Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek lepe noge

lepe noge

Iščem žensko z lepimi nogami

Na tem forumu je ne boš našel.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

…da bi te lahko ovila okrog vratu in te zadušila z njimi?:))

točno

točno[/quote]

Zato ne rabiš ženskih nog, štrik najdeš v vsaki trgovini:).

A si že kakšno srečal iz tega foruma? :/

Kolikor sem jih jaz videl so imele vse lepe noge, vsaka na svoj način….. nobena pa ni imela črnih, to pa res ne… :)))))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]


po F.Prešernu je “lepa” misel ležati dekletu med nogami …. lažje izvedljiva ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

točno[/quote]

Zato ne rabiš ženskih nog, štrik najdeš v vsaki trgovini:).[/quote] ni na kraj pameti


po F.Prešernu je “lepa” misel ležati dekletu med nogami …. lažje izvedljiva ☺[/quote] dobre stvari so v oklepajih

Ahhh ženske noge, pa kiklce…

enako razmišljanje

enako razmišljanje[/quote]

Kaj je z njimi?:) Vas duši domišljija?:))

A si že kakšno srečal iz tega foruma? :/

Kolikor sem jih jaz videl so imele vse lepe noge, vsaka na svoj način….. nobena pa ni imela črnih, to pa res ne… :)))))[/quote]
Starunkle nimajo lepih nog

Lp

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

enako razmišljanje[/quote]

Kaj je z njimi?:) Vas duši domišljija?:))[/quote] to so radosti življenja

Odvisno, kakšne so zate lepe noge… saj veš vsake oči …. pa take 🙂

Enim so všeč dolge, drugim srednje, kratke … debele, suhe….. kaj več napiši, da vidimo kam spadamo.:)

Odvisno, kakšne so zate lepe noge… saj veš vsake oči …. pa take 🙂

Enim so všeč dolge, drugim srednje, kratke … debele, suhe….. kaj več napiši, da vidimo kam spadamo.:)[/quote]dolge pa ne presuhe…malo mišic…spadaš zraven

enako razmišljanje[/quote]

Kaj je z njimi?:) Vas duši domišljija?:))[/quote]
Kaj pa bi brez domišlija?

Odvisno, kakšne so zate lepe noge… saj veš vsake oči …. pa take 🙂

Enim so všeč dolge, drugim srednje, kratke … debele, suhe….. kaj več napiši, da vidimo kam spadamo.:)[/quote]dolge pa ne presuhe…malo mišic…spadaš zraven[/quote]

št. čevljev imam 39 🙂 torej kar dolge noge… mišic pa ne :)))

Pa to so že prave plavutke… teb ni problem tavhat na morju ane?

dolge pa ne presuhe…malo mišic…spadaš zraven[/quote]

št. čevljev imam 39 🙂 torej kar dolge noge… mišic pa ne :)))[/quote]lej v malenkosti se ni za spuščat

Problem tudi ne bi bil, če bi plavutka bile manjše :)))

Plavutke pa morajo biti sorazmerne dolžini (višini) … kaj meniš? :))

Moje so pa kosmate sicer dolge a kosmate.

Če govoriva o sorazmerju “plavutk” in telesne višine.. ja ok če si bila dost nategnjena, potem moraš met tud stabilen podstavek

tud nič narobe

Kakšno morje neki, ona je bila mis mokre majčke, ko so imeli ribiči tekmovanje na Savi, tam pri elektrarni…..

Dober glas daleč seže… 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close