Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Markova “namišljena” boljša polovica

Markova “namišljena” boljša polovica

Polpismeno dekle je snel dol s portala, res pohvale vredno. Očitno si res zadel na loteriji Marko, fouš smo ti vsi. Danes je tvoj dan, saj si nam dokazal, da ti pa nisi kar od muh, glej ga fanta kar punco si je našel prek spleta ! Si povedal očetu, je bil ponosen nate ? Mama vesela ? Suuuuper….in skupaj sta živela srečno do konca svojih dni. Ok ne lih skupaj, Marko bo še naprej večino dneva preživel na forumu, Petra pa za štedilnikom pekla in se basala s piškoti.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Ne vsi, samo ti. Saj to se vidi z aviona, brez da poveš. :)) Bolje bi polpismen na forumu, kot pa polpismen po značaju. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ta komad posvečam Markotu in Petri :

[youtube]5J9x3ju2jA8[/youtube]

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Punce smo samo dokazale, da znamo držati skupaj, ko je to potrebno ter da se znamo zabavati – in to je pomembno ! Moški pa (z nekaj redkimi izjemami) ne dokazujete drugega kot pa da imate višek testosterona, ki ga ne znate a.) ne uporabljati in b.) ne kontrolirati. Povrhu vsega ste tako otročji, da nam resnično ne preostane drugega kot vlečenje kožice čez vaše glavice. Svetujem vam, da namesto da se pričkate, da se raje posvetite čemu drugemu in poskusite do svoje moške mene od svojega nepogrešljivega hormona iztržiti kaj več kot plešo. Kožice se namreč rade zarastejo.

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]


a dej no … metem, ko ste se od doma zabavale so pa vaši tipi na netu gledali … kaj???
in, če bi kateri od vaših tipov kakšno od vas prijel za rit … bi se pa spet zavabale, ko bi kolegici pumpale ego, da je on “prasec” ona pa žrtev???
btw: tukaj gre za par – dveh spolov … ne za baje preseravanje.
a sta DoSadni in Spider tudi “pi.č.ki”??? — pa vsaj Robi mi deluje kot tip.

pod črto: si ti od svojega 2. moža že iztržila “donos” vlaganj (dete) ???

ja .. je zajebancija, podjebavanje, sesuvanje na osnovi IQ_ja … je pa tudi kaj, kjer se stisne zobe, drži gobec … in se ne sramoti kako velik šuft je kdo!!
OK – komunajzarska dediščina pač ne ve kaj je to, da sami sebi delajo “najboljše padle”.

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

– Medtem je gledal TV. Prej dnevnik, zdaj pa fusbal (ampak o tem sva 1x že).
– Ravno včeraj je hotel eno, pa je potožil, da je še kar kričala tvoje ime :))
– Meni Sadni in Spider in Robi delujejo kot tipi
– Nisem poročena, v zunajzakonski zvezi imam 2 otroka
– Pa daj še ti kdaj stisni protezo stari :))

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

emmm kot, da mi hočeš kaj povedati (pa me niti 3m pod rušo ne bo zanimalo) … razen, da si razložila, da lažeš (tukaj omenjaš moža …)

a nisva midva vse zmenjena??? Piševa/tipkava kar hočeva??? — v podjebavanje drug drugega in zabavo vsem ostalim???

btw: izzovi vso to tvojo “žensko” srenjo pa naredite “sodišče” o vsaki od vas. S poudarkom o “gonjenju” na netu in odnosu partnerja do samopromocije.

btw2: si lahko zamišljaš kako nikakva boš vmojih letih … pa še ekonom lonci niso več “IN”
pozabljaš, da jaz tvoja leta že imam … kar nekaj časa … kakšna pa boš ti v mojih letih pa pojma nimaš!!

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Res se je po Petrinem postu tema sprevrgla v hec, ampak bil je HEC. Jaz vsekakor nisem imela nobenega namen žalit, in hecali smo se o nas samih, in bolj kot o Markotu ali Petri, smo v tem hecu omenjali sebe.

Če sta pa bila Petra ali Marko užaljena, prizadeta ali karkoli, se pa opravičujem, ker to res ni bil moj namen.


Jaz nisem bil, Petra pa je še nova. :))
Nobenemu, ki ni imel slabih namer se ni treba opravičevati, še najmanj pa tebi It. Jaz sem hec razumel tako, kot si ga videla ti.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Razumem pa, da so se eni smejali sebi in drugim hkrati, nekateri pa so se smejali le drugim. Saj sebi se je najtežje, če nisi sam sebi zabaven. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ja komu se bomo pa smejali, če ne tebi ? Kar svojo punco si pripeljal na forum, samo, da bi lahko nekim anonimnežem dokazal, da si v zvezi. LoL model, kaj se res tako malo ceniš ? Prav NOBEN uporabnik se ne bi česa podobnega lotil, to lahko samo tebi uspe. Proglašam te za največjega pacienta foruma Ženski in Moški čvek.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Potem pa praviš drugim, da so otročji. Naprej si tip najde punco na ljubezenskem portalu, potem se pa še hvali, da je v zvezi, na nekem anonimnem forumu. Bedak.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

To ti pišeš iz zaprtega oddelka psihiatrije?
Pa vam pustijo tolk tipkat?

