lepe noge
Kako da ne ? Natakneta si gor strap-on in nabijata druga drugo v rit. Kaj je tu ženstvenega potem ?[/quote]
Tale komentar sem pa prej spregledala. Sadni, pa le nimaš tako bujne domišljije, kot si misliš. Ženske ne poveličujemo vašega mednožnega premoženja kot ga vi (moški) sami, zato ponaredki vaših korenjakov niso nujni pripomočki v lezbičnem razmerju. Prej, ko boste moški to dojeli in nehali poveličevati le en delček vašega telesa, prej boste imeli veliko več zadovoljstva v svojem spolnem življenju, kot ste ga imeli kdajkoli doslej.
Več ma ona od mojih par centov, kot tvoja izbranka od tvojih dolgih nog. J e b a t ga tako je življenje. Men je samo žal, da recimo, bi mogoče šla, ali pa si že šla (vrag si ga vedi) mimo mene s temi dolgimi nogami pa bi/sem čist iz rutine pogledal za njimi, ko bi moški vedel za kom gleda, bi raj mižal….Fasada, punca, ti daje krila, kot vidim…..
Antilopa, če govoriš iz izkušenj in si sama kot hlod, prav. Ampak sem skoraj prepričana, da si nižje postave in zavidaš “ta velikim”. Visoke ženske smo lahko precej gibčne, pa tudi če nismo neke hude športnice.
Prav tako nismo vse možate – imam žensko postavo, hodim po “žensko”, petke so mi povsem domače in se ne zviram v njih, niti se ne držim “puklasto”.
Glede komentarja Paris Hilton pa… ne, afne, kot si ti, me res ne privlačijo, sicer pa sem ženska, ki lahko ljubi osebo, ne glede na njen spol.[/quote]
Ne, jaz nisem nižje postave, ampak ravno pravšnje za žensko. Moj dragi pa spada med visoke moške in bi ga verjetno motilo, če bi bila majhna. Sicer pa sem bila v gimnastiki odlična.
Antilopa, če govoriš iz izkušenj in si sama kot hlod, prav. Ampak sem skoraj prepričana, da si nižje postave in zavidaš “ta velikim”. Visoke ženske smo lahko precej gibčne, pa tudi če nismo neke hude športnice.
Prav tako nismo vse možate – imam žensko postavo, hodim po “žensko”, petke so mi povsem domače in se ne zviram v njih, niti se ne držim “puklasto”.
Glede komentarja Paris Hilton pa… ne, afne, kot si ti, me res ne privlačijo, sicer pa sem ženska, ki lahko ljubi osebo, ne glede na njen spol.[/quote]
Ne, jaz nisem nižje postave, ampak ravno pravšnje za žensko. Moj dragi pa spada med visoke moške in bi ga verjetno motilo, če bi bila majhna. Sicer pa sem bila v gimnastiki odlična.[/quote]
oh kake samohvale.
Misonkka, saj veš, da se s takimi sploh ni vredno ukvarjat. Jaz vem, za koga gre. Ampak naj si da duška.[/quote]
anti-lopa … a se nisi v lastno skledo izkašljala zdele ☺
Forum je zaprt za komentiranje.