Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek leseni dildo

leseni dildo

… no ja kaj pa veš, če bi taprav tolk zdržal kot zdrži lesen pravilno postavljen…. 😉

Saj menda poznaš pregovor, da veliko zdrži les pokonci in ženska leže…. 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Če jim do 40-leta ne kapne, kar nekaterim že pri 20-tih, kako dejansko dobri smo moški, potem so res za odpisat. :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ti rajš povej, če si že naštudiral pot v iškem :-)[/quote]

Povej kadaj maš čas, greva skupaj raziskovat.[/quote]

Mi je Boom že pokazal pravo pot, raziskujem pa najraje sama 🙂


Pojma nimaš o lesu![/quote]

Ti pa ne o spolnih pripomockih 😉


Pojma nimaš o lesu![/quote]

Ti pa ne o spolnih pripomockih ;)[/quote]
Ko je nuja je dober čist vse 🙂

A ti to iz lastnih izkusenj? :O Hudo, ker car 😛


Pojma nimaš o lesu![/quote]

Ti pa ne o spolnih pripomockih ;)[/quote]

Kot neuporabnik tega produkta, bi rekel samo eno ( se mi zdi da je citat iz neke stare reklame ) : ” Les je lep “… in tu ni kaj dodat.


Nikol ne boš vedela 🙂

Ti pa ne o spolnih pripomockih ;)[/quote]

Kot neuporabnik tega produkta, bi rekel samo eno ( se mi zdi da je citat iz neke stare reklame ) : ” Les je lep “… in tu ni kaj dodat.[/quote]

…in naj tak tudi ostane. 🙂 Jupol

Entip, mislim da si fantazije pomesal z realo. Sicer se vedno obstaja nitka in igla, kakor komu pase ane haha

Mislim, da ni Jupol. Ta je za na zid.

Mislim, da ni Jupol. Ta je za na zid.[/quote]

belinkina reklama:)))

A je res pomembno, za katero reklamo tocno gre?
Pri dildih smo 🙂 in to lesenih 🙂

Mislim, da ni Jupol. Ta je za na zid.[/quote]

belinkina reklama:)))[/quote]

Sem hotel napisat to firmo, ampak sem se premislil in drugače obrnil – zastonj reklame jim pa ni treba delat …

In pravimo da v sili hudič še muhe žre… in ti uporabiš lesenega. Če ti pa trenutno zaradi izobilja drugih materialov tega ni treba pa hvala bogu. Sem vesel zate 🙂

No, pa mi ne bo treba še tega šmenta kupiti, je bila akcija uspešna … Upam, da ste vsaj malo veseli zame, da mi ne bo več treba muh žret. Jupi;-)

Ja veseli smo.. JUpiiiii. zdaj morda ne boš več tako sitna 🙂

verjemi, ne bom 🙂

Dvakrat v enem dnevu odrešenje! Pa to je čudež … hvala bog, za mašo bom dal 🙂

Daj raje za kako zavetišče, boš večje dobro naredil 🙂

A v tvoje zavetišče da bi dal kaj? 🙂

Ne, v kakšno javno, registrirano …Če že imaš kaj odveč evrčkov. Menda ne boš cerkve podpiral …

Aja ti o evrih… ccccc 🙂

Še nisi zaštekal, jaz vedno vse dobesedno razumem 🙂 Moje zavetišče je pa zdaj že oddano, tebi pa itak ni ustrezalo 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close