Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Koliko ste se ženske res pripravljene potrudit v življenju?

Koliko ste se ženske res pripravljene potrudit v življenju?


daj no spider, vzami še enkrat v roke Bukovskega in njegove ženske pa ga v miru preberi, ampak res preberi, pa nehaj živeti življenje v iluzijah,.. če si se ga 1x v življenju napil in se ob tem pokozlal do pasu , ter zapeljal eno poročeno si zato dekadenten? pa to par vaških pijančkov ki jih poznam že celo življenje počne skoz pa jih nima nihče( še sami se nimajo) za dekadentne)))
ps.
spider res mi ne rabiš zavidati mojega življenja, ni nič kaj posebnega…tako kot ni tvoje…pika:

http://www.youtube.com/watch?v=qAzqSYQ9X9U

Sem pozabila na komentar: to bi lahko bila himna tega čveka.

evo vprašalnik za ćenske, ki same ne zmorejo samopromocije.
perem (..)/teden
likam (..)/teden
kuham (..)/teden
pospravljam (..)/teden
seksam (.)/mesec
plača (_.000€)/mesec (neto)

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

A torej ker so vaši starši nesposobni ustvarit karkoli v lajfu kar bi ti zapustli sem kriv jaz? Po tvoje bi jaz moral stanovanje prodat dat keš v dobrodelne namene in se zapufat do konca lajfa da se bova lahko pogovarjala?

HAHAHAHAHA smešno no…

Jaz to že dolgo vem 😉

ja saj ti vsaj tolko kot Spider sklepaš o meni in mojih (ne)sposobnostih sam podtikuješ vsaj tolko /post kot Spider če ne še več.

Pa še Kristjan si kar je skorajda greh ker je podtikanje praktično enako laži!

Ja saj točno to X6 do poroke na roke… saj veš tiste nebuloze Kristjanov 😉

Ravno to je to ja… jebat ga Spider eni rabijo potrditev kot lepe ženske z novo frizuro da jih omeniš da so super da ne dvomijo v sebe…

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]


na željo občinstva ponavljamo

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Predvidevam, da najvecji zagovorniki prilagajanja v vezi nimajo prav dosti iskusenj z razlicnimi partnerkami. Sami so se silno motivirani, navelicani samskega zivljenja in dolgoletne suse, z VESELJEM prilagodili prvi “izbranki”. Ce pa jih je le ta pustila, so se se bolj zagnano prilagodili drugi, ki jim je prisla naproti. 🙂 Kaj prilagodili, POSTALI SO DRUGI LJUDJE; pozabili na prijatelje (ce so jih imeli), opustili aktivnosti, ce dragi niso bile povseci, itd. Pac, kot pravi desperadoti, a ne? Podobno motivirana Mojca, morebiti zaradi tiktakanja bioloske ure, pa je naredila tista svoja “dva koraka naproti”, kar seveda tradicionalisti ne pozabijo omeniti, da ne bi bilo prevec jasno, da so le oni amebe.
Po letu, dveh, treh zacetne euforije, otrocku ali dvema, pa je ze druga pesem, ampak to je ze tema zase.

Poglejmo teme “pridnih” “uspesnih” mladenicev, ki vse kar se POTREBUJEJO je zenska. A mislite, da bi kaj takega napisal moski, ki lahko med zenskami izbira, ki ima seksa vrh glave?? Pa ja de… Razumljivo, da bo tak mladenic, ko mu po letih masturbacije “vse kar se potrebuje” pride “dva koraka naproti”, pripravljen popolnom spremeniti svoje zivljenje. Kaj pripravljen… Tako kot Marko pise, vse bo z VESELJEM naredil in niti malo ne bo imel obcutka, da se ji prilagaja, lol. Potem pa si neizkuseni domisljavcki to razlagajo kot zrelost, resnost, ljubezen, itd. Jaz vam pa gladko malo povem, da je to obnasanje desperadotov, sicer instant zaljubljenih, pa tudi med zenskami ne manjka taksnih z “nizko samopodobo.

