Koliko ste se ženske res pripravljene potrudit v življenju?
od kdaj pa ti po ločitvi odstranijo eno jajce sadni? a po drugi pa ostaneš brez premoženja al kaj?)))
sadni sigurno ne boš ostal brez svojega premoženja, kar je pa skupno se pa seveda deli, s kako pravico pa boš ti zahteval nekaj kar ni izključno tvoje?
sploh pa, kaj je polovica skupnega premoženja v primerjavi z svobodo ki jo boš pridobil z ločitvijo…vse ima svojo ceno, vse je nadosmestljivo,svobod pa je…neprecenljiva, a ne?))
Ja na žalost moških si nobena ne želi biti druga violina, kaj šele da bi šlo za orkester:)[/quote]
V nekaterih (muslimanskih) državah še obstaja mnogoženstvo, kjer ima moški harem..A po drugi strani pa se je treba vprašati, koliko so tam ženske vredne in koliko pravic imajo.
Tam moški ne spoštujejo žensk in zato se vprašam, koliko spoštovanja je med tistimi moškimi, ki bi imeli ženske le za zabavo in jih menjavali, kot po tekočem traku.
Dater, to kar ti tu opisuješ ni nič drugega kot sanjarjenje pokonci pri belem dnevu. Odpreš temo, koliko so se ženske pripravljene potrudit, za bojda uspešne in postavne ladyloverje za kakršnega se predstavljaš, kakor Matkič sanjariš koliko bi jih nategnil, sanjariš tudi ti o Holivudkah ali gledaš preveč porničev… še več, praviš da se ti za to ni treba nič kaj posebej trudit, da se ti ponujajo same,….človek potem uživaj v tem, nateguj dalje kolikor upaš, samoooo, ne govori, koliko so se potem ženske pripravljene potrudit!
Kaj hočeš od njih, da ti ga pofafa kadar se ti sprdne, da ti da kadar se ti sprdne….vedi da je to prava ženska za pravega moškega tako ali drugače je pripravljena naredit, samo ti bi rad da ti za povrh še pere noge!!!
To kar ti govoriš o modernih ženskah, govoriš o razvajenih punčarah, kešpičkah, ki jim ni do drugega kot do glamourja in površine.
Kdo hoče tečno babo, jaz ne, kakor tudi ona ne želi babyboya, ki jokca in sanjari pri belem dnevu in cele dni popiva po gostilnah in s svojevrstnimi somišljeniki pumpa svoj ego, češ kdo je bolj pameten, ko se tako ali tako vsi vrtite okoli eneiniste ničvredne plehke kaše….
Če te prav razumem, bi ti želel, da ti nasproti pride Cameron Diaz, ki bi ti ga vlekla kolikor bi tel in kadar bi tel, da bi jo kresnil 2krat na dan, da bi ti peglala, ti kuhala…menjala plenice:) in po potrebi prala noge, ti bi se pa kot kralj na betajnovi hodil hvalit v gostilno, pred tvoje jamske somišljenike kakšno žensko imaš doma….ja pa ja de…..sanja svinja kukuruz, ma ne boš ga niti vohal…mene ne prepričaš!
Zato se sprašujem, kdo je dejansko ostal na nivoju dedkov…ker ti nisi povedal ali predstavil nič novega, daje te samo spolni nagon, to je pa tudi vse.
@skromnez:)
Citiras enega, repliciras drugemu, z domisljijo si ustvaris tretjega. Zmedeno neko bitje, lol.
Mimogrede, “kukuruz”, ki je meni vsakdan, ti se sanjati ne mores. Domet tvoje SKROMNE domisljije je fukfehterstvo, ker si domisljas, da se vsem godi tako kot tebi. Pa se motis. Eni imamo obratne probleme. lol
Po tej tvoji logiki tudi tvoje življenje definitivno ni zanimivo, če toliko časa preživiš na nekem anonimnem forumu in zraven tega še na drugih. 😉
Po tej tvoji logiki tudi tvoje življenje definitivno ni zanimivo, če toliko časa preživiš na nekem anonimnem forumu in zraven tega še na drugih. ;)[/quote]
Fail Marko, fail. Mene ne boš videl pisat v VSAKO temo in citirat prav VSAKEGA uporabnika, ki se bo zapletel v debato, nekaj česar se ti redno poslužuješ. Robi je pa itak moderator tega čveka.
