinem oglasu za resno zvezo si tudi popušila?

kaj pa je tam krivo a je tip tudi 24 in 17 letnik?

A je on kriv da si ti preslaba za njega?[/quote]

Saj vemo, da ti pismenost dela težave. Ampak naj ti še enkrat razložim. Lepo počasi, da bi še otrok razumel. Upam, da bo šlo.
Spider je odprl temo o kupu moških, ki menda tu gor iščejo ženske. Ti moški naj bi bili za resno vezo, želeli otroke, imeli službo, …. to je tema. Razumeš do sem?
Ampak preko teme preko kup postov se je izkazalo, da takih oglasov ni. Torej, če tudi ti trdiš, da taki oglasi so, potem dokaži. Tudi tisti star oglas, ki ga je prilepil Spider, ni oglas moškega, ki bi iskal resno vezo. To se opazi z letala. Torej dokaži enkrat, da si pismen, da razumeš kaj. Ne da bluziš sto na uro o stvareh, ki sploh niso tema te debate.
Bo šlo mamkič?


To je vse res, vendar ni tako preprosto. Za slab odnos sta VEDNO odgovorna oba in nepošteno pa tudi nerealno bi bilo napisati, da so za to vedno krive ženske. Moški, ki tako razmišlja, ima gotovo pri sebi še marsikaj za popucat, pa razčistit. Tudi s svojimi pričakovanji. Vsak zase namreč misli, da ima neka realna pričakovanja, realnost in izkušnje pa pokažejo, kolk so ta pričakovanja res uresničljiva.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Moje “teorija” je naslednja. Vecina tukaj prisotnih samskih zensk je (pre)slabih za to kar si zelijo. Zavedajo se, da pri moskem, ki bi ga one imele, izvisijo. Najbrz iz lastnih izkusenj. Zato bodo celo pri vsakem potencijalno primernem z najmajsimi kriteriji raje iskale napake, ga poskusale osmesiti, ipd, kot tvegati razocaranje po srecanju. Ponudile se bodo, ko da oglas idealni brez kriterijev. Ob svetem nikoli. lol[/quote]

Samo, če verjamemu Spiderju, je tu gor polno oglasov samskih moških, takih super moških. Ni pa oglasov samskih žensk. Kaj to pomeni? Če verjamemo Spiderju, samo moški iščejo tu gor, ženske pa ne.

Zeh, ronka. Oglasov je bilo kolk češ, tud ženskih, mišljeno po celem monu, ne samo na tem čveku.

Ne bom pa podpiral tvoje lenobe in ti jih iskal, to pa sigurno ne.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Zato, bemumater, ker so moški, ki so boljši od tega, oddani, ali pa hočejo biti samski, ali pa iščejo kaj boljšega, kot si ti.

Je to tako težko razumeti, 500-ič?[/quote]

Ha, ha, prav si povedal. Opisala sem Matkiča in se več kot strinjam, da so boljši od njega oddani.

Ampak Matkic, moraš priznati, da je to sreča zate, ker nekoč bo nekje ena obupanka, ki te bo povohala:). Do takrat lahko sanjaš.[/quote]

A misliš? Po mojem so pa nune in lezbijke in stare gospodične nastale ravno zaradi takih kot je on :).

[/quote]
Res je tako. Prehitro si ustvarjamo neke predstave o nekom. Nekdo ima lahko samo neko podobno lastnost, kot jo je imel nek bivši s katerim imamo slabo izkušnjo in ta že pade med neprimerne kandidate. Lahko ima na primer samo podoben humor, dovolj je že kaka malenkost, da nas nezavedno spomni na neko slabo izkušnjo (dobimo negativen občutek) in se že umaknemo, odmaknemo, drugače obnašamo. Potrebno je res dobro opazovati sebe in tudi druge, preden začnemo sodit na podlagi nekih banalnosti, ki pa mogoče tudi niso.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Katere preostre kriterije?

To da išče damo? Hm… Ali misliš da je imel v mislih neke karakteristike videza, ki se kao dotikajo oznake “dama” ? Kaj pa če ne misli na to… Kaj pa če je imel v mislih neke značajske lastnosti, v smislu, da “dama” ne meče krožnike v svojega moža, ko je jezna, recimo, ipd..