Saj bi se tebi smejali pa je preresno in prežalostno tvoje stanje….. :/

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

@On_ ni kaj, ti pa svoje delo dobro opravljaš. 🙂 Ko bom rabila odvetnika, te zaprosim za pomoč. 🙂

Bibitka zate vse!
Tudi do kolen v toplo vodo… :))))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]


Yup, to je njegovo poslanstvo na forumu. Čaka kdaj bom napisal kaj “spornega”, da bo lahko podal “svoj argument” in me poskušal osmešiti z njim. Potem me pa še želi prepričati, da me v primeru odsotnosti iz foruma ne bi prav nič pogrešal. To je one and only On_ !

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Yup, to je njegovo poslanstvo na forumu. Čaka kdaj bom napisal kaj “spornega”, da bo lahko podal “svoj argument” in me poskušal osmešiti z njim. Potem me pa še želi prepričati, da me v primeru odsotnosti iz foruma ne bi prav nič pogrešal. To je one and only On_ ![/quote]Na q..c mi gre, ko se stalno iz koga norce delaš in se le posmehuješ iz ljudi in za take primere imam vedno kaj na zalogi, da dodam zraven, da se bolje razloči komu se smejemo…. čeprav bolj na kislo… :/

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Eh Sadni, če bi ti kaj razumel, bi vsem bilo lažje. Petra je pač malo prebirala po forumu in ko je videla, da nekateri punc ne doživite drugače, kot preko foruma, je želela pomagati s kančkom pozornosti, da bi vam tam na zaprtem oddelku vsaj malo polepšala dan. Pa moram rečt, da ji je kar uspelo, me je pozitivno presenetila. 😉 :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Nevem zakaj si napisal “iz koga”, če se gre pa vedno samo za enega uporabnika, ok dva, še tebe lahko zraven prištejem. Opica si On_, ne znaš normalno debatirat. Ko se nekdo ne strinja s tabo začneš žalit, sem že zadnjič pisal kako to zgleda. Če se vidva ne bi vmešavala v moje prispevke in me pustila pri miru, ali pa vsaj kolikor toliko normalno podajala argumente brez prcanja, bi to še šlo, tako je pa nemogoče. Na vsak j.e.b.e.n komentar dobim nazaj reply, ali od tebe, ali pa od Markota. Nisem edini, ki se mu to dogaja, so še drugi ( Spider, Matkic, Dante,…).

Pa ne želim se delati norca iz njega, tip me enostavno sili v to. Samo poglej to temo : “Markova namišljena boljša polovica”. Ta tema je bila namenjena samo enemu uporabniku – meni Sadnemu in nikomur drugemu. Nevem zakaj ste sploh Spiderja omenjali vmes, če nima nič pri tem ? lol

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Ko bo glasovanje za najbolj čudno temo vseh časov tukaj gor, bo tale kar močna kandidatka.

Petra, Marko naj te nauči postavljat ločila. Predvidevam, da imaš namen še nekaj krepkih desetletij teptati tole zemljico in uporabljati računalnik, pa ti bo to res prišlo še kako prav.

Drugače pa, če se malo nehamo “hecat” in se zresnem(o). Sadni, iz tebe puhti ena sama zloba in faušija, podiraš vse okrog sebe, tudi če ima kdo povsem prijazne namene, ga skušaš zlomit, užalit ali pa osramotit ali pa če ima nekdo nekaj, kar ti nimaš ali če nekdo gleda na stvari drugače kot ti. Kaj to pove o tebi, si sam odgovori.
Vem, da zmoreš bolje, ampak trenutno očitno ne. Zdaj pa se lahko malo zamisliš nad sabo, lahko se pa gremo “hecat” naprej. Samo vedi nekaj, če se boš delal norca iz ljudi, ki ti nič nočejo, boš dobil ves drek duplo nazaj ali pa te bodo preprosto ignorirali. Eni pač žaljivk ne prenesejo in se raje umaknejo. Ne samo na forumu, tudi v realnem življenju. Če si tak v realnosti, kot tukaj, bog pomagaj tistim, ki te morajo prenašat. Verjamem, da lahko nekdo potegne iz tebe ali pa mene najslabše, kar nosiš v sebi. Vendar, ko daš tisto iz sebe ven, se vsaj vprašaj, kaj si komu koristnega s tem storil. Posebej to velja pri tistih, ki ti nič nočejo.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Kako se ne želiš delat norca, kaj je s teboj? Si slep?! Pa točno ti si se delal norca, preden ti je sploh kdo kaj slabega rekel, napisal.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Brez zamere Sadni, ampak meni se ti zdiš veliko večji pacient od Markota. Pritožuješ se čez njegovo, češ kakšna je, sam pa nisi sposoben najti niti podobne in se zadovoljuješ pred ogledalom. Če ni to mizerno…

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]


Hvala za dobronameren nasvet. Sva si veliko pisala in je vejice vedno pravilno postavljala. Očitno je imela tremo, ko se je spustila med te zveri sem. Jo razumem. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Brez zamere Sadni, ampak meni se ti zdiš veliko večji pacient od Markota. Pritožuješ se čez njegovo, češ kakšna je, sam pa nisi sposoben najti niti podobne in se zadovoljuješ pred ogledalom. Če ni to mizerno…[/quote]

Hahaha…kaj ni sposoben?? Mene je našel :)))

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close