Samo tole ti bom še prilepil :
Saj nisem nikjer napisal, da pišeš v vsako temo in da citiraš vsakega uporabnika. To si ti rekel o meni, dobro pa veš, da to ni res. Zakaj si pa moraš to izmišljevat, pa veš le ti sam. 😉
Saj ni bistvenih razlik ste približno vsi tam, nabildani mišelinkoti s puranjimi možgani in florescentno rdečim v luft frlečim se perjem, pa kot pravim me ne moti, bodite to kar ste, takih praznoglavih v moji družbi ni,….samo ti odpiraš neskladne teme in sam sebe demantiraš, hočeš eno, govoriš drugo in delaš tretje, ti se odloči kaj hočeš, mene pa malo morgen briga koliko jih boš še povaljal, si premalo kvaliteten, da bi se s čim drugim, bolj pravega moškega vrednim pohvalil.
Na koncu ja pa ti ostane samo še kukuruz, tisti pravi, druzga bolj malo…cccc
Resna veza je preprosto to, kjer dva vlagata v odnos z namenom, da ustvarita skupno prihodnost, dom, družino……
Pri neresni se ne sprašuješ, kako boš z nekom živel in vzdrževal odnos, ki bo omogočil uresničitev dolgoročnih interesov.
Zrelost tu nima veze. Imaš zrele tu in tam, tako kot nezrele….[/quote]
hmmm, zveza z namenom torej, ki temelji pretežno na ekonomsko reprodukcijskih temeljih. Ne hvala, torej ne bi želel biti v resni zvezi.
Hja, zaenkrat še nisem konkurence v tem primeru spoznala, da bi jo lahko preučila, tako da so moji ukrepi zdaj vezani pač na mojo samozavest in pretekli vikend. Sicer je ponudba, ko ti nekdo “zatrese svet” maximalna, ampak v realnosti se vsaka ponudba hitro prilagodi, pri nizki ceni pač ni popustov ipd… :)[/quote]
Stvar strategije. Lahko si tudi dvigneš ceno in ponudiš dober sezonski popust :-)))
Resna veza je preprosto to, kjer dva vlagata v odnos z namenom, da ustvarita skupno prihodnost, dom, družino……
Pri neresni se ne sprašuješ, kako boš z nekom živel in vzdrževal odnos, ki bo omogočil uresničitev dolgoročnih interesov.
Zrelost tu nima veze. Imaš zrele tu in tam, tako kot nezrele….[/quote]
Pravzaprav pri teh temeljih mi potem niti ni jasno zakaj toliko frke okoli varanja.
Resna veza je preprosto to, kjer dva vlagata v odnos z namenom, da ustvarita skupno prihodnost, dom, družino……
Pri neresni se ne sprašuješ, kako boš z nekom živel in vzdrževal odnos, ki bo omogočil uresničitev dolgoročnih interesov.
Zrelost tu nima veze. Imaš zrele tu in tam, tako kot nezrele….[/quote]
hmmm, zveza z namenom torej, ki temelji pretežno na ekonomsko reprodukcijskih temeljih. Ne hvala, torej ne bi želel biti v resni zvezi.[/quote]
Zaradi razočaranja na čustvenem nivoju, ki lahko veže dve osebi, ti resna veza pomeni le še ekonomsko korist oziroma način, kjer nekoga čimbolj izkoristiti v svoj prid. 🙂
Saj, če vlagaš v odnos, to ne pomeni, da vlagaš denar. :)) Vlagaš lahko marsikaj. 😉
hmmm, zveza z namenom torej, ki temelji pretežno na ekonomsko reprodukcijskih temeljih. Ne hvala, torej ne bi želel biti v resni zvezi.[/quote]
Zaradi razočaranja na čustvenem nivoju, ki lahko veže dve osebi, ti resna veza pomeni le še ekonomsko korist oziroma način, kjer nekoga čimbolj izkoristiti v svoj prid. :)[/quote]
Včasih se zdi, da je tovrstnih razočaranj in posledično vez kar precej. No, jaz raje živim v takšni, kjer so skupna prihodnost (v ekonomskem smislu) in mladiči bolj stranski produkt kot pa namen.
Forum je zaprt za komentiranje.