lepe noge
Forum je zaprt za komentiranje.
Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › lepe noge
Iščem žensko z lepimi nogami
Na tem forumu je ne boš našel.
…da bi te lahko ovila okrog vratu in te zadušila z njimi?:))
točno
točno[/quote]
Zato ne rabiš ženskih nog, štrik najdeš v vsaki trgovini:).
A si že kakšno srečal iz tega foruma? :/
Kolikor sem jih jaz videl so imele vse lepe noge, vsaka na svoj način….. nobena pa ni imela črnih, to pa res ne… :)))))
po F.Prešernu je “lepa” misel ležati dekletu med nogami …. lažje izvedljiva ☺
točno[/quote]
Zato ne rabiš ženskih nog, štrik najdeš v vsaki trgovini:).[/quote] ni na kraj pameti
po F.Prešernu je “lepa” misel ležati dekletu med nogami …. lažje izvedljiva ☺[/quote] dobre stvari so v oklepajih
Ahhh ženske noge, pa kiklce…
enako razmišljanje
enako razmišljanje[/quote]
Kaj je z njimi?:) Vas duši domišljija?:))
A si že kakšno srečal iz tega foruma? :/
Kolikor sem jih jaz videl so imele vse lepe noge, vsaka na svoj način….. nobena pa ni imela črnih, to pa res ne… :)))))[/quote]
Starunkle nimajo lepih nog
Lp
enako razmišljanje[/quote]
Kaj je z njimi?:) Vas duši domišljija?:))[/quote] to so radosti življenja
Odvisno, kakšne so zate lepe noge… saj veš vsake oči …. pa take 🙂
Enim so všeč dolge, drugim srednje, kratke … debele, suhe….. kaj več napiši, da vidimo kam spadamo.:)
Odvisno, kakšne so zate lepe noge… saj veš vsake oči …. pa take 🙂
Enim so všeč dolge, drugim srednje, kratke … debele, suhe….. kaj več napiši, da vidimo kam spadamo.:)[/quote]dolge pa ne presuhe…malo mišic…spadaš zraven
enako razmišljanje[/quote]
Kaj je z njimi?:) Vas duši domišljija?:))[/quote]
Kaj pa bi brez domišlija?
Odvisno, kakšne so zate lepe noge… saj veš vsake oči …. pa take 🙂
Enim so všeč dolge, drugim srednje, kratke … debele, suhe….. kaj več napiši, da vidimo kam spadamo.:)[/quote]dolge pa ne presuhe…malo mišic…spadaš zraven[/quote]
št. čevljev imam 39 🙂 torej kar dolge noge… mišic pa ne :)))
Pa to so že prave plavutke… teb ni problem tavhat na morju ane?
dolge pa ne presuhe…malo mišic…spadaš zraven[/quote]
št. čevljev imam 39 🙂 torej kar dolge noge… mišic pa ne :)))[/quote]lej v malenkosti se ni za spuščat
Problem tudi ne bi bil, če bi plavutka bile manjše :)))
Plavutke pa morajo biti sorazmerne dolžini (višini) … kaj meniš? :))
Moje so pa kosmate sicer dolge a kosmate.
Če govoriva o sorazmerju “plavutk” in telesne višine.. ja ok če si bila dost nategnjena, potem moraš met tud stabilen podstavek
tud nič narobe
Kakšno morje neki, ona je bila mis mokre majčke, ko so imeli ribiči tekmovanje na Savi, tam pri elektrarni…..
Dober glas daleč seže… 😉
Forum je zaprt za komentiranje.