Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Misterija

Misterija

Vsake toliko odpre nek tip temo, da išče resno žensko, da je priden, samski, normalen, ima službo, ali pač ne, da ne kadi, ne pije, želi družino..

Mene zanima, zakaj samooklicane resne iskalke, ki se tukaj redno zgražate nad neresnimi moškimi uporabniki, ne aktivirate teh iskalcev, ki bojda ponujajo prav to, kar ve iščete!

To je prav ena misterija, ti samski nedoločneži se zgražajo nad neresnimi ženskami, samooklicane resne iskalke se zgražate nad neresnimi moškimi, nametso, da bi se dobili med sabo, saj ste kompatibilni.

Pljuvanje po drugih in zgražanje vam ne bo prineslo sreče, dokažite že enkrat v praksi svojo resnost in se poparčkajte s sebi podobnimi.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Daj pripopaj kak link, kjer je dal kak tip tak oglas, da vidim, če se splača pisat.


Nobena misterija ni. Sploh si niso kompatibilni. Če ženska želi resnega, ne bo šla z neresnim. Enako velja za moške. Za neresnega moškega je resna tista, ki je neresna. Za resno žensko pa je resen tisti, ki je resen. Nad takimi pa se tukaj resne ne zgražajo. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

zmigaj svoje lene prste in poišči… na naslednih 3 straneh imaš verjetno vsaj 2-3…

a misliš da bodo pozvonli na vratih pa te prosli?

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Nisem opazila nobenega oglasa kot ga omenja SPider. Torej Spider linke nam daj.

Si pač glupa ali neresna 🙂

Si pač glupa ali neresna :)[/quote]

No ?! Se tako pomaga 😛

Si pač glupa ali neresna :)[/quote]

No ?! Se tako pomaga :P[/quote]

itak 🙂

Ne spomnim se nobenega “hudega” resnega oglasa. A po drugi strani…kako veš, da tisti ki je dal oglas, ni našel, kar je iskal?


To je Matkič s svojim softverom raziskal in poslal informacije Spiderju. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ti pa itak imaš spomin kot zlata ribica

Blond je, ne ji zamerit.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Ti pa itak imaš spomin kot zlata ribica[/quote]

🙂
Ej, pol mi pa ti osveži spomin:)).

Samo nakladanje pa nobenega dokaza. Limajte linke, da bomo ženske res videle te oglase.

Saj linki v končni fazi sploh niso pomembni, ker smo si ljudje različni in nekomu je isti oglas zanimiv, spet drugemu pač ne. Mene zanima le, če je kdo preko oglasa (na tem forumu) spoznal koga? Tega feedbacka nimamo:).

spider lahk da odgovr iz prve roke, on je spoznal eno, ampak ona ni nikoli spoznala njegovega pitona ker ni bilo ustreznega kondoma…..xxxxs takrat še niso delali…ker je bil frišno zvaljeni piton..pitonček))

No, pa najprej moramo sploh videt, če je res to, da je polno samskih moških, ki dajejo tu gor oglase.
Potem sploh lahko analiziramo misterijo. Spider sprašuje, samo ne morem odgovorit, če ne vem kaki so oglasi.
Če bi videla oglase, bi lahko komentirala zakaj se nisem oglasila nanj oz. se mogoče pa sedaj oglasim :).
Zdaj, če je moški super in oh in sploh pa , če je star 25 ali pa če je star 55, pač ni prave starosti zame. Čeprav je lahko super moški.

torej imaš preveč kriterijev in si ga ne zasluziš…taki ki bi jih pa mela pa tebe nočejo

sori!

kruta resnica!

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

He, he, pa misliš, da jo je že prebolel? Par let sta si pisala, ker on ni našel kondoma, ga je skenslala in se nikoli nista videla. Potem pa je par let tu gor jamral kako je ubog. Samo zdaj je menda že ok?

Matkič,najprej moram videt te linke do oglasov, potem ti lahko odgovorim.

saj ti pravim

POŠIČI SI LINKE tak dolgo ze gnjavis o tem da bi ze 10 ponudb nasla… samo si preveč blond da bi iskalnik poiskala ane?

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Govora je bilo o oglasih ne o feedbacku…
oglasov je na tem forumu kar nekaj, da pa bi šel to iskat… po pravici povedano, ne da se mi..
Tisti ki ga to zanima naj si išče sam, s tem bo pokazal tudi malo interesa… jaz ne rabim tega 🙂

Mogoče zato, ker je veliko lažje tuliti v polno luno kot poiskati kost…
Veliko lažje se je smiliti sama sebi, biti nesrečna, nekatere prav iščejo vzroke, da so lahko nesrečne, v bistvu so srečne, če so lahko nesrečne…in nesreča ima tako rada družbo….
Še sreča, da takih na MON-u ni:))

Ah, to so samo sodobnemu času primerne teme, ki prinesejo veliko polariziranih mnenj uporabnikov. 🙂
Celo na jutranjem programu TV Slovenija so imeli danes temo ali je človek srečnejši samski ali v zvezi. Gostili so tudi organizatorko Dogodkov za samske. 🙂

Meni je to zelo dolgočasna tema, ampak dobro, če ljudi to res tako zanima ali iritira, pa naj razpravljajo o tem. Jaz v takšnih debatah ne vidim kakšnea posebnega smisla.
Kolikor jaz poznam samske in vezane ljudi, ugotavljam, da so nekateri lahko srečni tako samksi kot v zvezi, nekatei pa ne bi bili nikoli srečni s svojim življenjem, pa tudi če bi jim bilo danih 100 življenj.

http://med.over.net/forum5/read.php?124,8827809,8827809#msg-8827809

http://med.over.net/forum5/read.php?124,9025363,page=1

http://med.over.net/forum5/read.php?124,9007249,page=1

http://med.over.net/forum5/read.php?124,8365946,page=1

http://med.over.net/forum5/read.php?124,8933533,8933533#msg-8933533

http://med.over.net/forum5/read.php?124,8925831,8925831#msg-8925831

http://med.over.net/forum5/read.php?124,8878214,page=1

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close