Ste ze slisali za rek, ce imas v rokah kladivo, ti vse zgleda kot zebelj? No, zgoraj napisano je razlog, da nasi tradicionalisti vse moske posiljujejo s prilagajanjem zenski, ki je naredila tista dva koraka naproti. Pac, oni so odkrili kladivo in sedaj smo vsi zeblji, a ne? lol
Je sedaj ze kaj bolj jasno, zakaj se gospodje in gospodici tradicionalisti cudijo kot kura dreku, ce kdo tega PRILAGAJANJA ne pocne s podobno zaletavostjo, veseljem, kot oni sami?
Ce si mocno lacen, se bos z veseljem “prilagodil” tudi na teden dni star kruh, a ne? Tudi plesnivega bos v celoti “sprejel”. Manj sestradani, ki se nekaj dvoumijo okoli (ne)okusnih spagetov, so razvajeni otroci, ki sele morajo odrasti. Kdor omeni problem zaprtja po pecenki se seveda le hvali (predvidevam, da s pecenko, lol).

Ma ne. Govorijo o nečem drugem. Drugače takih kot jih ti opisuješ ni. Vsak ima svojo ceno.

Ja ni čudno, da je toliko samskih žensk, če so vsi samski tipi taki kot sta Spider in Matkič, potem je resnično huda kriza.
Samo eno jamranje in stokanje je teh dveh tipov.
Matkič, tvoja razvajenost bode do neba. Tipičen primerek maminega sinčka, ki mu je vse k riti prineseno, svojo plačo zagoni v gostilni in potem jadikuje cele dneve na MONu. Pa ti boš govoril, da si zadovoljen in srečen? Ma ja. V nebo vpijoči so tvoji zapisi kako si nesrečen. Pa katero temo človek odpre polno jadikovanja Matkiča in SPiderja, kaj imata res tako bedno življenje, da morata vsako temo jadikovat? Kaj vidva res mislita, da vama kdo verjame, da sta srečna? Samo jadikovanje vaju je. Pa se obnašata kot starčka. Saj sta pa še mlada, veliko življenja je še pred vama. Ni vama treba biti tako hudo zamorjena.


Mogoče pa smo že prepričani in svoja prepričanja le delimo. 🙂 Si pa že bliže resnici. Včasih si govoril, da prepričujemo tebe. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Če nekdo želi resno zvezo, se bo tudi sam v tem znašel, saj bo spoznal, da je to edina pot. Da si pa nekdo tega želi, pa se bo prej moral otrest vseh zamer, razočaranj in strahu pred prejšnjimi in bodočimi razočaranji. Dokler bo vse to nosil v sebi, bo pač upornik, kar je meni povsem razumljivo in tudi nikogar ne “silim” v karkoli drugega. Da pa o tem prilagajanju toliko debatiramo, pa je vzrok v tem, ker se vedno najde kak samski, ki ima kup izgovorov, da se v to ne poda, čeprav bi se rad. Ampak je pretežko, prenaporno. Posebej naporno postane, ko prebere, kaj “vse” je potrebno storiti, da zveza laufa. To samo pomeni, da človek na nekaj takega še ni pripravljen, ne pa da bi to bilo resnično nekaj napornega.
In sploh se noben ne ČUDI, vsaj jaz ne, saj poznam te občutke in z njimi pepričanja podobna vašim.
Problem je v tem, ker vedno ko se pogovarjamo o tem, se samski nekako čutite PREPRIČEVANE, da morate nekaj spremenit, čeprav samo debatiramo o vzrokih, prepričanjih in to je to. Naj vsak živi, kakor mu paše, debatiramo pa še vedno lahko. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


