Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Misterija

Misterija

Sprijaznite se z dejstvom, da kvalitetni moški nad 30 so že vsi oddani. Lotite se ločencev. To je edina še ok roba.
Od ostalih samskih pa ostane samo škrat roba kot sta Sadni in Matkovič. Kaj boste s takimi?
Najdite si ločence. ALi pa naredite, da bodo ločenci.

Če bi bli ločensi tak super nebi bli ločeni ker bi znali dobit dobro žensko že v PRVEM poskusu 😉

tak da ja…

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Ločenci so lahko čisto super. Stvar je v tem, da nismo več v času, kjer je bilo prvi in edini do konca življenja. Velika večina ljudi ima več kot enega partnerja. Pa zato niso slabi.
Ženske, verjemite mi, ločenci so bolj kot ne edino upanje. Vsi ostali kaj vredni so že oddani. Mogoče je še kje kaka izjema, amapk jih ni veliko.
Si predstavljate moškega, ki je star 40 let in še nikoli ni živel z nobeno drugo žensko razen z mamo? Neuporaben material.

Ampak če je LOČEN ali to ne pomeni da

– ni znal poiskat v prvo primerne ženske (torej ni tak sposoben najt prave)
– ni tako dober ker je ženska odišla vstran od njega

Ločen ni oddan, torej glede na to da si napisala da so vsi vredni oddani torej ločenec ni nič kaj ”vreden” ker NI ODDAN

sama sebe kontradiktiraš 😉

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Ampak če je LOČEN ali to ne pomeni da

– ni znal poiskat v prvo primerne ženske (torej ni tak sposoben najt prave)
– ni tako dober ker je ženska odišla vstran od njega

Ločen ni oddan, torej glede na to da si napisala da so vsi vredni oddani torej ločenec ni nič kaj ”vreden” ker NI ODDAN

sama sebe kontradiktiraš ;)[/quote]

Kaj pa pričakuješ od 1001 nick-a? Nekaj pametnega? hehe ja to bo


Umru od smeha

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Zakaj se najbolj bunijo ravno tisti, ki ne iščejo resne veze?
Torej se vas moj komentar ne tiče, če itak ne iščete resne veze. Tiče se samo tistih samskih, ki iščejo resno vezo.

Noben se ne buni PRIKAZUJEM/o ti zakaj je tvojoe razmišljane KONTRADIKTORNO… ker v 1 stavku napišeš nekaj kar potem v drugem DEMANTIRAŠ….

če pa to smatraš kot bunjenje potem pa naj bo tako… ampak pišeš sama sebi nasprotno…

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close