Mislim, veš kaj resnično na vse skupaj mislim, mislim, da ljudje vse prehitro nekoga označimo. Da je tak in tak. Zakaj si ne bi dali možnosti? Nenazadnje, zakaj nebi prvo iskali prijetnega znanca, pa prijatelja, dobrega prijatelja… od imeti rad prijatelja, pravega, dobrega prijatelja, pa do imeti rad partnerja, pa je lahko zelo majhen korak…[/quote]

Nisem komentirala za kater kriterij gre. Napisala sem samo, da odpadem :). Zakaj je pa tebe ravno dama zmotila :)?

Popravljam citiranje…

Res je tako. Prehitro si ustvarjamo neke predstave o nekom. Nekdo ima lahko samo neko podobno lastnost, kot jo je imel nek bivši s katerim imamo slabo izkušnjo in ta že pade med neprimerne kandidate. Lahko ima na primer samo podoben humor, dovolj je že kaka malenkost, da nas nezavedno spomni na neko slabo izkušnjo (dobimo negativen občutek) in se že umaknemo, odmaknemo, drugače obnašamo. Potrebno je res dobro opazovati sebe in tudi druge, preden začnemo sodit na podlagi nekih banalnosti, ki pa mogoče tudi niso.[/quote]

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Jaj, Pajkec, očitno tvoja tema pade na celi črti. Nakladaš o stvareh, ki niso resnične.
Ko te človek vpraša po dokazih pa je len.
Uf, zdaj si razširli na cel mon, torej visiš na vseh forumih? Vseeno pa ne moreš predložiti dokaza.
A tebe je tudi ronka skenslala :)?

Joj, a si že našel kondom za svojega pitona? Ne iščeš več tu gor?


To je vse res, vendar ni tako preprosto. Za slab odnos sta VEDNO odgovorna oba in nepošteno pa tudi nerealno bi bilo napisati, da so za to vedno krive ženske. Moški, ki tako razmišlja, ima gotovo pri sebi še marsikaj za popucat, pa razčistit. Tudi s svojimi pričakovanji. Vsak zase namreč misli, da ima neka realna pričakovanja, realnost in izkušnje pa pokažejo, kolk so ta pričakovanja res uresničljiva.[/quote]

Marko, ti pa recimo Robi pa še kdo, govorite iz izkušenj. Očitno imata dobre izkušnje z ženskami, zato sta pozitivno usmerjena. Nekateri drugi moški pa so očitno imeli same slabe izkušnje pa so zato tako zagrenjeni.
Saj se ve kako pravijo: okrog dobrega moškega se sučejo dobre ženske. Zdaj pa, če ima nekdo same slabe izkušnje z ženskami je pa stvar jasna. Seveda velja tudi obratno.

Pred leti sem na MON napisala nekaj o tem, da iščem moškega in prosila za nasvete, ampak tema ni bila mišljena kot oglas, ampak za debato kako iskati. Vseeno sem na ZS dobila kupe ponudb. Tako, da ja, če so tu gor neki oglasi moških, ki so ok, potem verjamem, da so dobili številne ponudbe na ZS.
Seveda pa se ženske ne bodo tu gor javile in napisale komu vse pišejo. Pač napišejo na ZS.
Pisec oglasa pa je očitno našel kar je iskal ali pa kje drugje išče :).


To je vse res, vendar ni tako preprosto. Za slab odnos sta VEDNO odgovorna oba in nepošteno pa tudi nerealno bi bilo napisati, da so za to vedno krive ženske. Moški, ki tako razmišlja, ima gotovo pri sebi še marsikaj za popucat, pa razčistit. Tudi s svojimi pričakovanji. Vsak zase namreč misli, da ima neka realna pričakovanja, realnost in izkušnje pa pokažejo, kolk so ta pričakovanja res uresničljiva.[/quote]
Pa saj se tovrstne avanture ne nujno koncajo zaradi slabega odnosa. Koliko zensk, pa tudi moskih, se na zacetku veze “predstavi” bolje od dejanskega stanja. “Kao” postavna zenska pod skrbno izbranimi oblacili skrije tri obilne “slaufe” nad boki. Pohvali se s karierno/materijalno uspesnostjo, s casom pa na plano pride povprecnost, visoka zadolzenost, itd. Povelicuje svojo kondiijo, potem pa ji je se Roznik previsok. Itd. Skratka, prej kot slej se razkrije prava oseba. Za kak izlet, zabavo, seks je morda dobra, za kaj bolj resnega pa pac ne. In noben ji ne bo tega povedal, da je zanj pac preslaba. Slisala bo nek brezvezen izgovor, da nista za skupaj. Ona pa si bo mislila, da je tip neresen. In se naprej iskala podobnega. Samo resen mora biti, se prepricuje.