In ravno to je razlog zakaj si nekateri iz obupa iščejo partnerja. Ker nimajo nič v glavi, nič kar naredijo ni premišljeno. Iz teh razočaranj bi se človek moral kaj naučit, ne pa da poredira spomin in gre vse jovo na novo. Če bom zaradi tega upornik, pa tudi prav, bolje kot pa bit še naprej pacient in ponavljat iste napake. Tebi je pač super bit v zvezi, ti vidiš samo pluse v tem, o minusih pa sploh ne razmišljaš. Pa bi moral veš. Tak sanjač, kot si ti, sem tudi sam bil pred petimi leti, ko sem še verjel v pravljice, kako sta si dva ustvarjena drug za drugega in kako ju nikoli nič ne bo spravilo narazen. Kar naprej nam poudarjaš kako zelo si srečen v svoji zvezi, jaz preko mojih izkušenj in pridobljenega znanja nisem več sposoben tako razmišljati, tudi če bi se prisilil v to ne bi šlo. To pa ni zaradi tega, ker sovražim ženske, ker vse dajem v isti koš, ampak ker se zavedam, da se lahko že naslednji dan s partnerko skregava za večno in se razideva. Jst sem realist Marko, tudi sam imam sanje, ampak ne pretiravam z njimi, ostajam na trdnih tleh. Razlika med mano in tabo je ta, da jaz ne bom nikoli trdil, da mi nič ne manjka v življenju, to pa zato, ker se mi bo vedno zdelo, da bi lahko bilo še bolje, kot je in bom tako še naprej delal na sebi, medtem, ko boš ti ostal na isti točki in se tolažil kako ti nič ne manjka. S tem sem ti pa hkrati tudi želel povedat, da si s takšnim mišljenjem nikoli ne boš mogel najti kvalitetne ženske in furat z njo kvaliteten odnos, razlog za to pa je, ker se te bo taka slej kot prej naveličala. Ženske se rade zabavajo, ne marajo rutine in dolgočasnega življenja. Takega partnerja, kot si ti, ki cel dan tipka po forumu si nobena kvalitetna ženska ne želi imet. Potem ti pa ostanejo, samo še takšne, ki so tebi podobne, torej nekvalitetna roba, za katero se jaz, Spider, Matkic, Dater še ozremo ne. Kot sem napisal že neštetokrat, raje sem samski celo življenje, kot pa da izberem prvo, ki pride mimo in sam sebi lažem kako uživam v njeni družbi.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Ni cisto tako, Marko. Vsaj ne rabi biti.

Komur samski stan ne predstavlja nobenega bremena, ne odpira tem “vse kar mi manjka je ZENSKA”, ne cuti pomanjkanja, … tak si lahko privosci se vse kaj drugega kot to kar je tebi znano.


In ravno to je razlog zakaj si nekateri iz obupa iščejo partnerja. Ker nimajo nič v glavi, nič kar naredijo ni premišljeno. Iz teh razočaranj bi se človek moral kaj naučit, ne pa da poredira spomin in gre vse jovo na novo. .[/quote]
Razumem kaj želiš povedat. Saj ne poradiraš spomina. Kako pa sploh to narediš, kdo to zmore? Jaz ne. Mislim, da tega nihče ne zmore, ravno zato se jih toliko odloči za ravno nasprotno pot od prvotne. Če se nekdo odloči za isto pot, to ne pomeni, da narediš iste napake, pomeni le, da vzameš s sabo več opreme, s katero boš pot brez večjih težav prehodil in na njej užival. Če pa greš na Triglav pozimi vsakič z japonkami, je pa logično, da bi bo vedno zdrsnilo. Problem pa je, ker jih veliko sploh več ne upa na Triglav zaradi enega ali dveh zdrsov. Pri tem pa ne opazijo, da so si za zdrs “krivi” sami, ker so šli gor vedno z isto opremo. Odnosi so pač malo bolj kompliciran “element” kot tale prispodoba, ki sem jo dal, zato je verjetno spet ne bodo vsi razumeli. Ampak to je to, kar želim povedat.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Tisti, ki so res zadovoljni v svojem samskem lajfu, ne pišejo na tisoče postov na temo kako so oni super in srečni in kako ne iščejo ženske in tako naprej.
Tisti, ki so res srečni, ne čutijo potrebe po neprestanem pisanju o svoji sreči na MON, tisti srečni samski ne čutijo potrebe dajat v nič tistih, ki so v vezah, ne dajejo v nič tradicionalistov. Preprosto so srečni in ne jadikujejo.
Sami eni zjamrani samski tipi. Nobena vam ne nasede, da ste srečni.

