ljubiti ali biti ljubljen
Res je, pojmi so zelo abstraktni. Najprej bi se morali pogovoriti, kaj pomeni ljubiti nekoga in kaj pomeni biti ljubljen. Te debate pa nikoli ne bi končali oziroma ima itak vsak svojo predstavo o tem. :))
Daj ne buzi točajka, raje prinesi še eno rundo….. :)))
Sploh pa kako bi se kaj pametnega lahko zmenili o takih abstraktnih pojmih kot so tu predstavljeni, če niste bili sposobni dojet niti v katero stran se je vrtela tista plesalka od It? Oz vam je meglila um…. prpričani pa 110% vsi v svoj prav? :/ ;)[/quote]
Slabo ti tole napeljuješ… nekateri smo se izognili komentarju iluzije. 🙂
Točajka? Verjetno ena izmed redkih reči, ki bi jo težko počela.
Daj ne buzi točajka, raje prinesi še eno rundo….. :)))
Sploh pa kako bi se kaj pametnega lahko zmenili o takih abstraktnih pojmih kot so tu predstavljeni, če niste bili sposobni dojet niti v katero stran se je vrtela tista plesalka od It? Oz vam je meglila um…. prpričani pa 110% vsi v svoj prav? :/ ;)[/quote]
Slabo ti tole napeljuješ… nekateri smo se izognili komentarju iluzije. 🙂
Točajka? Verjetno ena izmed redkih reči, ki bi jo težko počela.[/quote]A biti ljubljen, ljubiti pa ni iluzija? Je to kaj za na kruh namazat? :))))
Kaj pa je to taka reč biti krčmarica?
Misliš, da bi te preveč prevzelo, je skušnjava v tem poslu prevelika in se ji ne bi mogla upret? 🙂
Samo če nekoga ljubiš ti ni težko vse to in še več naredit za deda, ki te lubi čeprav se mo včasih tudi kaj ne ljubi….
Mogoče je pa tako len, da se mu nič ne ljubi ampak si želi le še ljubit… s tabo. 😉
Slabo ti tole napeljuješ… nekateri smo se izognili komentarju iluzije. 🙂
Točajka? Verjetno ena izmed redkih reči, ki bi jo težko počela.[/quote]A biti ljubljen, ljubiti pa ni iluzija? Je to kaj za na kruh namazat? :))))
Kaj pa je to taka reč biti krčmarica?
Misliš, da bi te preveč prevzelo, je skušnjava v tem poslu prevelika in se ji ne bi mogla upret? :)[/quote]
Mi vsi smo ena velika iluzija… z nekaj veselja in nekaj žalosti vmes.
Ja ravno prevzetnost me skrbi. Kot krčmarica bi res težko obstala na tleh… :)))
Ali pa to dela preprosto zato, ker jo veseli in ker ve, da bo v zameno dobila nekaj lepega, kar se ne dobi kar tako na cesti. 😉
Ti nam prvo povej točno in nesporno v katero stran se ona vrti ;)[/quote]
Za sebe sem povedala.
Za tebe ne morem. Nisem ti.
Zdaj si pa ti na vrsti, On_. [/quote]Na vrsti za koga ali kaj?
Vedno govoriš le zase (kako se vrtiš) ali si dovoliš tudi za druge razlagat kako jih vidiš oz si sveto prepričana, da tudi veš, da (kako) se vrtijo?… :/
Japkica vprašanje je bilo
Če bi se morala odločiti med enim in drugim, tako kot sem napisala “ljubljena”.:)
Po čem sklepaš, da ne čutimo nič?
Sem popolnoma enakega mnenja kot “monovka+++”. Kdo si pa želi čutiti bolečino? 🙂 Seveda si vsi želimo, da je obojestransko, ampak kaj, če ni, naj trpi druga stran… ne jaz. 🙂
Bibitka, dobro vem, kaj je bilo vprašanje. 🙂
Čudim se le… da bi bili ljubljeni… a na to nimamo vpliva… mi sami lahko le ljubimo… In kje začeti, če ne pri sebi?! No, samo moje skromno mišljenje. 🙂
Forum je zaprt za komentiranje.