Misterija
Vsake toliko odpre nek tip temo, da išče resno žensko, da je priden, samski, normalen, ima službo, ali pač ne, da ne kadi, ne pije, želi družino..
Mene zanima, zakaj samooklicane resne iskalke, ki se tukaj redno zgražate nad neresnimi moškimi uporabniki, ne aktivirate teh iskalcev, ki bojda ponujajo prav to, kar ve iščete!
To je prav ena misterija, ti samski nedoločneži se zgražajo nad neresnimi ženskami, samooklicane resne iskalke se zgražate nad neresnimi moškimi, nametso, da bi se dobili med sabo, saj ste kompatibilni.
Pljuvanje po drugih in zgražanje vam ne bo prineslo sreče, dokažite že enkrat v praksi svojo resnost in se poparčkajte s sebi podobnimi.
Nobena misterija ni. Sploh si niso kompatibilni. Če ženska želi resnega, ne bo šla z neresnim. Enako velja za moške. Za neresnega moškega je resna tista, ki je neresna. Za resno žensko pa je resen tisti, ki je resen. Nad takimi pa se tukaj resne ne zgražajo. :))
zmigaj svoje lene prste in poišči… na naslednih 3 straneh imaš verjetno vsaj 2-3…
a misliš da bodo pozvonli na vratih pa te prosli?
No, pa najprej moramo sploh videt, če je res to, da je polno samskih moških, ki dajejo tu gor oglase.
Potem sploh lahko analiziramo misterijo. Spider sprašuje, samo ne morem odgovorit, če ne vem kaki so oglasi.
Če bi videla oglase, bi lahko komentirala zakaj se nisem oglasila nanj oz. se mogoče pa sedaj oglasim :).
Zdaj, če je moški super in oh in sploh pa , če je star 25 ali pa če je star 55, pač ni prave starosti zame. Čeprav je lahko super moški.
saj ti pravim
POŠIČI SI LINKE tak dolgo ze gnjavis o tem da bi ze 10 ponudb nasla… samo si preveč blond da bi iskalnik poiskala ane?
Ah, to so samo sodobnemu času primerne teme, ki prinesejo veliko polariziranih mnenj uporabnikov. 🙂
Celo na jutranjem programu TV Slovenija so imeli danes temo ali je človek srečnejši samski ali v zvezi. Gostili so tudi organizatorko Dogodkov za samske. 🙂
Meni je to zelo dolgočasna tema, ampak dobro, če ljudi to res tako zanima ali iritira, pa naj razpravljajo o tem. Jaz v takšnih debatah ne vidim kakšnea posebnega smisla.
Kolikor jaz poznam samske in vezane ljudi, ugotavljam, da so nekateri lahko srečni tako samksi kot v zvezi, nekatei pa ne bi bili nikoli srečni s svojim življenjem, pa tudi če bi jim bilo danih 100 življenj.
http://med.over.net/forum5/read.php?124,8827809,8827809#msg-8827809
http://med.over.net/forum5/read.php?124,9025363,page=1
http://med.over.net/forum5/read.php?124,9007249,page=1
http://med.over.net/forum5/read.php?124,8365946,page=1
http://med.over.net/forum5/read.php?124,8933533,8933533#msg-8933533
http://med.over.net/forum5/read.php?124,8925831,8925831#msg-8925831
Forum je zaprt za komentiranje.