Pa naj bi za vraga nekdo že pojasni to resno zvezo – kaj hudiča sploh to je? Po veliko letih zakona in otrocih jaz spoznavam, da pojma nimam kaj naj bi to bilo in samo domnevam, da je pod tem pojmom mišljena zveza z namenom. Pa naj bo namen v reprodukciji, ubijanju samskosti ali oboje. Iskanje resne zveze se nekako povezuje tudi z zrelostjo osebka in če seštejem 1 +1, je za “resno zvezo” najbolj pomembno, da ima potencialni partner primerne lastnosti in funkcije, seveda ob ustrezni ekološki varčnosti (ni energijsko potraten). Vse ostalo pa bo že nekako. Ergo: zrelost posameznika se torej odraža po tem, da si partnerja izbira nekako po takih kriterijih.


Sadni, vsak zase misli, da je realist, saj to vsak sklepa na podlagi svojih izkušenj, ki jih je doživel v svoji REALNOSTI. Le drug drugega doživljamo drugače. Včasih je dovolj že to, da nekoga ne razumemo, kaj nam govori in že verjamemo, da se mu bo zgodilo nekaj slabega ali pa da dela neumnost. V resnici pa tega ne moremo zagotovo vedet. Ne vem ali res tako slabo zaupaš vase in v svojo potencialno partnerko, da se tako zelo bojiš tega, da se lahko že naslednji dan skregaš. Jaz se tega ne bojim, to pa še ne pomeni, da sem se zdaj vsedel “češ, to se pa nama ne more zgodit”, ampak to pomeni, da vsak dan nekaj narediš za to, da do tega ne pride. In to je zelo zanimiv izziv.


Mogoče boš tudi ti Sadni kdaj lahko to trdil. Meni je jasno, da že naslednji dan lahko smrtno zbolim ali pa se zgodi karkoli nepičakovanega, to pa še ne pomeni, da v nekem trenutku nimam vsega, kar potrebujem za zadovoljno življenje. Jaz se tudi zavedam, da je vedno lahko bolje. Vsak dan je potrebno nekaj storit, da ohraniš neko zadovoljivo stanje, saj to ne pomeni, da jaz ne delam na sebi. Še vedno delam in še vedno se učim. Tvoje ocene o meni so napačne, ne vem čemu jih tako rad daješ. Odgovori si sam.
Kar se pa tiče izbire žensk Sadni. Sam si jih verjetno sam izbiraš in se tebi zdijo kvalitetne. Je res? Vsi delamo tako. Si moreš mislit? Eni najdemo celo tako kvalitetne, da lahko z njimi živimo, ker nas takšne kot smo, prenašajo, ljubijo in mi njih. In to ne pomeni, da smo izbrali prvo, ki je šla mimo. Včasih je pa tudi prva že lahko prava in boljša, kot naslednjih 100. Mislim, da niso najboljše vedno na koncu vrste. Ker, če je tako, potem je ti nikoli ne boš našel, saj veš, da vrsta je neskončno dolga. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Saj to je to…. problem ki je splošno viden je to da ”resna zveza” je vbistvu samo in izključno ŽENSKA zveza (v 90% primerov)

Ker smo skozi zadnje stoletje naredili ”resno” zvezo po meri ženske in RKCja. Torej 1 partner, večna zvestoba in ljubezen do groba ter moško prilagajanje. Kaj je od RKCja in kaj od potuhlih sleparij žensk skozi jok in stok je jasno vsakemu razumnemu moškemu.

Krivda da smo prišli do te točke je propad Rimskega cesarstva, nasilno pokristjanjevanje, in nenazadnje obe Svetovni vojni zaradi katerih so ženske postale ”delovna sila” v finančnem pomenu besede ne samo gospodinjskem.

Nekoč je moški imel denar in varnost, ženska pa lepoto in telo in je šlo 2 za 2 in se je lepo pokrivalo. No skozi leta in stoletja je država prevzela vlogo VARNOSTI, denar so ženske začele služit same in postalo je 0 za 2, in seveda pametne kače ženske so to znale izkoristit in s tem manipulirat moškega ki je pač po naravnem nagonu zaradi potrebe po spolnosti (beri in piši naskočil bi vse kar leze in gre) prilagodil svoj stil obnašanja in delovanja.

