Markova “namišljena” boljša polovica
Polpismeno dekle je snel dol s portala, res pohvale vredno. Očitno si res zadel na loteriji Marko, fouš smo ti vsi. Danes je tvoj dan, saj si nam dokazal, da ti pa nisi kar od muh, glej ga fanta kar punco si je našel prek spleta ! Si povedal očetu, je bil ponosen nate ? Mama vesela ? Suuuuper….in skupaj sta živela srečno do konca svojih dni. Ok ne lih skupaj, Marko bo še naprej večino dneva preživel na forumu, Petra pa za štedilnikom pekla in se basala s piškoti.
Ne vsi, samo ti. Saj to se vidi z aviona, brez da poveš. :)) Bolje bi polpismen na forumu, kot pa polpismen po značaju. :))
Punce smo samo dokazale, da znamo držati skupaj, ko je to potrebno ter da se znamo zabavati – in to je pomembno ! Moški pa (z nekaj redkimi izjemami) ne dokazujete drugega kot pa da imate višek testosterona, ki ga ne znate a.) ne uporabljati in b.) ne kontrolirati. Povrhu vsega ste tako otročji, da nam resnično ne preostane drugega kot vlečenje kožice čez vaše glavice. Svetujem vam, da namesto da se pričkate, da se raje posvetite čemu drugemu in poskusite do svoje moške mene od svojega nepogrešljivega hormona iztržiti kaj več kot plešo. Kožice se namreč rade zarastejo.
a dej no … metem, ko ste se od doma zabavale so pa vaši tipi na netu gledali … kaj???
in, če bi kateri od vaših tipov kakšno od vas prijel za rit … bi se pa spet zavabale, ko bi kolegici pumpale ego, da je on “prasec” ona pa žrtev???
btw: tukaj gre za par – dveh spolov … ne za baje preseravanje.
a sta DoSadni in Spider tudi “pi.č.ki”??? — pa vsaj Robi mi deluje kot tip.
pod črto: si ti od svojega 2. moža že iztržila “donos” vlaganj (dete) ???
ja .. je zajebancija, podjebavanje, sesuvanje na osnovi IQ_ja … je pa tudi kaj, kjer se stisne zobe, drži gobec … in se ne sramoti kako velik šuft je kdo!!
OK – komunajzarska dediščina pač ne ve kaj je to, da sami sebi delajo “najboljše padle”.
– Medtem je gledal TV. Prej dnevnik, zdaj pa fusbal (ampak o tem sva 1x že).
– Ravno včeraj je hotel eno, pa je potožil, da je še kar kričala tvoje ime :))
– Meni Sadni in Spider in Robi delujejo kot tipi
– Nisem poročena, v zunajzakonski zvezi imam 2 otroka
– Pa daj še ti kdaj stisni protezo stari :))
emmm kot, da mi hočeš kaj povedati (pa me niti 3m pod rušo ne bo zanimalo) … razen, da si razložila, da lažeš (tukaj omenjaš moža …)
a nisva midva vse zmenjena??? Piševa/tipkava kar hočeva??? — v podjebavanje drug drugega in zabavo vsem ostalim???
btw: izzovi vso to tvojo “žensko” srenjo pa naredite “sodišče” o vsaki od vas. S poudarkom o “gonjenju” na netu in odnosu partnerja do samopromocije.
btw2: si lahko zamišljaš kako nikakva boš vmojih letih … pa še ekonom lonci niso več “IN”
pozabljaš, da jaz tvoja leta že imam … kar nekaj časa … kakšna pa boš ti v mojih letih pa pojma nimaš!!
Res se je po Petrinem postu tema sprevrgla v hec, ampak bil je HEC. Jaz vsekakor nisem imela nobenega namen žalit, in hecali smo se o nas samih, in bolj kot o Markotu ali Petri, smo v tem hecu omenjali sebe.
Če sta pa bila Petra ali Marko užaljena, prizadeta ali karkoli, se pa opravičujem, ker to res ni bil moj namen.
Jaz nisem bil, Petra pa je še nova. :))
Nobenemu, ki ni imel slabih namer se ni treba opravičevati, še najmanj pa tebi It. Jaz sem hec razumel tako, kot si ga videla ti.
Razumem pa, da so se eni smejali sebi in drugim hkrati, nekateri pa so se smejali le drugim. Saj sebi se je najtežje, če nisi sam sebi zabaven. 😉
Ja komu se bomo pa smejali, če ne tebi ? Kar svojo punco si pripeljal na forum, samo, da bi lahko nekim anonimnežem dokazal, da si v zvezi. LoL model, kaj se res tako malo ceniš ? Prav NOBEN uporabnik se ne bi česa podobnega lotil, to lahko samo tebi uspe. Proglašam te za največjega pacienta foruma Ženski in Moški čvek.