Ja Dater, tudi to se dogaja. Res je, kar si napisal.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Prebrala sem vse oglase moških iskalcev, prebrala par postov samskih monovcev (trio SMS) in se odločila, da grem v klošter.

Samske ženske nad 30 so vse grde, zato so pa samske. Potem pa tip napiše, da išče lepo žensko in vse odpadejo.
Ja, babnice, če bi bile kaj vredne, ne bi bile samske.

Le da je tudi v tem primeru odgovornost prav tako delno na moškem.
Če meni ženska reče, ko se z njo spoznavam, da je športen tip, jo bom vprašal kaj to pomeni v detaile. Pokažem zanimanje in hkrati dobim neko bolj realno sliko tega, kar imam pres sabo. Če mi je to, da je ženska športen tip, pomembno, pa ne bi šel v detaile, bi si sam delal v glavi neke predstave, kakšna huda športnica, da je in kako gibčna in mična bo v postelji na primer. Vse te predstave, ki si jih o nekom delamo, lahko potem ustvarjajo (pre)visoka pričakovanja do nekoga, ki pa nas potem seveda razočara, ker le ta ne sovpada z realno sliko.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Samo, kaj bi pol samski moški, če bi bile vse zasedene? :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Vsem, ki tako pljuvate po samskih ženskah, probajte nekaj.
Naredite si ženski profil na Kupidu. Pa preverite kaj se bo dogajalo. V dveh dneh vas bo 100 tipov zasulo. Eni prav prosjačijo.
Vsaka ženska dobi tam gor tipa takoj, če le ni izbirčna.

Jaz se s tem popolnoma strinjam.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -


Dobi ga, za zmenek, za kaj več pa… ???

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Torej, ženska na kupidu lahko dobi kup tipov, tipi pa težko kaj.
Razmerej je cca. 1:4, 1:5. Tipi se na kolena mečejo, da dobijo zmenek :).


Samo, kaj bi pol samski moški, če bi bile vse zasedene? :))[/quote]

Kaj? poglej forum Nezvestoba/varanje…

to bi… brez problema

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Katere preostre kriterije?

To da išče damo? Hm… Ali misliš da je imel v mislih neke karakteristike videza, ki se kao dotikajo oznake “dama” ? Kaj pa če ne misli na to… Kaj pa če je imel v mislih neke značajske lastnosti, v smislu, da “dama” ne meče krožnike v svojega moža, ko je jezna, recimo, ipd..

Mislim, veš kaj resnično na vse skupaj mislim, mislim, da ljudje vse prehitro nekoga označimo. Da je tak in tak. Zakaj si ne bi dali možnosti? Nenazadnje, zakaj nebi prvo iskali prijetnega znanca, pa prijatelja, dobrega prijatelja… od imeti rad prijatelja, pravega, dobrega prijatelja, pa do imeti rad partnerja, pa je lahko zelo majhen korak…[/quote]

Nisem komentirala za kater kriterij gre. Napisala sem samo, da odpadem :). Zakaj je pa tebe ravno dama zmotila :)?[/quote]

Ker je pač to (dama) v oglasu izpostavljeno. Torej ta lastnost.

Ne vem še, kaj bi te lahko motilo. Mogoče to, da ima hčerkico?

Starost, izobrazba, športni tip… pa se mi zdijo lastnosti, ki niso ravno “odveč”.

Kaj te je torej zmotilo. Zakaj odpade (takšen moški)?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close