Ob teh dogodkih in vpijočim v nebo, naukom cerkve (RKCja) o večni zvestobi do groba je nastala ”resna zveza” kot nek ideal kateremu piko na i je postavil hollywoodski kapitalistični proces kjer se punce solzijo ob gledanju romantičnih komedij in se odločajo da hočejo to pa ono pa tretjo.

To je resna zveza 😉 dominanca ženske v zvezi je resna zveza, zato ker ni 50:50 prilagajanja ampak 10:90 ampak zmagovalni del tega procesa pa je neverjetni uspeh na področju poneumljanja moškega ki dejansko danes VERJAME da se ne prilagaja ker si je uspel vcepit da tega ne čuti in misli tako, in še boljše misli da je to NARAVNI PROCES da prideš v skupnost (partnerstvo).

Medtem ko se ves proces da razumet in je nekako logičen zaključek dolge vrsti napačnih potez v zgodovini in propadu držav in cesarstev izven našega dosega pa je neverjetno fascinanten uspeh psihologije na tako veliko število moških ki dejansko verjamejo in so prepričani da se oni ne prilagajajo ampak da je to naravna pot da mora bit prilagojeno muham osebi ki da narazen noge vsak teden.

Krivda je seveda v kombinaciji močnega nagona (libida) in potrebe po spolnosti in dokazovanju (češ ena me pa le hoče in mi da) strahu pred nesposobnostjo najti druge (ja to je jeba ko si enkrat 40 si 10 let v zvezi (ali še več) in se sploh ne znaš vključit v družbo mladenk ker si nesposoben komunikacije na večih nivojih, in pritiska družbe (čeprav je ta večji na strani ženske)

Marko ti ne razumeš da je objektivna realnost in subjektivna, ti vedno ponavljaš to tvojo subjektivno realnost… Ti govoriš o tem da če bi blo v Sloveniji skoz oblačno bi ti dejal da SONCA več ni in ne obstaja ker je to tvoja realnost skozi doživljanja zadnjega časa (piši in beri SUBJEKTIVNE REALNOSTI) medtem ko bi 500km vstran od tebe nekdo imel sonce vsak dan in bi rekel da OBLAČNOST VEČ NE OBSTAJA (ker je to spet njegova SUBJEKTIVNA REALNOST)

O tem ti govoriš, o taki neumnosti samo zgleda malo boljše ker jo zaviješ v kvazi filozovske in pomembne besede.

Ne moreš uporabit besedne zveze ki je končna (prvi del odebeljenega) in besedne zveze ki je ”neskončna (drugi del odebeljenega)

Kar si zdaj povedal je da imaš 1x (recimo danes ob 8:45 zjutraj) VSE kar potrebuješ do smrti za zadovoljno življenje. Seveda ti na koncu drugega dela odebeljenega manjka nekaj v stilu:

”v tem trenutko”
”za zdaj”
”do spremembe”

ipd.

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA takšne kot ste… tu je večni smeh… če bi te ljubila takega kot si se nebi nikdar spremenil od prvega dne spoznanja in odkritja ljubezni 😉

nikoli ne moreš povedat katera je najboljša ali dovolj kvalitetna za nedoločen čas (kot ga pišeš ti že spet) takšno oceno ali sodbo lahko dajemo samo in izključno za nazaj ti pa govoriš o preteklosti sedanjosti IN prihodnosti kar pa je napačno in nekonstruktivno zavajanje.

Nobena vrsta (sploh pa ne žensk) ni NESKONČNO dolga 😉 nismo pri matematiki, sicer je res da se rodijo nove ženske dnevno in da najverjetneje v 18tih letih nebi zmogel dat skozi vse populacije Sveta, zato pa ženske dnevno tudi umirajo 😉 in tukaj je tudi subjektivna ocena in privlačnost na prvi pogled.