@On_ ni kaj, ti pa svoje delo dobro opravljaš. 🙂 Ko bom rabila odvetnika, te zaprosim za pomoč. 🙂
Yup, to je njegovo poslanstvo na forumu. Čaka kdaj bom napisal kaj “spornega”, da bo lahko podal “svoj argument” in me poskušal osmešiti z njim. Potem me pa še želi prepričati, da me v primeru odsotnosti iz foruma ne bi prav nič pogrešal. To je one and only On_ !
Yup, to je njegovo poslanstvo na forumu. Čaka kdaj bom napisal kaj “spornega”, da bo lahko podal “svoj argument” in me poskušal osmešiti z njim. Potem me pa še želi prepričati, da me v primeru odsotnosti iz foruma ne bi prav nič pogrešal. To je one and only On_ ![/quote]Na q..c mi gre, ko se stalno iz koga norce delaš in se le posmehuješ iz ljudi in za take primere imam vedno kaj na zalogi, da dodam zraven, da se bolje razloči komu se smejemo…. čeprav bolj na kislo… :/
Eh Sadni, če bi ti kaj razumel, bi vsem bilo lažje. Petra je pač malo prebirala po forumu in ko je videla, da nekateri punc ne doživite drugače, kot preko foruma, je želela pomagati s kančkom pozornosti, da bi vam tam na zaprtem oddelku vsaj malo polepšala dan. Pa moram rečt, da ji je kar uspelo, me je pozitivno presenetila. 😉 :))
Nevem zakaj si napisal “iz koga”, če se gre pa vedno samo za enega uporabnika, ok dva, še tebe lahko zraven prištejem. Opica si On_, ne znaš normalno debatirat. Ko se nekdo ne strinja s tabo začneš žalit, sem že zadnjič pisal kako to zgleda. Če se vidva ne bi vmešavala v moje prispevke in me pustila pri miru, ali pa vsaj kolikor toliko normalno podajala argumente brez prcanja, bi to še šlo, tako je pa nemogoče. Na vsak j.e.b.e.n komentar dobim nazaj reply, ali od tebe, ali pa od Markota. Nisem edini, ki se mu to dogaja, so še drugi ( Spider, Matkic, Dante,…).
Pa ne želim se delati norca iz njega, tip me enostavno sili v to. Samo poglej to temo : “Markova namišljena boljša polovica”. Ta tema je bila namenjena samo enemu uporabniku – meni Sadnemu in nikomur drugemu. Nevem zakaj ste sploh Spiderja omenjali vmes, če nima nič pri tem ? lol
Drugače pa, če se malo nehamo “hecat” in se zresnem(o). Sadni, iz tebe puhti ena sama zloba in faušija, podiraš vse okrog sebe, tudi če ima kdo povsem prijazne namene, ga skušaš zlomit, užalit ali pa osramotit ali pa če ima nekdo nekaj, kar ti nimaš ali če nekdo gleda na stvari drugače kot ti. Kaj to pove o tebi, si sam odgovori.
Vem, da zmoreš bolje, ampak trenutno očitno ne. Zdaj pa se lahko malo zamisliš nad sabo, lahko se pa gremo “hecat” naprej. Samo vedi nekaj, če se boš delal norca iz ljudi, ki ti nič nočejo, boš dobil ves drek duplo nazaj ali pa te bodo preprosto ignorirali. Eni pač žaljivk ne prenesejo in se raje umaknejo. Ne samo na forumu, tudi v realnem življenju. Če si tak v realnosti, kot tukaj, bog pomagaj tistim, ki te morajo prenašat. Verjamem, da lahko nekdo potegne iz tebe ali pa mene najslabše, kar nosiš v sebi. Vendar, ko daš tisto iz sebe ven, se vsaj vprašaj, kaj si komu koristnega s tem storil. Posebej to velja pri tistih, ki ti nič nočejo.
Kako se ne želiš delat norca, kaj je s teboj? Si slep?! Pa točno ti si se delal norca, preden ti je sploh kdo kaj slabega rekel, napisal.
Hvala za dobronameren nasvet. Sva si veliko pisala in je vejice vedno pravilno postavljala. Očitno je imela tremo, ko se je spustila med te zveri sem. Jo razumem. 🙂
Brez zamere Sadni, ampak meni se ti zdiš veliko večji pacient od Markota. Pritožuješ se čez njegovo, češ kakšna je, sam pa nisi sposoben najti niti podobne in se zadovoljuješ pred ogledalom. Če ni to mizerno…[/quote]
Hahaha…kaj ni sposoben?? Mene je našel :)))
Forum je zaprt za komentiranje.