Misterija
Ločenci so lahko čisto super. Stvar je v tem, da nismo več v času, kjer je bilo prvi in edini do konca življenja. Velika večina ljudi ima več kot enega partnerja. Pa zato niso slabi.
Ženske, verjemite mi, ločenci so bolj kot ne edino upanje. Vsi ostali kaj vredni so že oddani. Mogoče je še kje kaka izjema, amapk jih ni veliko.
Si predstavljate moškega, ki je star 40 let in še nikoli ni živel z nobeno drugo žensko razen z mamo? Neuporaben material.
Ampak če je LOČEN ali to ne pomeni da
– ni znal poiskat v prvo primerne ženske (torej ni tak sposoben najt prave)
– ni tako dober ker je ženska odišla vstran od njega
Ločen ni oddan, torej glede na to da si napisala da so vsi vredni oddani torej ločenec ni nič kaj ”vreden” ker NI ODDAN
sama sebe kontradiktiraš 😉
Ampak če je LOČEN ali to ne pomeni da
– ni znal poiskat v prvo primerne ženske (torej ni tak sposoben najt prave)
– ni tako dober ker je ženska odišla vstran od njega
Ločen ni oddan, torej glede na to da si napisala da so vsi vredni oddani torej ločenec ni nič kaj ”vreden” ker NI ODDAN
sama sebe kontradiktiraš ;)[/quote]
Kaj pa pričakuješ od 1001 nick-a? Nekaj pametnega? hehe ja to bo
Noben se ne buni PRIKAZUJEM/o ti zakaj je tvojoe razmišljane KONTRADIKTORNO… ker v 1 stavku napišeš nekaj kar potem v drugem DEMANTIRAŠ….
če pa to smatraš kot bunjenje potem pa naj bo tako… ampak pišeš sama sebi nasprotno…
Forum je zaprt za komentiranje.