Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek lepe noge

lepe noge

Močno dvomim, da je lahko taka velikanka gibčna v postelji, ampak naj ti bo. 🙂 Kaj pa ti misliš, zakaj so vse gimnastičarke in drsalke nižje oziroma srednje postave?[/quote]

Ah daj no, kaj res misliš, da so tiste z 160 ali 170 cm kaj bolj gibčne? Lari fari, velikost nima nič s tem.[/quote]

seveda ma, ta velke punce smo bolj storaste 😉

Možate tudi.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

ce sta pa tipi cist pozensceni, pol pa mormo me bit bolj mozate 😛

dve babi ne gresta skp 😛

Paris, lepo da si dala čivavi ime antilopa. Se spomniš tistega filma Babe, ko si je pujsek domišljal, da je pes? Upam, da si čivava ne bo domišljala, da je antilopa. :)))

pol jo dam teb, da se sparita 😛

Nekaj o tvoji vzornici…mislim, da je za tako parjenje potrebna določena doza tega spodaj:

http://www.youtube.com/watch?v=6j8tcOhK0Qk

sj paris ni moja vzornica 😛

sm pa blond, suha in visoka in neumna k una 😉

Ah, no, bodi prizanesljiva do sebe. Je pa res, da veliko peroksida ni priporočljivo. Če si pa naravna blondinka, ti je pa vse odpuščeno. 😉

Ah, no, bodi prizanesljiva do sebe. Je pa res, da veliko peroksida ni priporočljivo. Če si pa naravna blondinka, ti je pa vse odpuščeno. ;)[/quote]

nimam peroksida 😛

pa clovk mora bit (usaj mal) neumen, drgac je life cist boring 😉


Končno napisala nekaj pametnega, sem mislil, da ne bom nikoli tega dočakal.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Ah daj no, kaj res misliš, da so tiste z 160 ali 170 cm kaj bolj gibčne? Lari fari, velikost nima nič s tem.[/quote]

seveda ma, ta velke punce smo bolj storaste ;)[/quote]

Če govoriš zase, razumem. Nima pa to z višino in gibčnostjo nobene povezave..

Antilopa, če govoriš iz izkušenj in si sama kot hlod, prav. Ampak sem skoraj prepričana, da si nižje postave in zavidaš “ta velikim”. Visoke ženske smo lahko precej gibčne, pa tudi če nismo neke hude športnice.

Prav tako nismo vse možate – imam žensko postavo, hodim po “žensko”, petke so mi povsem domače in se ne zviram v njih, niti se ne držim “puklasto”.

Glede komentarja Paris Hilton pa… ne, afne, kot si ti, me res ne privlačijo, sicer pa sem ženska, ki lahko ljubi osebo, ne glede na njen spol.

cak mal – po cem sklepas, da sem afna in da se me neb dalo ljubiti s strani istega spola ??

Komentarji ob mojih nogah..

Meni pravijo da imam noge kot “pondeljk” :))

Če greva z možem kam,ima prepoved visokih petk..takrat ga namreč šibam za pol glave haha:))

Lanska prigoda,ki mi je bila sicer všeč je bila takšna:

Znanec,ki se dovolil komentar,je vedel da mu ne bom zamerila:) Dejal je: Videl sem te v Sitiyu..prava kuzl….a si!! Kje si se naučila tako lepo hoditi..?

Seveda sem imela krilo in petke::))

Iz osebnih razlogov epiloga zgodbe ne povem,ni pa bil zanj prijeten ,žal..

Imam prepoved torej..zgoraj mi ni prijelo črkice M. hehe:))

cak mal – po cem sklepas, da sem afna in da se me neb dalo ljubiti s strani istega spola ??[/quote]

Odgovorila si si sama:

Osebe, ki ima tak odnos do lezbičnega razmerja, nobena ženska ne bo nikoli ljubila.

In v lezbičnem razmerju ni nujno ena “možača”.


Kako da ne ? Natakneta si gor strap-on in nabijata druga drugo v rit. Kaj je tu ženstvenega potem ?

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Osebe, ki ima tak odnos do lezbičnega razmerja, nobena ženska ne bo nikoli ljubila.[/quote]

sorry, ocitno ne stekas, da gre za hec zato crka P na koncu, pa tud to vem, da ne gre za to, da bi ktera mogla bit mozaca, se tega izogibam….z razlogi…

“ne bo nikoli nobena zenska ljubila”, torej sta mi dve do zdej lagali….no, tud prou :// ti ze ves kako pa kaj.

Ne, Paris, sem dojela, da je zafrkancija. Samo motijo me stereotipi. Me pa veseli, da si odgovorila… in spremenila moj prvi vtis.

p.s. Pa ne verjamem, da si neumna.

Verjetno sem edini na tem forumu, ki je to opazil, ampak, ali je možno, da je Paris Hilton v resnici Zmedena_Samica z drugim vzdevkom ? 😀

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Sadni, tudi če je, je z razlogom pod novim nickom. Živi in pusti živeti.

Točno …Sadni….te pa res že dolgo ni na sceni, medtem, ko je prej utrujala do nezavesti s svojo vesoljsko filozofijo. Visoka in gibčna… ti si pa lezba al kako!?

Ne, ženska, ki se zaljubi v človeka in ne spol. Ali to imenuješ biseksualka, panseksualka ali queer, je pa tvoja stvar.


Kako da ne ? Natakneta si gor strap-on in nabijata druga drugo v rit. Kaj je tu ženstvenega potem ?[/quote]

haha…pornografska fikcija ni noben odraz, kar se dejansko dogaja med dvema zenskama, pa sj ne bos nikol izvedel, nis pravega spola – lohk se pa reklamiras pr starsih :))))

poglej kak lezbicen film npr: Fingersmith, I can’t think straight, Tipping the velvet, itd 😉

drgac pa si misli kar si ces, je ful zalostno da si tolk nerazgledan ://

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close