Če grem malo v fantaziranje je na Svetu morda tam okrog 20.000 žensk MAXXX ki bi jih ”sprobal” oz. bil z njimi spolno aktiven zaradi izgleda (ki je predpogoj da jo sploh želim na dolgo in široko spoznavat) to pa je daleč od neskončne vrste 😉 čeprav bi dvomil v svoje sposobnosti in zmožnosti takega števila 😉

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Tule gor so eni pravi dinozavri. Še vedno so mnenja, da mora moški delat ‘moška’ dela, ‘ženskih’ pa ne. Živijo pa v bloku. Niso dojeli, da ženske brez moških čisto ok shajajo. Da ni potrebe, da bi imele moškega, da bi jim nosil denar.
Niso še dojeli, da so razmere drugačne, da je ženski čisto lepo, če nima enega tipčka, ki namesto, da bi kaj doma naredil, visi v gostilni.
Tisti tipčki tu gor najbolj udrihajo po resnih vezah. Očitno je, da imajo zato toliko za povedat, ker so nesrečni, ker jih nobena ne mara.
Matkiči, Spiderji, Daterji… dajte se sploh vprašat, zakaj bi katera ženska želela imeti razmerje z vami?
Niti enega dobrega razloga ne vidim, da bi vas katera marala? Bolje, da si dobi poročenega ljubimca, vsaj sitnosti ne bo imela z njim.

Fora je v tem da je nam SUPER lepo da nimamo ženske (redne) ampak jih mamo več 😉

Poglej pa malo kdo odpre največ tem kje so pravi moški in boš videl kdo bolj želi (čustveno) drugi spol.

copatarji in ženske 😉

Vprašanje je seveda obratno, zakaj bi mi meli njo, ker tolko kot so one samostojne smo mi (če ne več!) samo da namesto da moji dragi kupim nove čevelčke ali nakit ali obleke imam lubice katerim kupim NIČ ker sem že jaz njim ”darilo”

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Bla bla bla Matkič. Ženski nimaš kaj nudit, nobena te noče, to je resnica. Nobena ni tako neumna, da bi se ukvarjala s tabo. Mogoče, če si vsaj kaj prida za pogledat, da se katera odloči za avanturo s tabo. Ker ji ravno manjka seksa, potem te pa skensla.
Nisi dojel poante, ti misliš, da se ženskam kupuje čevljčke in nakit. Veš poanta je v tem, da na ta način ne dobiš ženske. Ženska ne rabi Matkiča, ženska si sama kupi, kar rabi.
Matkič, ti si totalni dinozaver, ki se ni mogel prilagoditi. Normalni moški so ugotovili, da je stvar drugačna, da je ženska samostojna, da ima svoj denar, da bo moral postati drugačen kot njegovi predniki. Ti pa tega še nisi dojel.
Ženskam taki dinozavri niste potrebni. Kaj bi počele z vami? Mogoče si vas katera poželi za seks, potem vas pa skensla.

Torej dinozavri ala Matkič in njemu podobni: ženski lahko nudite le seks in to je to. Torej, tista, ki ima silno potrebo po seksu, je zadovoljna z vami, ampak le dokler, ne najde nekoga, ki se zna poleg seksa tudi pogovarjati. Takrat pa odletite.


Hahahahahaha………………………………………………
1. Ce slucajno se ne vec, tukaj poste nabijajo predvsem ~poroceni.
2. Jaz nisem samski. Sem ze napisal kaj sem, international man of mystery with pussy galore telling you how it is, lol.


lol…

Jaz jih imam se prevec. Predlagam, da te osreci kateri od prisotnih (porocenih) fukfehterjev. Samo navali… lol


Sicer pojma nimam koliko dinozavra, wtf?, je Matkic, vidim pa, da ti se ni kapnilo, da moski nismo zenske, in da vsaj meni ob vsem tem kar “ponujas” se vedno dol visi, lol. 😉

Saj to je to…. problem ki je splošno viden je to da ‘‘resna zveza” je vbistvu samo in izključno ŽENSKA zveza (v 90% primerov) [/quote]
Kar nekaj porocenih prijateljev pozna drobce iz mojega zivljenja. Pravijo, “i tata bi, sine”. What more do I need to say… 😉

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close